Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha przeciez to schronisko bralo kase od innych gmin. Wystarczy sprawdzic dokumentację finansowa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
HA HA HA Pani Giedrojć niech się zajmie nieprawidłościami wokół swojej osoby. Ona jest od flory a nie fauny.
0
to co psy z powiatu w innych gminach maja sobie dziko biegać po polach i lasach aby czekać jak pogryzie kogoś a jeszcze gorzej jak trafi na dziecko. teraz sa wakacje a co najgorsze ludzie na wyjazdy nie zabierają zwierząt tylko wyrzucają jak nie potrzebne śmieci ja sama przygarnęłam 3 takie psy i 1 kota i moja sąsiadka 1 bo niestety mieszkam obok ruchliwej ulicy i po drugiej stronie są lasy i dużo osób wyrzuca tu swoje psy. moim zdaniem to schronisko jako ze dostaje nowe lokum powinno byc powiatowym schroniskiem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: