Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili sprzedawcę w monopolowym w Puławach

Utworzony przez ks.ADAM, 18 sierpnia 2011 o 17:38 Powrót do artykułu
zabić gnoi ! Matkom podwiązać jajniki aby nie płodziły ścierwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Praca w obwodowej komisji wyborczej - ok 160 za 1 dzień (9 października). dla powiatów: RYCKI, GARWOLIŃSKI (tylko) pisać na maila >>> aukcje.aes@gmail . com <<< dla pozostałych powiatów proszę o kontakt z koordynatorem, który odpowiada twojemu miejscu zamieszkania http://nowaprawica.org.pl/wybory2011/koordynatorzy ważne do 28 sierpnia
0
ks.ADAM napisał:
chyba nie rodziły
0
co "milicjanci" powiedzieli tak "redaktorzy" opisali szkoda tylko ze malo obiektywnie i wyrywkowo.....tego ze w grupie byla "córeczka psa" to juz nie napisali!...a szkoda PANOWIE REDAKTORZY bo kradziez to tam byla ale jedynie przez grzeczna aczkolwiek kompletnie pijaną (i nie tylko) lataorośl "stróża" prawa...ktora z rozbawieniem rozpowiada jak wynosila ze sklepu co zreszta i zeznala na policji....kiedy jako pierwsza została zatrzymana< po czym po wskazaniu rzekomych sprawcow wypuszczona ze------STATUSEM ŚWIADKA!!!...no i dla podtrzymania statystyk jak i wykrywalnosci w Puławach kogos trzeba bylo zamknąć...a w tym przypadku jak i zresztą w większości podobnych- wybor byl prosty...nie sra sie przeciez we własne gniazo. Co ciekawsze sprzedawca z w/w sklepu na pierwszym okazaniu nie rozpoznaje zatrzymanych jako sprawcow ale "gorliwi" Nasi stróże są na tyle niezłomni że chłpaczyna dzien pozniej po kolejnym przesluchaniu juz ich rozpoznaje!!! brawo! to sie nazywa nie poddawać sie!...w końcu powiedzenie "dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf" musi miec zastosowanie. Chłpaku -cały ten " szydeł" razem z policją załatwili SWOJE PRYWATNE SPRAWY TWOIMI RĘKAMI!...Mam tylko nadzieję ze to co zrobileś nie zostanie w Twoim zyciu bez echa i swiadomość że zmarnowales IM zycie kłamiąc i dajac sie sterowac nie da Ci spokojnie spac...a dla Was Szanowni Redaktorzy też podziękowania bo WASZ OBIEKTYWIZM AŻ BIJE PO OCZACH!!!............CIEKAWI MNIE TYLKO JESZCZE JEDNO CZY JAK "rzucający mięsem "POLICJANT NA SŁUŻBIE PODCZAS INTERWENCJI DEMOLOWAL SAMOCHOD KOPIAC W NIEGO BUTELKĄ PO PIWIE W OBECNOŚCI KILKU "ZAMUROWANYCH" SWIADKOW PO CZYM ZE SŁOWAMI "A JAK MI TO UDOWODNICIE"- PO ZEJSCIU WŁAŚCICIELA AUTA - UCIEKA (PRZEPRASZAM ODJEZDZA NA BAZE)A TELEFON Z NAGRANYM ZDARZENIEM ZNIKA WRAZ Z NIM- TO CZY TEZ BYLI TACY SKORZY DAĆ WAM... "CYNK NA DOBRY ARTYKUŁ"???....PRZECIEZ CZYM SIE POCHWALIC MIELI WPLYNELO WTEDY KILKA SKARG...choc jaki był final - wiadomo- po kosciach sie rozeszło... POZDRAWIAM I ZYCZĘ LEPIEJ TRAFIONYCH ARTYKUŁÓW.
0
zakładam sie ze juz namierzyli twoje IP.
0
Ten jeden ze śmierdzieli to DANIŁKO z Kaniowczyków. Ciekawe dlaczego tych śmierdzieli nie nazywają od razu po nazwisku. Zwalczać takich w zarodku.
0
tego akurat w TV Puławy nie podali -dlaczego???!!!
0
ksADAM sam jesteś ścierwem i śmieciem, nie wiem co za Ku*rwa urodziła takiego zwyrodnialca jak ty
0
Drogi Ks.Adamie. Pisząc takie bzdury pokazujesz tylko jakim jesteś IGNORANTEM. Kazdy zasluguje na szanse rehabilitacji, a piszac takie komentarze sugerujac sie tym marnym portalem internetowym jakim jest dziennik wschodni jest bynajmiej nie stosowne. Idąc twoim tokiem myślenia moge takze powiedziec ze jestes ŚCIERWEM INTERNETOWYM!
0
ks.ADAM napisał:
Cóż jest winna Twoja matka że urodziła takiego b....na
0
wy skończeni IDIOCI > bo tylko tak można nazwać wszystkich którzy skomentowali powyższy artykuł przede mną !!! po pierwsze żadna matka nie ma wpływu na wychowanie swojego dziecka w 100% więc nie chrzańcie głupot o jajnikach itp po nikt z was tam nie był i nie widział zajście więc nie ma prawa pisać koment. ! no a po trzecie analfabeci zajrzyjcie do kodeksu prawa cywilnego matoły bo karalne jest zamieszczanie czyjegoś nazwiska na jakichkolwiek łamach publicznych !!!!!!
0
I Z GÓRY PRZEPRASZAM TYCH KTÓRZY BARDZO RACJONALNIE PODESZLI DO SPRAWY !TAKŻE UWAŻAM ŻE PUŁAWSKA POLICJA NADUŻYWA SWOICH KOMPETENCJI ! SŁYSZAŁAM JUŻ TYLE O ICH INTERWENCJACH ŻE RACZEJ TO ICH BYM WSADZIŁAM ZA KRATKI ! NO ALE CÓZ ŻYJEMY W PAŃSTWIE PRAWA ... PODOBNO .
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: