Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a wartość mieszkania spadła o ile? Bo kupione pewnie w kredycie i spłacać trzeba. Ta sama pracownia bierze udział w projekcie nowej hali... Może jednak niech projektują altanki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Reklamacje do dewelopera, przynajmniej tak mi się wydaje.
0
To samo jest w nowych blokach na Felinie
0
"mieszkanie plus" i tyle w temacie
0
No no mieszkanie plus fajne
0
Teraz tak się buduje. Łatwo zauważyć jak szybko powstają bloki, jeszcze szybciej ludzie się wprowadzają. Budynek nie ma kiedy osiąść, ułożyć się. Współczuję wszystkim co kupują za grube kredyty te mieszkania, co łapią się na piękne wykończenia. Efekty mamy wyżej :)
0
Nawet wygląd tego budynku jest taki jakiś z dupy ...
0
tylko pustaki i wieśniaki kupują mieszkania w bloku przy ulicy Pustej hahaha
0
Jak budowę bloku zaczynają wczesna wiosna a na Boże Narodzenie wprowadzają się pierwsi lokatorzy to właśnie powstaje taki bubel a nie mieszkanie.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko pustaki i wieśniaki kupują mieszkania w bloku przy ulicy Pustej hahaha
Ale z ciebie pustak.
0
Tu penk Tynk....
0
Do środka włożyliśmy patyk, który wszedł na głębokości 24 centymetrów – mówi Elżbieta Dudzińska, dyrektor Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Puławach,Pełen profesjonalizm z tym patykiem naprawdę brakuje metrówki suwmiarki są patyki....Mam nadzieję że to przez pomyłkę tak napisali.
0
Czemu?? 
0
A bloki z płyty po 30stu latach maja się dobrze :D
0
Do środka włożyliśmy patyk, który wszedł na głębokości 24 centymetrów – mówi Elżbieta Dudzińska, dyrektor Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Puławach naprawdę nie ma metrówek i suwmiarek tylko patyki.....
0
Do wszystkich chcących się budować firmę Esco-Bud omijać szerokim łukiem. Partacze jakich mało!!!!!!!!
0
To prawda i bardzo trudno wyegzekwować naprawę usterek w ramach rękojmi. Graniczy to niemal z cudem. Rada dla przyszłych inwestorów zwracajcię uwagę na wykonawców inwestycji.
0
Szanowny Dzienniku Wschodni czekamy zatem na finalny artykuł w powyższej kwestii, oczywiście po przedstawieniu przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego finalnego raportu. Jak na razie widać, że poziom emocji spada, a artykuły stają się bardziej łagodne - może to kwestia świątecznej atmosfery :-) Odnosząc się do wypowiedzi Pani Dyrektor PINB przeraża mnie myśl, że oficjalnym narzędziem pomiarowym stosowanym przez jej pracowników jest PATYK. Swoją drogą ciekawy jestem ile patyków długości ma ten blok :-)
0
wisla za blisko... 100 metrow dalej jest ciag garazy sciana tego najblizszego wisly osunale sie dobre kilkanascie cm  a to raptem jedna sciana i male obciazenie ze stropu a blok troche wiecej wazy...  
0
Tak, a obok garaży i bloku stoi od wielu lat wielka szkoła i się nie zawaliła :-) Ludzie myślcie !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: