Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze od miasta dla szpitala. Niech dzieci rodzą się w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Gratulacje dla 'starej Komisji Zdrowia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakosc uslug to rowniez ludzkie I etyczne podejscie do pacjenta, poszanowanie jego osoby, pomoc i wsparcie gdy tego potrzebuje zwlaszcza dla kobiet ktore rodza pierwszy raz. Ciekawe czy i to sie zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie podejście do pacjenta jest 1000-krotnie ważniejsze niż meble, po wypadku gdy trafiłem do puławskiego szpitala to byłem w nieprzytomny, w krytycznym stanie, więc nie znam osobiście podejścia za bardzo puławskiego personelu -- ale jak mnie odwieźli do lublina na "jaczewskiego" - i jak po miesiącu obudziłem się ze śpiączki to bardzo pozytywnie oceniam podejście większości ludzi tam pracujących - tak z kliniki intensywnej terapii, jak i z ortopedii - rehabilitacji , ***mieczducha888.blogspot.com/2017/03/lublin-spsk-nr-4-faszywe-bilety-do.html ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! gratulacje dla decydentów za realizację autorskiego projektu byłej pani dyrektor pn. matka i dziecko - rodzić po ludzku w puławach. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/w-pulawach-beda-rodzic-po-ludzku-remont-w-szpitalu,n,140329802.html ******rynekzdrowia.pl/inwestycje/pulawy-szpital-remontuje-porodowke,139508,3.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tego ma stara czy nowa komisja zdrowia. Jakby radni nie chcieli dać to by nie dali. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
brawo! gratulacje dla decydentów za realizację autorskiego projektu byłej pani dyrektor pn. matka i dziecko - rodzić po ludzku w puławach. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/w-pulawach-beda-rodzic-po-ludzku-remont-w-szpitalu,n,140329802.html ******rynekzdrowia.pl/inwestycje/pulawy-szpital-remontuje-porodowke,139508,3.html
ale była pani dyrektor któregoś dnia nie przyszła do pracy i przestała odbierać telefon. ******dziennikwschodni.pl/pulawy/przetargi-ze-szpitala-w-pulawach-pod-lupa-cba-dyrektorka-wziela-urlop-na-zadanie,n,150219609.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwarcam uwagę na coś takiego jak zasada domniemania niewinności  w myśl której każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. tymi właśnie słowami sformułowana została w art. 42 ust. 3 konstytucji rp z 1997 r. przepis ten (to samo czyni art. 5 § 1 kodeksu postępowania karnego), uznaje sie zatem, że wyłącznie prawomocny wyrok skazujący oznacza obalenie domniemania niewinności. ale rozumiem, że twój idol pisowski trolu chciałby każdego odrazu przez trybunał ludowy skazywać kto myśli lub czyni inaczej jak on, a obecną konstytucję wrzucić do szamba i uchwalić nową na wzór konstytucji janukowycza na ukrainie lub na wzór białorusi. a ja mam pytanie gdzie podziała się ta kasa? ******dziennikwschodni.pl/pulawy/co-ustalil-nik-w-szpitalu-w-pulawach,n,140919525.html ******dziennikwschodni.pl/pulawy/cba-wejdzie-do-szpitala-w-pulawach-spzoz-stracil-1-2-mln-zl,n,140829614.html 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę powiedzieć po zwolnieniu tylu ludzi sxpital miał zarabiać dobry menager.okazuje się że trzeba pompować pieniądze z powiatu i miasta pod względem dotacji.zwolnić parę osób i coś się ruszy.szpital zle prosperuje a dyrektor i jego tzw.dyrektorzy oddziałów a nie jak kiedyś ordynatorzy biorą grubą kasę.na jaczewskiego lekarze wiedzą że z puław bo c***e żeby coś robić to chcą bydlaki w łapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Komfortowe warunki w świeżo wyremontowanych oddziałach z estetycznym, nowoczesnym sprzętem" to nie wszystko... Należałoby jeszcze wymienić całą kadrę lekarską. I wtedy Kobiety mogłyby bezpiecznie rodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...