Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani terroryzowali mieszkańców Markuszowa

Utworzony przez ~kolka~, 27 października 2009 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Za takie przewinienie powinna odbyć się publiczna chłosta na gołą dupę po 20 nasolonych batów-na początek i za każdym następnym,po 10 więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im dał pustakom wejsc do domu sam bym im wymierzyl chłoste tepym ...ujom,barany ..ebane tepaki kary gode co zrobili !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne!!! terrorysta już łazi po Markuszowie i opowiada jaki z niego bohater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki dodrze zrobili bo tam gdzie byli to mieszka taki co lubi małe dzieci mój zdanie jest takie ze dobrze zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chłopaki oby tak dalej .Popieram .Jak sie napije sam tam pujde .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkocholik napisał:
Dobrze chłopaki oby tak dalej .Popieram .Jak sie napije sam tam pujde .
Najpierw idz do szkoly,poucz sie troche a pozniej hulaj dusza, piekla nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Markuszowa napisał:
chłopaki dodrze zrobili bo tam gdzie byli to mieszka taki co lubi małe dzieci mój zdanie jest takie ze dobrze zrobili
A Ty to chyba z Abramowic swiezo wypuszczony ze takie głupoty piszesz!!!!!!!!!!!!!!! ZAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...