Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjent w szpitalu: Lekarz zajęty, bo jadł obiad

Utworzony przez ~pulawiak~, 23 lutego 2010 r. o 09:41 Powrót do artykułu
"Jem przecież..." "Klient (pacjent) w krawacie jest mniej awanturujący się" Żal czytać, że te "Misiowe klimaty" jeszcze działają w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi? W puławskim szpitalu znajdziecie wszystkie objawy znieczulicy, chamstwa i kładzenia laski na wszystko, a pacjent? Ma być grzeczny, potulny i czekać..... na śmierć, chyba, bo o pomocy trudno mówić. Manager tej placówki nie potrafi zapanować nad PANAMI lekarzami, nie potrafi - nie powinien piastować tej funkcji. Ja gdybym miała bałagan w pracy i nie potrafiła zapanować nad nim z pewnością stałabym w kolejce po zasiłek więc panie dyrektorze, albo weź się do roboty albo........ tyle jest pięknych zawodów więc coś sobie wybierz, najlepiej coś, co potrafisz robić. Powodzenia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest we wszystkich szpitalach i przychodniach, przychodzenie lekarza o 8,30 choć powienien przyjmować od 8 i nadrabianie czasu to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest w przychodni w Krasnymstawie(chirurgia). Żyją z naszych podatków a traktują nas jak pętaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz też człowiek i też ma prawo do przerwy na obiad, więc nie rozumiem skąd to oburzenie. Co do pacjentów, to niestety często nie szanują ani lekarzy ani innych pacjentów czekających w kolejce. Lekarze też oczywiście, jak to ludzie, potrafią być burakami, ale co robienia afery z przerwą w pracy, to gruba przesada. Przyjmowanie przez kilka czy kilkanaście godzin pacjentów wymaga chwili odpoczynku, żaden człowiek nie mógłby być inaczej do końca przytomny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO UMIERALNIA NIE SZPITAL,ZAMKNĄĆ TO DZIADOSTWO.A DARMOZJADÓW ROZGONIĆ...W PIZ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dramat napisał:
Żyją z naszych podatków a traktują nas jak pętaków !!!
Żyją z własnej pracy. Sami też płacą podatki. Nie mówię, że są idealni, ale zarzucanie komuś, że żyje z Twoich pieniędzy, choć pracuje i za tę pracę dostaje wynagrodzenie (a nie dlatego, że ktos mu zagwarantował udział w dochodach z podatków).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grr napisał:
Żyją z własnej pracy. Sami też płacą podatki. Nie mówię, że są idealni, ale zarzucanie komuś, że żyje z Twoich pieniędzy, choć pracuje i za tę pracę dostaje wynagrodzenie (a nie dlatego, że ktos mu zagwarantował udział w dochodach z podatków).
...jest niemoralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grr napisał:
Żyją z własnej pracy. Sami też płacą podatki. Nie mówię, że są idealni, ale zarzucanie komuś, że żyje z Twoich pieniędzy, choć pracuje i za tę pracę dostaje wynagrodzenie (a nie dlatego, że ktos mu zagwarantował udział w dochodach z podatków).
Jesteś w błędzie świadczy o tym że nie masz pojęcia o strukturach państwa a jako obywatel powinieneś bo niestety ale żyją właśnie z naszych podatków czy składek na różne instytucje pobierających z naszych dochodów !. Jeżeli tego nie rozumiesz to podpowiem oni nic nie produkują więc zgodnie z zasadami ekonomi nie generują zysków z produkcji towarów czy usług a są utrzymywani i opłacani z budżetu więc uwaga całkowicie słuszna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iw napisał:
Lekarz też człowiek i też ma prawo do przerwy na obiad, więc nie rozumiem skąd to oburzenie. Co do pacjentów, to niestety często nie szanują ani lekarzy ani innych pacjentów czekających w kolejce. Lekarze też oczywiście, jak to ludzie, potrafią być burakami, ale co robienia afery z przerwą w pracy, to gruba przesada. Przyjmowanie przez kilka czy kilkanaście godzin pacjentów wymaga chwili odpoczynku, żaden człowiek nie mógłby być inaczej do końca przytomny.
Skoro nie rozumiesz toś kiep i zmień zawód albo postrzeganie i ocenę kto to jest lekarz i czemu ma on służyć !? ma ratować życie i zdrowie a jeżeli jest sytuacja szczególnie skrajna to nie ma obiadu ma być ratunek potrzebującego pomocy człowieka a obiad można zjeść później życie ludzkie Ty w tym momencie cenisz niżej od obiadu ? to takie myślenie i obrona takiego postępowania jest chora .A jeżeli lekarz jest zmęczony ma takie prawo jak każdy człowiek to niech nie pracuje na 3-4 etatach będzie bardziej wypoczęty i sprawny a zarabiają na tyle dużo że mogą sobie pozwolić na 1 no góra 2 etaty !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekonom napisał:
Jesteś w błędzie świadczy o tym że nie masz pojęcia o strukturach państwa a jako obywatel powinieneś bo niestety ale żyją właśnie z naszych podatków czy składek na różne instytucje pobierających z naszych dochodów !. Jeżeli tego nie rozumiesz to podpowiem oni nic nie produkują więc zgodnie z zasadami ekonomi nie generują zysków z produkcji towarów czy usług a są utrzymywani i opłacani z budżetu więc uwaga całkowicie słuszna .
Na początek Nie bronię takiego postępowania lekarzy. Co do twojego posta to mogę powiedzieć jedno: sam nie masz pojęcia o systemie finansowania USŁUG medycznych. Jeśli według ciebie szpital nic nie produkuje to dobrze że podpisujesz się tylko jako ekonom a nie ekonomista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iryg napisał:
Na początek Nie bronię takiego postępowania lekarzy. Co do twojego posta to mogę powiedzieć jedno: sam nie masz pojęcia o systemie finansowania USŁUG medycznych. Jeśli według ciebie szpital nic nie produkuje to dobrze że podpisujesz się tylko jako ekonom a nie ekonomista.
Jeśli pracujesz to weż pasek z poborami i poczytaj ile na to wszystko masz potrącane.Głowa boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stt napisał:
TO UMIERALNIA NIE SZPITAL,ZAMKNĄĆ TO DZIADOSTWO.A DARMOZJADÓW ROZGONIĆ...W PIZ....
Ostatnio leżałam na od.ginekologii.Jestem zaskoczona uprzejmością Pana Dr.Barańskiego.Dusza człowiek!A przy nim i inni lekarze są w porządku.Ustawił ich do pionu.Bo kiedyś to traktowali kobiety jak śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ma prawo do posiłku ale nie podczas 2 godzinnego dyżuru w poradni bo po 2 godz nikomu przerwa nie przysługuje ale jeśli w ciągu 24 godz ma się 12 godz dyżuru w szpitalu oraz przyjmuje się w 4 poradniach po 2 godz oraz wizyty domowe i tak codziennie to nikt z Was mi nie wytłumaczy ze jest to mozliwe ktoś tu oszukuje i to ostro a my mu za to płacimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Anonim~ napisał:
Jeśli pracujesz to weż pasek z poborami i poczytaj ile na to wszystko masz potrącane.Głowa boli!
Wiem ile na co z mojej pensji jest potrącane. Nie znaczy to jednak, że lekarz się utrzymuje z mojej kasy i że nic nie produkuje. Usługa którą świadczy, ma wartość wyrażoną w pieniądzu i jest elementem składowym do PKB. Jeśli jakaś firma buduje drogę, a GDDKIA jej płaci pieniędzmi publicznymi to czy można powiedzieć, że ta firma utrzymuje się z "naszych" podatków i nic nie wytwarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Mają pracować a nie sie najadać za nasze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najadać się za nasze - A ty za czyje się najadasz. Pewnie jesteś tak jak ja bezrobotnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie jestem bezrobotny. Jestem prowokatorem. Po prostu podsumowałem to co napisał dziennikarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym doktorom to sie już w dupach poprzewracało , Aby kasę umią brać . . . ŻENADA ! ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gordon napisał:
Tym doktorom to sie już w dupach poprzewracało , Aby kasę umią brać . . . ŻENADA ! ! ! !
Leczyć też potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...