Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głównym wierzycielem jest skarb państwa. A kto jest właścicielem? Bo to mi wygląda na przekładanie kasy z kieszeni do kieszeni i jeszcze ktoś na likwidacji nieźle zarobi. Natomiast cyt, " Jeśli nagle przestalibyśmy wozić ludzi, to byłaby tragedia. Codziennie z naszych usług korzystają setki mieszkańców powiatu puławskiego". To co? Na gapę jeżdżą? Bilety są za tanie? Czy ktoś tak dobrze tym zarządza że długi powstają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winne są paliwożerne stare Autosany. Gdyby nie tanie paliwo to PKS upadłby już wcześńiej tak jak inne PKSy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności pozbądzcie sie tych nierobów z biura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na Iwonę bo udaje milusińską a w Sądzie Pracy zeznaje przeciwko kierowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda PKS u ze musi sie przenosic do innego miasta ale widac wlodarze miasta Pulawy nigdy nie dbaly o inwestycje w tabor miejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi związkowiec, mówi związkowiec...... powiedzcie jak to jest, że tam gdzie są te wasze związki to same plajty firm...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy już zawsze będzie mi się źle kojarzył. Często korzystając z usług PKS Puławy, kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy. Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Zmiana na PKS Ryki nic nie da. To tylko zmiana opakowania, a palarnia na kółkach pozostanie. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym ciężko zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj.godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany, a przecież zapłaciłem za bilet. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...