Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sami się wykończyli,czas najwyższy przestać reanimować trupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możne zmiana prezesa który nie radzi sobie z zarządzaniem firmy .Dać szanse młodym a nie stary komuch siedzi i pierdzi w stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pomyśleć 26 lat temu i nie pozwolić zdystansować się konkurencji...Wiadomo solidaruchy liczyły na cud , więc opór był wielki przed restrukturyzacją. A cuda są domeną kościoła i wirtualnego świata, a nie realnego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowca palił papierosy w czasie jazdy. Za nic mają podróżnych. Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle i narzekają. Jeden z kierowców, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to jakieś dwa lata temu) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tamtej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie od 6 lat nie jeździ żaden autobus a mzk również leci sobie w kulki bo ani nie ma czym dojechać na pierwszą zmianę ani czym wrócić z drugiej pozostaje własny transport który nie jest tani, to może niech w końcu ktoś pomyśli i dostosuje się do potrzeb potencjalnych klientów a nie do własnych, ograniczając liczbę kursów sami kopią sobie grób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś wielka firma, wozy były w miarę ok, siatka krajowych połączeń, a teraz trup... Smutna ta nasza demokracja... A wy krzyczcie dalej Solidarność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac ten syf i bandę zlodzieji ! Mam do nich żal bo zamówiłem dwa Busy i autokar na imprezę i jede przyjechał a dwa na ranem polecieli w chu. I domagają sie Pieniędzy za nie wykonana usługę żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miesięczne spóźnienia z wypłatą dla mechaników były już w roku 2011 albo i nawet 2007 jak pamiętam. Fajni ludzie tam pracowali, większość ludzi odeszło, część zwolnili, ci co mieli już przejść na emeryturę to odeszli. Miło wspominam praktyki w PKS na Dęblińskiej, Pozdrawiam panów z silnikowni, i pana Kruze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnijmy że pks puławy dostały 5 mln złotych w 2012 roku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam czasy jak kierowcy kolanami wypychali niedoszłych pasażerów z autobusów,a na dworcu stało kilkanaście pojazdów a pod dyżurnym ruchu siedziało kilkunastu kierowców do tych pojazdów i opowiadali sobie kawały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS już jest trupem. To co jeździ to nic w porównaniu z tym co kiedyś tu było. Konkurencja wykosiła PKS. Niestety brak inwestycji w tabor i mało elastyczna oferta się kłania rykoszetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...