Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci ponad przepisami. "Wyprzedzali na trzeciego, podwójnej ciągłej i pasach"

Utworzony przez ., 30 kwietnia 2015 r. o 11:23
ciekawy jestem jak mieliby ujawnić wykroczenie ,samemu je niepopełniając?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma nam do powiedzenia na ten temat pan Kąkolewski tak gorliwie pouczający normalnych kierowców?? Podobno przepisy prawa obowiązują wszystkich tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się okaże , że to pomówienia to przed Sąd doprowadzić tego kierowcę z pod Warszawy. Skoro na nagraniu w policyjnym radiowozie nie ma wykroczeń to znaczy ,że policjanci zostali pomówieni. Przed Sąd w takim razie tego kierowcę.  Biedny zobaczył policyjny radiowóz i musiał grzecznie jechać a tak to by zapier.... jak głupi. Żenada ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nagle w trakcie pościgu zajechali na obiad? Dodatkowo jeśli są w pościgu powinni włączyć sygnał dźwiękowy i świetlny, zmieniający ich auto w pojazd uprzywilejowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci sami co przed tygodniem szczycili się skutecznością w łapaniu kierwców na s-17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naoglądacie się Emila łowcę fotoradarów i potem wali na dekiel. Ciekawe czy jak Ci dzieciaka zabije jakiś baran co przez wieś będzie gnał 100 km/h to też tak powiesz jeden z drugim. Ja wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. Dobrze robią niech ganiają tych piratów. A Panu z Warszawy jak się nie podoba to niech w Warszawie  sobie siedzi. Policja Puławska niedobra , pierogi niedobre - widać jaki z niego biznesmen pożal się Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałam jak kilka dni temu gonili na S-17 czarne BMW , które na oko jechało dwa razy tyle co wolno. jak zobaczyłam ,że go dorwali na MOP w Markuszowie to biłam im brawo bo facet jechał jak wariat. Chętnie bym im obiad postawiła bo sami narażają własne życie. BRAWO PUŁAWSKA  DROGÓWKA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta sytuacja miała miejsce w zeszły czwartek to potwierdzam widziałem jak zatrzymali to BMW. Faktycznie koleś jechał jak wariat , wyprzedzał na trzeciego, cały czas lewy pas. Jak zobaczyłem , że go trzymają to sam się ucieszyłem. Dobra robota Panowie Policjanci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym , życiem to fakt siedziałem kiedyś u nich w środku bo jechałem 220 km/h na S-17 i jak zobaczyłem ,że mają przejechane już 330000 km to spytałem czy nie boją się tą padliną jechać z taką prędkością. Powiedzieli ,że taka praca jak ktoś jedzie tak szybko to ,że muszą go gonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Wam mówię, że pan dziennikiarz pospieszył się  z artykułem, a pan zawiadamiajacy stanie przed Sądem. Takiego zdarzenia nie było. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałam jak kilka dni temu gonili na S-17 czarne BMW , które na oko jechało dwa razy tyle co wolno. jak zobaczyłam ,że go dorwali na MOP w Markuszowie to biłam im brawo bo facet jechał jak wariat. Chętnie bym im obiad postawiła bo sami narażają własne życie. BRAWO PUŁAWSKA DROGÓWKA !!!!!!!!!
Jeśli ta sytuacja miała miejsce w zeszły czwartek to potwierdzam widziałem jak zatrzymali to BMW. Faktycznie koleś jechał jak wariat , wyprzedzał na trzeciego, cały czas lewy pas. Jak zobaczyłem , że go trzymają to sam się ucieszyłem. Dobra robota Panowie Policjanci...
Z komendy piszesz czy już po służbie. Parówy złamały przepisy i nie umieją się przyznać. Do tego uważają społeczeństwo za debili jakich na codzień widują na odprawie. I jak mieć szacunek do policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani magdo daj im d,,, i zrob loda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się okaże , że to pomówienia to przed Sąd doprowadzić tego kierowcę z pod Warszawy. Skoro na nagraniu w policyjnym radiowozie nie ma wykroczeń to znaczy ,że policjanci zostali pomówieni. Przed Sąd w takim razie tego kierowcę.  Biedny zobaczył policyjny radiowóz i musiał grzecznie jechać a tak to by zapier.... jak głupi. Żenada ....
kazdy z nas lubi zap... tez bym tak zrobil jesli bym widzial ze naprawde nie ma zadnego poscigu jak to bylo napisane w artykule... bronisz policje a jak Cie zlapia bedziesz na nich klna...co za ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuką jest umieć się przyznać do winy i ponieść konsekwencje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie którym wszystko nieodpowiada. Policjanci zawsze źli.Tu łamią przepisy, gdzie indziej kontrolują trzeźwość.A jak coś się dzieje to takie niedorozwoje z płaczem i zesrami po pachy lecą po pomoc do policji.Dlaczego ten prawozadny inteligent nie zalaczyl wykroczeń tych niby piratów??? Ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada.jak się czyta to od razu widać , że to sam element społeczny wypowiada się źle o Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie którym wszystko nieodpowiada. Policjanci zawsze źli.Tu łamią przepisy, gdzie indziej kontrolują trzeźwość.A jak coś się dzieje to takie niedorozwoje z płaczem i zesrami po pachy lecą po pomoc do policji.Dlaczego ten prawozadny inteligent nie zalaczyl wykroczeń tych niby piratów??? Ciekawe...
Bo wykroczeń nie było . A teraz jemu powinni dobrać się do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiaczek to cwaniaczek !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wszyscy z Warszawy w Puławach będą z grubej rury traktowani hi hi  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy pierwszą ofiarę !!!!! Pani kucharka z baru w którym były takie złe pierogi została dziś zwolniona  :) dzięki biznesmenowi z Warszawy. Teraz czas na Policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...