Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking...koszmar

Utworzony przez Anna00000, 9 lipca 2009 r. o 13:35
Cześć wszytskim obecnym:) To co ostatnio mi sie przytrafiło to jest koszmar...kupiłam sobie nowe auto,pojechałam do przyjaciółki je pokazać koleżanka mieszka w blokach na osiedlu gdzie jest duzo dzieci..sami wiecie..bawią sie,skaczą,grają w piłke..pech tak chciał ze zaparkowałam tak,że gościu który wyjeżdzał wjechał w tył mojego autka...lampy uszkodzone,błotnik wnieciony,szyba stłuczona..mało tego dzieciaki przejeżdzając na rowerze miedzy autami uszkodzili mi lusterka ...byłam w totalnej rozpaczy. jak to zobaczyłam..pomyslałam "moje nowe autko,jakie nieszczęście i pech mnie spotkał".Przyjaciólka widząc mnie powiedziała ze zna firme która mi szybko pomoże:) i tak sie stało..firma http://www.sprzedamczesci.pl pomogła mi w szybkim i sprawnym tempie.Ludzie w niej pracujący są bardzo mili i rzetelni. Tak na przyszłość jakby ktoś miał jakiś mały problem proponuje usługi tej firmy,która ma duże możliwości. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia wszytskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeszcze słoń usiadł na maskę??Ładna reklama, może sie spotkamy i pokażesz mi to nowe autko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...