Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale głupie te ludzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten VIP wziąć z regału potrafił ale włożyć już nie! Ale obciach!
0
Przyznam głupi ludzie pchają się jak nie wiem co to by było. Ja wróciłam niedawno właśnie z Tesco. Wiadomo że żadnej rewelacji nie ma ale dobrze w takim mieście mieć wreszcie jakiś duży sklep a nie jakiś taki mały. Choć nie wymagam za wiele (chyba ;]) Co jedyne mnie wkurza to parking jest tylko jeden wjazd/wyjazd zamiast dwóch. Co jest niestety utrudnieniem w wyjeździe z parkingu :/ Ale tak to nie mam nic do tesco. Na pewno będę przyjeżdżać tam na zakupy, nie zawsze ale jednak. Ponieważ mam trochę daleko
0
Czemu historia "Pulawskiej Zelatyny" zaczyna sie u Was od przejecia jej przez Grabka na poczatku roku 1990 skoro isniala od 1937 roku? Fabryka ktora przez 53 lata potrafila sie oprzec najpierw hitlerowcom a pozniej sowietom legla w gruzach "sprywatyzowana" przez "swoich" z PRL bis... Pracownicy Tesco Lublin pikietowali wczoraj w protescie przeciwko bardzo niskim placom - 19 lat temu inni protestowali przeciwko prywatyzacji doskonale prosperujacej i rokujacej na przyszlosc fabryki.... Kto na tym wszystkim poza jelitami wadzy jeszcze pieniadze robi???
0
Trochę to smutne, podobno żelatyna przynosiła zyski zanim kupił ją Grabek.
0
Ooo prosze widze ze nawet prezesik z Azotkow sie znalazl na filmiku (2:23 min) skubany zdolniacha z niego nie poradzil sobie z wsadzeniem zeszytu na polke i uciekl jak zobaczyl ze go filmuja hehhehe. pewnie sie zawstydzil:P
0
Chciałem kupić żelatynę ale nie znalazłem! Pewno jest, ale zamieszanie było za duże...
0
Syffffff , miało pracę znaleśc 500 osób oszukana żywnośc i te ich obietnice pracy.Ciekawe kto w bogatym mieście jakim sa Puławy kupuje to badziewie chyba tylko okoliczne slamsy.
0
spójrzcie na ceny to najdroższy supermarket w Puławach. I jeszcze mam jechać tak dalego ? Nie wróże dobrej przyszłości, no może jak otworzą stację paliw.
0
Nareszcie jakaś normalna świątynia!
0
Dla mnie firma tesco TO JEDNO WIELKIE BAGNO. Teoretycznie bronią praw pracownika i określają się jako "jedna wielka rodzina". Tak naprawdę nikt tam nie liczy się z człowiekiem i pracowników traktują jak śmieci. Ja na pewno nie będę tam pracował za 1000 zł i milczał tłumiąc w sobie złość na to co się dzieje w hipermarkecie. Jeśli władze tej żenującej sieci hipermarketów szukają "murzynów" (bez obrazy dla ludzi o czarnej skórze) to niech sami wezmą się do brudnej roboty, bo za takie sumki jakie zarabiają pseudokierownicy to pasowałoby coś porobić a nie tylko pić kawę. Karierowicze z Anglii do Polski z buciorami się wepchali i wykorzystują maksymalnie naszych rodaków. Współczuję ludziom, którzy muszą pracować w tym dziadostwie za marne grosze. Kolejny przykład na to w jak patologicznym kraju żyjemy....
0
~gość~ napisał:
spójrzcie na ceny to najdroższy supermarket w Puławach. I jeszcze mam jechać tak dalego ? Nie wróże dobrej przyszłości, no może jak otworzą stację paliw.
Ty masz dalego a ja mam blisko.
0
Ntala napisał:
Przyznam głupi ludzie pchają się jak nie wiem co to by było. Ja wróciłam niedawno właśnie z Tesco. Wiadomo że żadnej rewelacji nie ma ale dobrze w takim mieście mieć wreszcie jakiś duży sklep a nie jakiś taki mały. Choć nie wymagam za wiele (chyba ;]) Co jedyne mnie wkurza to parking jest tylko jeden wjazd/wyjazd zamiast dwóch. Co jest niestety utrudnieniem w wyjeździe z parkingu :/ Ale tak to nie mam nic do tesco. Na pewno będę przyjeżdżać tam na zakupy, nie zawsze ale jednak. Ponieważ mam trochę daleko
Jak ludzię głupi się pchają to po co mądrala tam pojechał/a/.Olać sklep i koniec a nie bzdety pisać.
0
DYrektor to się udał!!! W du*** ma pracowników na niższych stanowiskach, myśli że będzie się mu każdy kłaniał!!!!! I te zarobki. Ozapier..lać się trzeba za marne 1000zł!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: