Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani terroryzowali mieszkańców Markuszowa

Utworzony przez ~kolka~, 27 października 2009 o 14:44 Powrót do artykułu
Za takie przewinienie powinna odbyć się publiczna chłosta na gołą dupę po 20 nasolonych batów-na początek i za każdym następnym,po 10 więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wierzę !
0
Ja bym im dał pustakom wejsc do domu sam bym im wymierzyl chłoste tepym ...ujom,barany ..ebane tepaki kary gode co zrobili !!!!!!!!!!!!!!
0
dziwne!!! terrorysta już łazi po Markuszowie i opowiada jaki z niego bohater
0
chłopaki dodrze zrobili bo tam gdzie byli to mieszka taki co lubi małe dzieci mój zdanie jest takie ze dobrze zrobili
0
Dobrze chłopaki oby tak dalej .Popieram .Jak sie napije sam tam pujde .
0
alkocholik napisał:
Dobrze chłopaki oby tak dalej .Popieram .Jak sie napije sam tam pujde .
Najpierw idz do szkoly,poucz sie troche a pozniej hulaj dusza, piekla nie ma.
0
mieszkaniec Markuszowa napisał:
chłopaki dodrze zrobili bo tam gdzie byli to mieszka taki co lubi małe dzieci mój zdanie jest takie ze dobrze zrobili
A Ty to chyba z Abramowic swiezo wypuszczony ze takie głupoty piszesz!!!!!!!!!!!!!!! ZAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: