Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kurde, nikt nie pomyslal o studentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to są tyrolki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest artykuł sponsorowany.Najlepszy park linowy i dużo wcześniej jest zlokalizowany przy ul.Krakowskiej 61 przy dawnym PTTK nad samą Wisłą.Natomiast park przy Królu Kazimierzu jest podwieszony na cienkich drzewach i to grozi kontuzjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę Park Linowy Kazimierz przy ul. Krakowskiej, są 3 trasy, dużo tyrolek, profesjonalni instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich cienkich drzewach? Byłem tam wczoraj i muszę przyznać ze fajna atmosfera, spoko instruktorzy i jakoś jestem cały i zdrowy:) A jeśli ktoś odniesie kontuzje to raczej tylko i wyłącznie gdy nie będzie prawidłowo się zabezpieczał. Jak dla mnie to może trasa nie jest wybitnie trudna ale chłopaki mówią ze niedługo dojdą bardziej "męczące" sekcje. Ja gorąco polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaby park linowy natura - taki powinien byc prawdziwy tytuł tego artykułu. Co prawda gościłam w tym parku w czerwcu, jednak dopiero teraz pomyślałam o wyrażeniu swojej opinii. Drodzy turyści. Jeżeli nie chcecie aby szkolili was 'instruktorzy', których wiek nie przekracza 20 lat ( sama jako prawie 28 letnia kobieta czułam się naprawdę nieswojo mówiąc do nich per Pan) to nie kierujcie się w stronę tego park linowego. Jako kobieta starsza od nich nie czułam się bezpiecznie. Poza tym, przeszkody umieszczone w lesie. komary, robactwo, kleszcze! Brr! Tydzień temu dowiedziałam się, że w Kazimierzu jest jeszcze jeden Park Linowy na ul. Krakowskiej. Dowiedziałam się o tym widząc banner podczas spaceru wzdłuż Wisły. Po ostatniej wizycie w 'Naturze" miałam pewne obawy ale mój chłopak namówił mnie na przejście trasy. Co mogę powiedzieć? Niebo a ziemia. Park Linowy Kazimierz to prawdziwa atrakcja. świetne trasy na terenie hotelu, wykoszona trawka, aż miło się chodzi. Szkolenie prowadzone przez miłych i sympatycznych instruktorów nieco starszych niż w poprzednim parku. Po takim szkoleniu czułam się bezpiecznie. końcowa opinia ; trzymajcie się z dala od Parku linowego Natura, jeżeli chcecie przeżyc prawdziwą przygodę idzcie do Parku Linowego Kazimierz na ulicy Krakowskiej! Pozdrawiam, Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...