Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plantacja marihuany pod podłogą w kuchni. Policjanci zatrzymali dwóch braci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
może wtedy*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobry przyjaciel wydał.
Tzn, kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli słyszę że osoby z narkotykami zatrzymuje Lublin to po co w waszych Puławach komenda policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim tutaj obecnym hejterom żeby zrudzieli niż wtedy byście się nauczyli SZACUNKU do innych ludzi :) pozdro Lepiej niech im się rodzą rudziutkie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to goście z Chrząchówka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuć można rodzicom 2 synów może wylądować w więzieniu. Może dostaną zawiasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszycie ze przyjaciel wydał . Skąd te informacje znacie tych ludzi bo ja nie i jak mogłbem napisać ze przyjaciel wydal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuć można rodzicom 2 synów może wylądować w więzieniu.  Może dostaną zawiasy Na rodzica też paragraf się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z chrzachowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat dziadom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na pewno z chrzachowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chrząchówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulowac sukcesów kmp lublin i kpp puławy. Jak by nie wasi frajerzy którzy za 200zl kolege sprzedadza to byscie nawet tych 2 worków lisci na smietniku nie znalezki... Wezcie sie za dopalacze bo juz nie jednemu mózg zjadły...Bohaterzy policyjnych statystyk...  U mnie z 800g marihuany zrobilo sie ponad 4kg no bo łodygi i zgniłe liscie to tez NARKOTYKI. Chore prawo, chora policja, chory kraj... A Falenta za podsluchy ponad 100 najwazniejszych osob w panstwie 2.5roku wiezienia.Smiech na sali... Zacznijcie zamykac przestepców a nie użytkowników marihuany i alimenciaży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodac ze podczas mojego zatrzymania w sprawie marihuany ujrzałem 4policjantów z bronia skierowana w moim kierunku i okrzyki stac policja kładz sie na samochodzie itd. Po co takie rzeczy... Nie mozna podejsc i jakos kulturalniej to załatwic a nie sceny na parkingu pełnym ludzi.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod**** sam sie mozesz kto ich dobrze zna to wie ze normalni sa porzadni chlopaki ból dupy masz ze sam 1/10 niemasz co oni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udała się rodzinka. Tatuś z pepechą i nabojami, a synki plantatory narkotyków na całego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że nie powinien nikt komentować że rodzinka się udała jeśli nie miało się kontaktu z tymi ludźmi.Co za okrucieństwo ze strony ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi ludźmi to może lepiej nie utrzymywać kontaktów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ocenia się człowieka po słowach i czynach, tak więc jeśli się nie zna tej rodziny to może lepiej nie komentować czy warto z nią utrzymywać kontakty czy nie tylko zająć się swoją ;) :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...