Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany pieszy wpadł pod samochód. Trafił do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 18:58 Powrót do artykułu
A fota z Deblinskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijanemu się nic nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielu ma problem z alkoholem - on nie rozwiązuje problemów, generuje nowe i nie daje prawdziwego ukojenia - jest z niego wyjście a pokój ducha, ukojenie, nadzieja, siła są gdzie indziej : ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/18/calkowite-uwolnienie-z-alkoholowego-bagna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję aby straż miejska i Policja zajęli się patrolowaniem ulic, bo nie wiem co się dzieje, ale w zastraszającym tempie rośnsie liczba pijaków na chodnikach (pieszych), wczoraj kilku młodych piło piwo przed sklepem abc przy partyzantów drąc ryje na cały regulator, chodnikiem przechadzał się ok 50 letni pijany jak bela przechodząc na czerwonym na pasach.... takie to teraz mamy społeczeństwo... Masa pijaków. A ja straży miejskiej już dawno nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...