Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OTWIERAJĄ BIEDRONKĘ W NAŁĘCZOWIE

Utworzony przez ~mała~, 26 maja 2010 r. o 13:11
WIELKIE OTWARCIE 28 Maja w piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się wybrać na promocje.W każdej nowo otwartej coś taniej można kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
WIELKIE OTWARCIE 28 Maja w piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FAJNE CENY DOBRZE ŻE W KOŃCU OTWORZYLI KONIEC Z ZAKUPAMI W NAŁĘCZOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCZIE!! MOZNA BEDZIE ZROBIC ZAKUPY ZA ROZSADNA CENE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam ,zakupy zrobiłam banany po 1,99 zamiast po 5 zł. i wiele produktów w promocji na otwarcie.Biednym ludziom zostanie parę złotych w portfelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zaopatrzona biedronka, fajne ceny powiem szczerze ze od momentu otwarcia nie bylem w sklepach w Nałęczowie i chyba juz nie bede po co przeplacac. Fajny pomysl pochwalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Dobrze zaopatrzona biedronka, fajne ceny powiem szczerze ze od momentu otwarcia nie bylem w sklepach w Nałęczowie i chyba juz nie bede po co przeplacac. Fajny pomysl pochwalam.
Fajny ale nie dla konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Byłam ,zakupy zrobiłam banany po 1,99 zamiast po 5 zł. i wiele produktów w promocji na otwarcie.Biednym ludziom zostanie parę złotych w portfelu.
"Biednym ludziom"?-Ty chyba oczadział!!! -często chodzę do Biedronki i widzę jakie tam samochody klientów stoją...-takimi autami biedni ludzie nie jeżdżą,bo ich nie stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj tym przybytku zwanym "Nałęczowskim wydarzeniem roku" i nie stwierdziłem wielkich rewelacji cenowych. Przy okazji jakiś "kierowca" zarysował mi samochód manewrując na mini parkingu... Na półkach oczywiści badziewie, jakie można spotkać tylko w BIEDRONCE. No i tłumy "biednych" ludzi napełniających po brzegi kosze szajsem zwanym promocjami. Lokal ogólnie wielka kiszka- bardzo małe wnętrze... No i ten PARKING to powinien być tylko dla rowerów, a nie samochodów... Zastanawiam się jak tam TIRy podjeżdżają z towarem? Nad tym wszystkim bystrym okiem panował Marek L. patrząc ze swojego balkoniku... "Banan" na twarzy mówił o stanie emocjonalny Marka Byłem również i w Nałęczowskim Markecie i (o dziwo!) tam też tłumy kupujących, a przecież po otwarciu BIEDRONKI nikt tam miał już nie postawić swojej stopy. Nie zauważyłem by w związku z tym ceny spadły... Zastanawiam się tylko gdzie "biedni" nałęczowienie kupują świeżą wędlinę, bo takowej w BIEDRONCE nie zauważyłem- jest tylko foliowane badziewie z półrocznym terminem przydatności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Byłem wczoraj tym przybytku zwanym "Nałęczowskim wydarzeniem roku" i nie stwierdziłem wielkich rewelacji cenowych. Przy okazji jakiś "kierowca" zarysował mi samochód manewrując na mini parkingu... Na półkach oczywiści badziewie, jakie można spotkać tylko w BIEDRONCE. No i tłumy "biednych" ludzi napełniających po brzegi kosze szajsem zwanym promocjami. Lokal ogólnie wielka kiszka- bardzo małe wnętrze... No i ten PARKING to powinien być tylko dla rowerów, a nie samochodów... Zastanawiam się jak tam TIRy podjeżdżają z towarem? Nad tym wszystkim bystrym okiem panował Marek L. patrząc ze swojego balkoniku... "Banan" na twarzy mówił o stanie emocjonalny Marka Byłem również i w Nałęczowskim Markecie i (o dziwo!) tam też tłumy kupujących, a przecież po otwarciu BIEDRONKI nikt tam miał już nie postawić swojej stopy. Nie zauważyłem by w związku z tym ceny spadły... Zastanawiam się tylko gdzie "biedni" nałęczowienie kupują świeżą wędlinę, bo takowej w BIEDRONCE nie zauważyłem- jest tylko foliowane badziewie z półrocznym terminem przydatności...
Cześć Goguś. Sklep jak sklep - jeden z wielu. W takich minihipciach musisz myśleć i brać do koszyka to, co jest dobre, albo tylko niezłe. A są tam i takie rzeczy. Pobiegaj po innych sklepach w okolicy i zobaczysz jakie są różnice... Co do parkingu w centrum zaparkujesz bezpieczniej... i strażnik przypilnuje Ci auta Panowie handlowcy, pora promocje, ponowne przeliczenie marż. Miłej pracy... A wędliny i mięsa nie kupuj - przerzuć się na soję i korzonki. Będzie zdrowiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...