Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po losowaniu PiS w Puławach ma już 15 radnych. Rozmowa z nowym radnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2016 o 17:20 Powrót do artykułu
Na Włostowicach zwykle wygrywała partia groblowa. Więc cieszy, że Grobel przegrał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny Śliwiński nawet nie dokończył kadencji,zrezygnował z mandatu radnego, olał wyborców, wybrał dobrze płatny stołek w instytucji miejskiej. WSTYD!
0
Wylosował mandat gość któremu przeszkadzają BTS-y na Włostowicach Chce żeby wrócić do ery gołębi pocztowych bo poco komórki Czy ten człowiek nie rozumie że ludzie na Parchatce mają słaby zasięg LTE internetu i dodatkowy przekaźnik jest naprawdę potrzebny
0
Ta pisuarowa zaraza wszędzie sie pcha do koryta.Otworzyć większą ilość klozetów do obsadzenia przez tych karierowiczów z pod znaku socjopaty kaczora.
0
trzeba pakować rodzinę i spadać z tego pisowskiego gniazda
0
Mam nadzieje ze dlugo nie beda nam nakazywac jak zyc
0
Powodzenia!
0
Czekam kiedy ich rozlicza i powiem powodzenia
0
Kolejny do koryta. Nic nie ma, nic nie umie, ale po publiczną kasę to łapki wystawia. Żenujący pis.
0
Myslałem,że coś powie o głosowaniach w sprawie wysokości podatku od nieruchomości, rolnego, od samochodów, opłat za smieci, ale gdzie tam...
0
A co on wie o podatkach i opłatach jak ich nie płaci. A może ktoś wie na jakim kierunku i na jakiej uczelni studiuje ten pisoweicz?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: