Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pociąg zabił 20-letniego mężczyznę

Utworzony przez jola, 20 listopada 2009 o 12:01 Powrót do artykułu
Jak może pociąg jadący po szynach "potrącić" człowieka? Nie podajecie bliższych okoliczności, czy to jest samobójstwo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Musiał chcieć ze sobą skończyć bo żeby przypadkiem trafić na lubelszczyźnie na pociąg i jeszcze pod niego wpaść, trzeba mieć niesamowitgo pecha. Do tego zawrotna prędkość na torach często pamiętających czasy cara Aleksandra...
0
albo samobójstwo albo wypadek albo bawił się w przeskakiwanie tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.
0
Zgadza się to było samobójstwo... Znam tego chłopaka i po pierwsze on miał 22 lata a nie 20, a zrobił to z powodów osobistych... Jestem zdruzgotany tym co się stało... Był to jeden z moich najlepszych kumpli... Nadal jednak do mnie ta informacja nie dochodzi ;/
0
Współczuję jego mamie.To taka dobra kobieta. szkoda człowieka taki był młody.
0
gośc napisał:
Współczuję jego mamie.To taka dobra kobieta. szkoda człowieka taki był młody.
Ja tak samo współczuje jego mamie... Tyle problemów już miała do tej pory ;/ On niestety miał swój problemy, z którym nie dziwie się, że było mu ciężko... Dużo osób zrobiło by na jego miejscu tak samo... Pewna sytuacja niszczyła mu życie i to najbardziej boli ;/
0
a gdzie to się stało? i skąd był ten chłopak?
0
~gosc~ napisał:
a gdzie to się stało? i skąd był ten chłopak?
Stało się do dokładnie na peronie w pożogu... Chłopak był z Końskowoli i miał 22 a nie tak jak podaje gazeta 20 lat
0
czemu odebrał sobie życie? co miał za problemy? Śmierć młodego człowieka zawsze tak boli ... [*]
0
HHS napisał:
Ja tak samo współczuje jego mamie... Tyle problemów już miała do tej pory ;/ On niestety miał swój problemy, z którym nie dziwie się, że było mu ciężko... Dużo osób zrobiło by na jego miejscu tak samo... Pewna sytuacja niszczyła mu życie i to najbardziej boli ;/
CO MIAŁEŚ NA MYŚLI TO MÓWIĄC?
0
NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU [*]
0
To był dobry chłopak, dobrze go znałem nikomu nie wadził.Był uczynny i pracowity. Żal mi go przed nim było życie.Niestety przyjdzie nam się spotkać z nim dopiero po tamtej stronie.Współczuje jego rodzinie a szczególnie matce,która cierpi najbardziej.
0
Dobrej opinii to on w miejscu zamieszkania nie miał... irytuje mnie postawa wielu ludzi "o zmarłym złych rzeczy się nie mówi" Napiszcie proszę kim był naprawdę, wtedy wielu na tym forum będzie mogło obiektywnie spojrzeć na tą sytuację
0
Tob napisał:
Dobrej opinii to on w miejscu zamieszkania nie miał... irytuje mnie postawa wielu ludzi "o zmarłym złych rzeczy się nie mówi" Napiszcie proszę kim był naprawdę, wtedy wielu na tym forum będzie mogło obiektywnie spojrzeć na tą sytuację
jak coś wiesz to powiedz, jak narazie jesteś jeden jedyny, a ja pytałem o jego problemy, niestety się nei dowiedziałem
0
Tob napisał:
Znałem go osobiście i nie uważam ,że miał złą opinię.Był tylko człowiekiem takim jak my wszyscy i mógł w swoim krótkim życiu popełnić różne błędy.Zanim ocenisz kogoś według swojej miary pomyśl czy on naprawdę kogoś skrzywdził !?!
0
kiniek napisał:
Musiał chcieć ze sobą skończyć bo żeby przypadkiem trafić na lubelszczyźnie na pociąg i jeszcze pod niego wpaść, trzeba mieć niesamowitgo pecha. Do tego zawrotna prędkość na torach często pamiętających czasy cara Aleksandra...
Nie filozofuj .Jak chcesz wiedzieć ile pociągów przejeżdża na tej trasie to zajrzyj w rozkład jazdy.A jeżeli chodzi o prędkość to spróbuj się przejść koło przejeżdżającego pociągu to raz dwa będziesz wiał gdzie pieprz rośnie.
0
co do złej opinii o nim w jego miejscowości to każdy oceniał kogoś mimo, że go nie znał a o nim nie można było powiedzieć żle, nie był ideałem ale jak każdy z nas... [*]
0
o jacy wy litościwi i współczujący :/ wiadomo ze rodzina cierpi, ale przecież to był zwykły narkoman, a gdyby wtedy sobie nie używał z gówniara to teraz wszyscy srali by ze strachu przed nim jak zawsze- zwykły narkoman nieobliczalny :/ jeśli komus to coś powie to był Cezar...jeśli ktoś kiedys był w parku w szkole to wie o kogo chodzi ;/
0
podobno to ta dziewczyna posądziła go o gwałt ale on wcale tego nie zrobił. później się przyznała że kłamała
0
gdyby miał czyste sumienie nie rzucał by się pod pociąg - dla mnie patologia i tyle.. w ksw jest jeszcze kilku takich mentów do odstrzału..no panowie, bierzcie przyklad z kolegi
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: