Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafianka: Wypadek busów na DK 17: Zginęli kierowcy i pasażerowie (wideo)

Utworzony przez melchester mmodifin, 23 czerwca 2013 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Czemu ci ba(r/łw)anie jeden z drugim rowerzysta przeszkadza?! Pewnie najlepiej jakby do rowu zjeżdżali jak jedziesz jeden z drugim niczym Kubica swym wieśniackim bolidem. A jak nie to zawsze można do tego rowu zepchnąć, bo kto będzie hamował przed byle rowerem, nawet jak z naprzeciwka inne auta suną... I pan pseudopolicjant do tego trendu się zapisuje, brawo, brawo... No ale czy ktoś widział kiedyś inteligentnego policjanta? Polski Colombo he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy winni tylko nie rowerzyści,którzy mają pretensje i wymagania do całego świata.Jako pieszy i ostrożny kierowca mam ich naprawdę dość.Przed samą maską samochodu potrafi nagle skręcić,a potem rękę dopiero wyciąga.Taka prawda,że gówniara ma na sumieniu życie 4 osób,ale do betonu to i tak nie dotrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i niestety coraz częściej widzę jak dwie osoby a nwet trzy jadą obok siebie zajmują cały pas zaglądając sobie w oczy rozmawiają nie zwracając uwagi na jadące szybciej samochody.  Przeciesz teraz oni tak mogą, bo przepisy pozwalają. Czy słuszne jest takie myślenie? NIE!!! Należy jak naszybciej zweryfikować ten nichlujny - niebezpieczny zapis. Taki stan nikomu nie pomaga - wykluczam tych co plotkują/rozmawiają podczas jazdy rowerem, a wręcz odwrotnie ma zabójcze efekty, czego przykładem jest m.in ten wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze masz czelność mieć pretensje do wszystkich? 4 osoby nie żyją przez ROWERZYSTKĘ więc zamilcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzysci to  zakaly drog.  Ciekawe czy mialy karty rowerowe, bo wyobrazni na pewno nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze...
sam jesteś burakiem, i naucz się ortografii ciulu!
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2013 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze t....
ADMIN KURRRR.WA ŚPI CZY MA NA IMIĘ ADAMEK?
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2013 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1 miejscu w artykule o 3 śmiertelnych ofiarach, w innym o 4. Jaki naczelny (Krzysio) takie dziennikarzyny: z podyplomówką 2-semestralną ale bez wyczucia polszczyzny.
Czytaj ze zrozumienie w jedny samochodzie trzy ofiary i jedna w drugiej. Czytelniku po trzech semestrach gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem   dziewczyny które jechały  tymi przekletymi rowerami  musiały miec cos na sumieniu  jesli nie zatrzymały sie tylko uciekły zamiast udzielić pomocy tzw,wezwac karatke dla nich bo nie wierze w  to ze one  tego niewidziały a tym bardziej nie słyszały!!!!!!!!!!!!!...rozumie stres ale ludzie bez  przesady uciekac z miejsca wypadku!!!nawet glupiego telefonu nie wykonac na pogotowie...moze wtedy by bylo mniej ofiar...POGRATULOWAC TYLKO INTELIGENCJI TYCH LASEK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mowią o tych rowerzystkach. A mnie zastanowiło jedno, czy one wogóle tam były, czy czasem kierowca zjechał w lewo, bo np. zasnął lub zasłabnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kamerze z baru widać cała sytuacje i były rowerzystki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczeniaczku,mój rowerek z ramą z włókna węglowego jest wart więcej niz twoje "bezwypadkowe" dwudziestoletnie audi.
Mozesz miec i zlota rame ale pojecia o jezdzie po drogach nie masz zadnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesto jezdze w tych godzinach w weekend i zawsze wracaja cale pielgrzymki z wiejskich dyskotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zadam pytanie-kto wydal pozwolenie na organizowanie dyskotek w tym zajezdzie przy tak ruchliwej trasie...a pozniej taka rowerzystka po upojnej nocy doprowadza do tragedii...wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mowią o tych rowerzystkach. A mnie zastanowiło jedno, czy one wogóle tam były, czy czasem kierowca zjechał w lewo, bo np. zasnął lub zasłabnął.
 
na kamerze z baru widać cała sytuacje i były rowerzystki
  ... i właśnie te dwie kwestie trzeba wyjaśnić. Albo kierowca busa kłamie o tych "rowerzystkach", albo miało to miejsce .... więc ewentualny zapis monitoringu z knajpy jest niezbędny do ustalenia faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i niestety coraz częściej widzę jak dwie osoby a nwet trzy jadą obok siebie zajmują cały pas zaglądając sobie w oczy rozmawiają nie zwracając uwagi na jadące szybciej samochody.  Przeciesz teraz oni tak mogą, bo przepisy pozwalają. Czy słuszne jest takie myślenie? NIE!!! Należy jak naszybciej zweryfikować ten nichlujny - niebezpieczny zapis. Taki stan nikomu nie pomaga - wykluczam tych co plotkują/rozmawiają podczas jazdy rowerem, a wręcz odwrotnie ma zabójcze efekty, czego przykładem jest m.in ten wypadek.
 
Jestem kierowcą i niestety coraz częściej widzę jak dwie osoby a nwet trzy jadą obok siebie zajmują cały pas z
  deb***E wprowadzili przepisy dające dużo praw rowerzystom, tymczasem rowerzyści to ZAKAŁA na drodze. Po pierwsze, 99% z nich przejeżdża przez zebrę, zamiast zsiadać z roweru i przechodzić. Niedawno miałem taką sytuację: stoję na prawoskręcie, piesi mają czerwone, ja zielone, ruszam , a tu wypierydala się przede mnie baba z rowerze. Nie dośc, ze jedzie po zebrze, to jeszcze na czerwonym. Zatrąbiłem, a ona z pyskówą do mnie. Normalnie jakby była przede mną to bym tylko dodał gazu, to by się qrva nauczyła. Poza tym rowerzyści sa zakała na chodniku, jeżdzą niebezpiecznie, za szybko, lawirują iędzy przechodniami itd. Byłem pewien, ze po wproweadzeniu obecnych przepisów wzrośnie liczba ofiar śmiertelnych na drogach. Nie myliem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i właśnie te dwie kwestie trzeba wyjaśnić. Albo kierowca busa kłamie o tych "rowerzystkach", albo miało to miejsce .... więc ewentualny zapis monitoringu z knajpy jest niezbędny do ustalenia faktów.
Jak kierowca z busa może kłamać skoro zginął na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia oczywiście za uprzjmością dyrektora wypadku-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia jakich niestety wiele na naszych drogach. W tym wypadku zginął wnuk moich sąsiadów  , znalem go od dziecka. Pozostawił żonę w ciąży i 2 letnie dziecko. Młody człowiek a tak szybko zgasł . Oby odnalazł wieczny spokój a rodzina ukojenie w bólu i drogę w nowej trudnej jakże brutalnej rzeczywistości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było kurwę przejechać na tym rowerze, to nauczyła by się, że jedzie się prawą stroną jezdni a nie środkiem. Przez nią zginęły 4 osoby a ta kurwa spierdoliła. Teraz ją szukają. Mam nadzieję, że znajdą aczkolwiek ciemno to widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...