Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
86 Autobusów w sobie jaja robicie ? z tego jeździ może ze 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto weźmie autobusy to proste skup złomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już się nie kupi tańszej ropy? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% taboru PKS nadaje się tylko na złom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest poprzedni prezes i co teraz będzie rozwalał ? bo jak wspólnym majątkiem może ktoś - pewnie narzucony z góry kierować do końca gdy od dawna firma topiła się w długach a na dwa tygodnie przed zatonięciem opuścić okręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy dogadajcie się, te puławskie. Narty łączą nie dzielą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadłość - Sami sobie kierowcy zasłużyli. Załadować ich w rakietę i na księżyc. Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Za nic mają podróżnych. Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle i narzekają. Jeden z kierowców, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to dnia 06.07.2012 r.) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tamtej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota dla kierowców jest tylko w nowej pracy nie będzie można "stosować praktyk z pksu" i to największy ból
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety, jak każdy odchodzący prezes będzie brał 85 tysięcy odprawy to firma nie będzie bogata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się źle zarządzało firmą to skąd ma być kasa. Aby kasa była to zyski muszą być wyższe niż wydatki. Nie były. To co teraz się ludzie dziwujecie? Z próżnego to i Salomon nie naleje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ten Pks to ja straciłem prace ale w styczniu to ja będę pracował na swoim stanowisku a oni będą bimbali.Sami sobie winni bo zamiast osiem godzin przepracować to cztery godziny w pracy a drugie cztery przerobił w domu na traktorze albo na lewiżnie.Dobrze niech kończy się to dziadostwo.ą A te dafy to gwóżdż do trumny i ci kierowcy wyjerzdaja na szczecin we wtorek rano i wracają dopiero w piątek na wieczór,u prywaciaża za coś takiego to dawno by wylecieli bo szczecin i powrót robi się w dwa i pół dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągniki siodłowe pięć sztuk nie są własnością pks puławy tylko firmy leasingowej ponieważ dafy mają numery rejestracyjne zaczynające się od GDA a w Puławach w wydziale komunikacji wydawane są tablice i dowody rej.LPU.Może to być własnością pks puławy pod warunkiem że spłacą lizing i jeszcze trzeba wykupić auta od firmy lizingowej,tak samo jest z autobusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...