Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie , ale o co chodzi? Po prostu nie dajcie na tace ani na inne fanaberie kleru ,nie chrzcijcie dzieci, nie bierzcie ślubów kościelnych, nie wpuszczajcie darmozjada po tzw kolędzie itd.... A zapewniam Was że szybko im sie urwie. Denerwuje mnie to że każdy na nich narzeka , a jak przyjdzie co do czego to spuszczacie głowe i machacie ręką, bo nikt nie chce się wychylić pierwszy. Ja osobiście ani do nich nie chodzę ani vice versa, i mam spokój. Mam nadzieję że w niedługim czasie ludzie przejrzą na oczy, a najbardziej politycy którzy wchodzą im w d... bez mydła. Pozdrawiam wszystkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie kupiłem mercedesa. Zadłużenie z tego tytułu mieszkańców mojej wioski wynosi 650 zł na osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niwa ? tocz to parę gospodarstw i kościół -dla starszych nie wystaczyłaby kaplica?....a młodzi skoro na dyskoteki jeżdżą po 50 km to i do baranowskiego kościoła odległego o parę km.mogliby się pofatygować. Ślepy pęd budowy kościołów już w najbliższej przyszłości przyniesie odwrotny skutek ......Pokolenie Zuzanny Niemier,Arkadiusza Szadurskiego i Tomasza Chabiny wychowane na wartościach Pani Synyszyn,Pani Środy i im podobnych,chronione przez Helsińską Fundację Praw Człowieka nie będzie zainteresowane utrzymywaniem tych obiektów .Podupadające kościoły będą dobrymi fotograficznymi obiektami do diapelskiej gazetki na piekielnej ścianie.Umiar jest cnotą,o tym należy zawsze pamiętać ,zwłaszcza jeżeli chce się dobrze służyć Bogu.Nie ilość kościołów a ilość zmówionych różańców prowadzi do wiecznego zbawienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dantesco napisał:
Ludzie , ale o co chodzi? Po prostu nie dajcie na tace ani na inne fanaberie kleru ,nie chrzcijcie dzieci, nie bierzcie ślubów kościelnych, nie wpuszczajcie darmozjada po tzw kolędzie itd.... A zapewniam Was że szybko im sie urwie. Denerwuje mnie to że każdy na nich narzeka , a jak przyjdzie co do czego to spuszczacie głowe i machacie ręką, bo nikt nie chce się wychylić pierwszy. Ja osobiście ani do nich nie chodzę ani vice versa, i mam spokój. Mam nadzieję że w niedługim czasie ludzie przejrzą na oczy, a najbardziej politycy którzy wchodzą im w d... bez mydła. Pozdrawiam wszystkich .
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA. DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ. ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dantesco napisał:
Ludzie , ale o co chodzi? Po prostu nie dajcie na tace ani na inne fanaberie kleru ,nie chrzcijcie dzieci, nie bierzcie ślubów kościelnych, nie wpuszczajcie darmozjada po tzw kolędzie itd.... A zapewniam Was że szybko im sie urwie. Denerwuje mnie to że każdy na nich narzeka , a jak przyjdzie co do czego to spuszczacie głowe i machacie ręką, bo nikt nie chce się wychylić pierwszy. Ja osobiście ani do nich nie chodzę ani vice versa, i mam spokój. Mam nadzieję że w niedługim czasie ludzie przejrzą na oczy, a najbardziej politycy którzy wchodzą im w d... bez mydła. Pozdrawiam wszystkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytamy: "Na budowę trzeba było zaciągnąć kredyt. W listopadzie ub. r. proboszcz wyliczył, że zadłużenie z tytułu budowy kościoła wynosi – w przeliczeniu na jedną parafialną rodzinę – 161 zł. I o taką kwotę poprosił z ambony – by ludzie wpłacali, gdy księża będą chodzić po kolędzie. " Zadłużenie???? Zaraz Zaraz - jakie zadłużenie????? Zadłużony jest inwestor, a nie jakaś tam rodzina. Inwerstor to parafia (Instytucja Kościelna). A teraz pytanie --- czy ktoś parafianom (rodzinom podległym parafii) może kazać płacić? Jak to wygląda w świetle prawa? Z tego co wiem to nikt nie może nic kazać, bo datki na instytucję kościoła są DOBROWOLNE! - więc niech ksiądz nie opowiada z ambony, że ktoś jest zadłużony.... bo to bzdura. Co najwyżej on jest zadłużony i inni księża. Naprawdę - jak widać nie ma wiary bez kasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pamiętam jak w zeszłym roku w Garbowie miałam chrzest mojego chrześniaka... nie dość że "KSIĄDZ" zgarną kasę za chrzest( w swoim biurze w sobotni wieczór ) od przyszłych chrzęstnych to w czasie mszy bezczelnie przemaszerował w śród dzieci chrzczonych tego dnia z tacą i uśmiechem na ustach... NIETAKT na całej linii ! !!! ehhhh szkoda tych parafian dziękuje że raz w życiu miałam z nim do czynienia... jestem ciekawa ile po kolędzie sobie liczył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna zaraza robi w tym kraju co chce..banki dają chetnie kredyty na budowe kościołów, wiadomo taka inwestycja zwróci sie bardzo szybko..na głupocie i pokorze "baranków" najłatwiej zarobić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT, NIKOMU nie KAZAŁ płacić pieniędzy! Baranami jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja pamiętam jak w zeszłym roku w Garbowie miałam chrzest mojego chrześniaka... nie dość że "KSIĄDZ" zgarną kasę za chrzest( w swoim biurze w sobotni wieczór ) od przyszłych chrzęstnych to w czasie mszy bezczelnie przemaszerował w śród dzieci chrzczonych tego dnia z tacą i uśmiechem na ustach... NIETAKT na całej linii ! !!! ehhhh szkoda tych parafian dziękuje że raz w życiu miałam z nim do czynienia... jestem ciekawa ile po kolędzie sobie liczył....
liczył sobie liczył!!! 2 koporety muszą być jak ktos dał jedną to upominał się o drugą, a jak nie to coś krzyczał , trzaskał drzwiami, bardzo źle się zachowywał!! do tego jeszcze po 700 zł od rodziny. Ma chłop wymagania, ale jak ktoś wyżej napisał wycieczki do USA i nie tylko kosztują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród w tym kraju jest ciemny,na wsiach to dopiero klecha ma żniwo po kolędzie.A niech dają,jak mają,a oni rozbijają się furami za 100 tysi,jeżdżą na narty do Szwajcarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIKT, NIKOMU nie KAZAŁ płacić pieniędzy! Baranami jesteście!
JESTEŚ ZUPEŁNYM OSZOŁOMEM- WIERNY CZARNY PSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam pewności na co więc nie daję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO ZAZDROŚCIĆ TEJ KASY TYM KLEROM-MAŁO I MAŁO -A WYMAGANIA SĄ DUŻE- I CORAZ WIĘKSZE - A BUDOWA W POWIJAKACH-WIĘC GDZIE TA KASA.....????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIĄDZ WŁAŚNIE WYJECHAŁ NA NARTY ZE SWOJĄ BLONDYNĄ EKIPA 2 BUDOWLAŃCÓW PILNUJE TERENU KOŚCIOŁA (KOŃCZĄ SAUNNĘ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KSIĄDZ WŁAŚNIE WYJECHAŁ NA NARTY ZE SWOJĄ BLONDYNĄ EKIPA 2 BUDOWLAŃCÓW PILNUJE TERENU KOŚCIOŁA (KOŃCZĄ SAUNNĘ)" Wiem że się wybiera żeby odpocząć ; tak zatrudnia na czarno chłoporobotników(100-1500zł. dniówka);to wasze pieniądze kochani parafianie-czas spojrzeć prawdzie w oczy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin znaczy prostak(sł łać-pol) i tak was traktują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA. DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ. ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
Jak umrę to będę miała to w dup..co jest napisane na moim grobie!!!A to pisze jakiś ksiądz albo zdewociały staruch!Cały kler to jedno oszustwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
parafianin znaczy prostak(sł łać-pol) i tak was traktują!
POMYŁKA PARAFIANIE TO ZNACZY UBODZY!ZABRAĆ IM OSTATKI!!!TEGO CO MAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taras z kamienia i winda na pieterko zeby ministrantow wozic. A kamien wegielny to byl i wybyl bo Suchocka go zabrala ale o tym to malo kto wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...