Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani doktor nas zlekceważyła

Utworzony przez podajcie jej dane, 14 lutego 2009 o 02:06 Powrót do artykułu
podajcie jej dane ludzie z checia wymierza jej sprawiedliwosc dosc samowolki tych koniowałów czas sie wziasc za nich PODAC JEJ DANE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to co to za lekarz,skoro nie rozpoznaje choroby?A koperty rozpoznaje?Wie co to pavulon? Czego uczą na tej akademii medycznej (bo wowczasjeszczenie na uniwersytecie).Czy po wprowadzeniu statusu uniwersyteckiego,znajdzie się chociaż kilku lekarzy z umiarkowanymi wiadomościami i umiejętnościami? Wielu lekarzy w Polsce posiada wiedzę taką jak mają na zachodzie sanitariusze.
0
To ty podaj swoje dane psi peni..sie .Może tobie ktoś da klapsa.Co to za ścierwa wypisują swoje wsiowe chłopo robotnicze mądrości.
0
Już chyba czas przerwać tą nić zła,i dyletanctwa.
0
Misiek ,tak ostro piszesz jak i ludzi nazywasz chyba yntylygent jezdeś?
0
misiek napisał:
To ty podaj swoje dane psi peni..sie .Może tobie ktoś da klapsa.Co to za ścierwa wypisują swoje wsiowe chłopo robotnicze mądrości.
A CO MISKU SRASZ PO GACIACH BO PEWNIE SAM JESTES JEDNYM Z KONIOWAŁOW I LEK CIE OBLECIAL LUB TWOI STARZY NIMI SA!!! BOHATER ZA KLAWIATURA JESTES!!!!???? CIEKAWE JAK BY TWOJA MATKE, ZONE LUB DZIECKO TAK POTRAKTOWANO CZY BYLBYS TAKI MADRY TO JUZ NIE PIERWSZY PRZYPADEK OLEWKI Z ICH STRONY !!! KOPERTY WIDZA PRYWATNE WIZYTY WIDZA!!!! WYSTRZ..LAC ICH W PIZD...U WIEC SIE KOLES NIE MADRZYJ
0
misiek napisał:
No,misiaczku.Chyba któś cię zna,bo się zarazuniosłeś,że to opsano ciebie.Ciesz się,że jeszcze nie podano adresu twojej przychodni. A tak wogóle,misiaczku,doszkalasz się?Ucz się,a nie zajmuj się bzdetami w internecie,bo szkoda czasu.
0
Tak zlekcewazono mnie kiedy po operacji tarczycy dusilam sie i odeslano do domu sugerujac ze to histeria .W kilka godzin potem wezwana karetka z zagrozeniem zycia zabrala mnie do innego szpitala w ostatniej chwili ratujac przed uduszeniem PO 10 dniach opanowano opuchniecie strun glosowych jednak uszkodzenie jest na tyle powazne ze nie odzyskalam sprawnosci mowienia do dzis mimo roznych zabiegow naprawczych Tak zlekcewazono mnie potem kiedy niedoczynnosc doszla do 40 utml Wmawiano podobnie zaburzenia typu psycho wystepujace przy niedoczynnosci kiedy nie bylam w stanie tolerowac uderzeniowej dawki leku na niedoczynnosc..Szukanie endokrynologa ,ktory zaradzi zajelo mi pol roku i drugie pol roku na wyciagniecie z piekla niedoczynnsci przy dosc powaznej wadzie serca I powiadam sa lekarze ,ktorzy swj prace traktuja jak zobowiazuje ich przysiega HIPOKRATESA~!Pomagac nie szkodzic ! Jezeli nie wymieniam tych lekarzy i ich miejsca pracy czyli szpitali to tylko dlatego by innych pacjentow nie wpedzac w spirale strachu .Ale dajmy po lapach rzekomym slawom medycyny w Lublinie ktorzy sa tak pewni siebie i swoich zdolnosci ze lekcewazeniem ludzkich dramatow przykrywaja swoje partactwo. W malych przychodniach w szpitalach skromie pracujacy lekarze bywaja sprawni fachowc Nie uzywaja wielkich slow otoczki sprawnego PR-u ale robia naprawde piekna prace dla czlowieka.
0
sal(on)owa napisał:
No,misiaczku.Chyba któś cię zna,bo się zarazuniosłeś,że to opsano ciebie.Ciesz się,że jeszcze nie podano adresu twojej przychodni. A tak wogóle,misiaczku,doszkalasz się?Ucz się,a nie zajmuj się bzdetami w internecie,bo szkoda czasu.
sal(on)owa - A sama zajmujesz się bzdetami w internecie i nie szkoda Ci czasu?? Po co takie bzdury wypisywać..
0
Niektóre lekarki z Puław to są chamice. Ja kiedyś przyszedłem do lekarza to sie zaczęła nabijać, że udaję. A miałem naprawdę gorączkę i złe samopoczucie, że do pracy nie mógłbym iść. Stwierdziła, że udaję.... nie wiem, może jak bym rypnął na ziemię, piana z pyska i drgawki, to może by ją przekonało.... ...na lekarzy idą ostatnio cwaniaki, które tylko myślą o łatwym zysku w prywatnych interesach. Gdzie jest doktor Ewa? .... eeee.... to tylko na filmie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: