Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dlatego NIGDY nie zdecyduję się na ten prom i inne łupinki. Zawsze wybieram most w Puławach. Nie umiem pływać i życie mi miłe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam ciągle jakieś przekręty idą. A nie przeprawiają się mostem, a tą balią tylko ci, którzy chcą zostać znalezieni jako topielcy gdzieś pod... Gdańskiem
0
Co tam prom.Jadąc samochodem w niedzielę usłyszałam wiadomość,że do prowadzenia pociągu zgłosił się do pracy maszynista z 1,6 prommila alkoholu.Ludziom we łbach się przewraca.Zero odpowiedzialności i głupcy ludzie wsiadający na ten prom nie widzą,że pracuje pijane towarzystwo.
0
Za dużo rumu bracie kapitanie... za dużo rumu...
0
Some a person's hermes wallets brands hermes belt provided hermes birkin are Tour bus, Louis hermes birkin Vuitton, Dior etc. hermes outlet Hermes Bags hermes wallets have proven to hermes shop be hermes outlet costlier than other buyers but people hermes replica like hermes shop to posses one of these. Many personalities and identified figures result hermes bags carrying replica hermes all of these hermes bag bags. There is an world hermes scarf special replica hermes famous make of bags. hermes replica This write gives hermes belt an insight hermes bags into the hermes store value of Hermes Bags.
0
At least, ###### Online will not teach Coach Factory Online quickly as a ###### coach would, and Coach Factory Online the sink or ###### Online cernalr
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: