Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Para nastolatków zdemolowała osiedle

Utworzony przez sanczo, 22 kwietnia 2009 r. o 17:52 Powrót do artykułu
jeszcze sie cieszy glupia ci*a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich nazwać? Młode deb***ki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat za twarz! Ale zje b y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj malo malo co to 5 lat dla takiej cwaniary co widac ze nic sobie z tego nie robi?w sumie pewnie uwaza ze nic sie nie stalo w sumie nie jej auto i nie jej problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się wkur...... że ta pi*** jeszcze cieszy michę. Powinna dostać w ryja, to może pojawi sie odpowiednio skruszona mina. Gdyby mi w aucie szybę wywalili to nie puściłbym tego płazem, o nie... ząbki by zbierali z ulicy. Tez mam odpowiednich kolegów, którzy takie sprawy potrafią odpowiednio załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie mogę ZNIEŚĆ widoku jej śmiejącego się ryja. Aż mam ochotę zajebać w monitor. NIE ŚMIEJ SIĘ SUKO BO SZLAG MNIE TRAFI ZARAZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się przejęła damulka, że cieszy ryło. Jakby pozowała do zdjęć w magazynie dla panów..... ładnie się teraz młodzież chowa, ładnie..... że sie nic a nic nie przejmują. Nawet w areszcie. I co z takiego ścierwa wyrośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś zna tych deb***i. To niech walnie tu ich namiary. Gdzie mieszkają, itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodek napisał:
A może ktoś zna tych deb***i. To niech walnie tu ich namiary. Gdzie mieszkają, itp...
Beata Kowalska z DzW ich zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie optymistyczne komentarze, aż miło poczytać... :/ I czym różnią się komentujący od komentowanych??? Za szybę zrobić kaleką, a może nawet powiesić!!? Albo też mam takich kolegów co się tym zajmą... PORAŻKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodek napisał:
A może ktoś zna tych deb***i. To niech walnie tu ich namiary. Gdzie mieszkają, itp...
Ja znam deb***i ze zdjęc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemasz młody Edziu!! Nierźle nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...