Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram! Różnica w płacy lekarzy i pielęgniarek, położnych jest zbyt drastyczna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy a nie rozrabiać, obsługiwać chory zgodnie z kanonem katolickim i tak dobrze zarabiacie za Waszą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Różnica w płacy lekarzy i pielęgniarek, położnych jest zbyt drastyczna.
Co popierasz nieróbstwo przykład z Łukowa i innych szpitali jak nie ma w łapę nie ma obsługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunkiem dla was pielęgniarki i pielęgniarze jest tylko emigracja  .Za granicą będziecie godnie i normalnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka z dodatkami za pracę nocną i pracę w święta dostaje na rękę 2 tys zł;. Za kilka lat nie będzie miał kto pracować. Stara kadra odchodzi na zasiłki młode nie mają zamiaru pracować za te pieniądze. I mają rację. Niedługo zostaną tylko uwłaszczeni na oddziałach lekarze. Ciekawe czy sobie poradzą z myciem d.p pacjentom i pracami pielęgnacyjnymi. Ciekawe czy będą chcieli o robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka z dodatkami za pracę nocną i pracę w święta dostaje na rękę 2 tys zł;. Za kilka lat nie będzie miał kto pracować. Stara kadra odchodzi na zasiłki młode nie mają zamiaru pracować za te pieniądze. I mają rację. Niedługo zostaną tylko uwłaszczeni na oddziałach lekarze. Ciekawe czy sobie poradzą z myciem d.p pacjentom i pracami pielęgnacyjnymi. Ciekawe czy będą chcieli o robić.
POkażcie złodziejom że możecie wyżyć za 2000 a będziecie do śmierci na nich zapier dalać za takie grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno płaci sie za odpowiedzialnośc, czy wiecie jak odpowiedzialna jest moja praca??? Jak się pomylę to Ciebie może nie być na świecie! Czy dla Ciebie zdrowie nie jest najważniejsze? Dlaczego więc jest przyzwolenie abyśmy zarabiały niemal minimum socjalne!!!! moja pensja w gabinecie zabiegowym to 1800 zł netto! Czy na tyle Polacy cenią swoje pielęgniarki????? Wkrótce zostaną w szpitalach tylko panie sprzątające bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał dorobić. CZy o to chodzi w polityce RZĄDU????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za porównanie?To ja mam mieć pretensję że mój kierownik zarabia więcej?Poza tym pielęgniarki muszą być z powołania,a nie takie jak u nas w Puławach.Większość na dziecięcym.Tam jest dopiero znieczulica.Płaca za pracę!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy a nie rozrabiać, obsługiwać chory zgodnie z kanonem katolickim i tak dobrze zarabiacie za Waszą pracę.
Popieram.Jedna na pięćdziesiąt pielęgniarek- to dobra pielęgniarka,reszta nie zasługuje nawet na te pieniądze które dostaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno płaci sie za odpowiedzialnośc, czy wiecie jak odpowiedzialna jest moja praca??? Jak się pomylę to Ciebie może nie być na świecie! Czy dla Ciebie zdrowie nie jest najważniejsze? Dlaczego więc jest przyzwolenie abyśmy zarabiały niemal minimum socjalne!!!! moja pensja w gabinecie zabiegowym to 1800 zł netto! Czy na tyle Polacy cenią swoje pielęgniarki????? Wkrótce zostaną w szpitalach tylko panie sprzątające bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał dorobić. CZy o to chodzi w polityce RZĄDU????
TAK NA TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za porównanie?To ja mam mieć pretensję że mój kierownik zarabia więcej?Poza tym pielęgniarki muszą być z powołania,a nie takie jak u nas w Puławach.Większość na dziecięcym.Tam jest dopiero znieczulica.Płaca za pracę!!! :(
Patrząc na płace, to jest praca z powołania!! A serio... jeśli dasz talony na czynsz, prąd, gaz, jedzenie, ubranie, książki czy dokształcanie i jeszcze drobne kieszonkowe na coś tam jeszcze, to OK, będzie można mówić o powołaniu. Niestety, pielęgniarka jak każdy inny człowiek musi to sama opłacić. Nie rżnij głupa i nie udawaj, że o tym nie wiesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka z dodatkami za pracę nocną i pracę w święta dostaje na rękę 2 tys zł;. Za kilka lat nie będzie miał kto pracować. Stara kadra odchodzi na zasiłki młode nie mają zamiaru pracować za te pieniądze. I mają rację. Niedługo zostaną tylko uwłaszczeni na oddziałach lekarze. Ciekawe czy sobie poradzą z myciem d.p pacjentom i pracami pielęgnacyjnymi. Ciekawe czy będą chcieli o robić.
  po 36 latach pracy 1400 zł, do tego tygodniowy dyżur po godzinach pracy pod telefonem ok. 20 zł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy się przejmujecie, że młodzi wyjeżdżają, no i bardzo dobrze robią, no bo w tym złodziejskim pieprzonym kraju to tylko  ....... zostają. Rządzący mają daleko gdzieś nas, młodych czy starych a wy się martwicie, I tak wuj, nasz kraj istnieje tylko na mapie, bo w rzeczywistości to " .... i kamieni kupa" i to prawda. góra dba o siebie a nas ma daleko gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK NA TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc gościu niedługo w szpitalach będą tylko sprzątaczki i że tak powiem basen dostaniesz, ZDROWIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na płace, to jest praca z powołania!! A serio... jeśli dasz talony na czynsz, prąd, gaz, jedzenie, ubranie, książki czy dokształcanie i jeszcze drobne kieszonkowe na coś tam jeszcze, to OK, będzie można mówić o powołaniu. Niestety, pielęgniarka jak każdy inny człowiek musi to sama opłacić. Nie rżnij głupa i nie udawaj, że o tym nie wiesz.
Jakie powołanie?????? Czasy zakonnic już się skończyły! Powołaniem nie nakarmię rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy a nie rozrabiać, obsługiwać chory zgodnie z kanonem katolickim i tak dobrze zarabiacie za Waszą pracę.
Białorusinka zrobi ci zastrzyk z klapoczkiem! To dopiero będzie frajda! Po za tym Ona będzie miała Ciebie i Twoje zdrowie w du***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda praca winna być godnie opłacana, a w tym naszym złodziejskim kraju to żyje ten co umie kraść. Z niewolnika nie ma pracownika. Tez wykonuję swoją pracę z wielkim obrzydzeniem, robię bo muszę, jeżeli są jakieś niedociągnięcia wykonane przez innych to kiedyś poprawiałam, teraz pierdolę, po co mam się wysilać, za taką jałmużnę jaką też dostaję. Także brawo rządzący, macie niewolników, brawo wałęsa, o to ci chodziło  aby zniszczyć kraj, a z tego co wiem to w postulatach było inaaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda praca winna być godnie opłacana, a w tym naszym złodziejskim kraju to żyje ten co umie kraść. Z niewolnika nie ma pracownika. Tez wykonuję swoją pracę z wielkim obrzydzeniem, robię bo muszę, jeżeli są jakieś niedociągnięcia wykonane przez innych to kiedyś poprawiałam, teraz pier***ę, po co mam się wysilać, za taką jałmużnę jaką też dostaję. Także brawo rządzący, macie niewolników, brawo wałęsa, o to ci chodziło  aby zniszczyć kraj, a z tego co wiem to w postulatach było inaaczej
W tym dzikim kraju to tylko handel,przemyt i oszustwo,dymać aż do bólu,tak nas komuniści nauczyli albo wyjazd !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest w systemie procedur medycznych. NFZ poza czynnosciami lekarza nie widzi udziału pozostałych zawodów medycznych.Tak więc pielegniarka, technicy, laboranci, magistrowie są to zawody paramedyczne. Takie rozwiązanie marginalizuje pozostałe zawody. Lekarze zdają sobie sprawę ze swojej "wartości"( gdyby nie ich pieczątka-nie ma świadczenia!) Tak więc kwestia wynagrodzeń nie zostanie rozwiązana dopóki nie zostaną wprowadzone procedury wszystkich zawodów biorących udział w procesie leczenia. Lekarze czują sią okradani przez personel pomocniczy(administracja, personel paramedyczny), zaś reszta niedoceniona i marginalizowana.Inaczej wyglada to w placówkach niepublicznych, które zdają sobie sprawę z wagi pożądanej kultury organizacji, na która składa się również kwestia odpowiedniego poziomu motywowania. W obecnych czasach to ludzie są gwarantem sukcesu organizacji. Kto tego nie zrozumie niestety będzie skazany na porażkę.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyjeżdżam Niemcom tyłki myć.Łatwiej znieść złe traktowanie od obcego niż rodaka. A ponadto Niemiec mi więcej zapłaci.Wybór jest prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...