Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to h**...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, zgodnie z ortografią pisze się to przez "ch"... Ale masz rację - co do meritum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje jeszcze więcej reklam na stronie dziennika wschodniego. Artykułów nie da się spokojnie czytać bo regularnie wyskakują okienka z reklamami. Jeśli tak ma wyglądać, nowy, interaktywny dziennik, to ja dziękuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTELNIK napisał:
Proponuje jeszcze więcej reklam na stronie dziennika wschodniego. Artykułów nie da się spokojnie czytać bo regularnie wyskakują okienka z reklamami. Jeśli tak ma wyglądać, nowy, interaktywny dziennik, to ja dziękuje....
Mnie też to zaczyna irytować, już się człowiek mierzy oczami z monitorem, a tu SRUT.... reklama na 2/3 ekranu... a ten PIPEK zamykający jaą.... poza ekranem. I się wku***łem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie irytują te literki z kodami co trzeba je zaakceptować i wcześniej przepisać. 3 z 4-ech krojów czcionek jest po prostu poroniona i ciężko jest trafić, jaki to znak. Np. jest krój czcionki gdzie 9 wygląda na odwróćone P i nie wiadomo czy to "ku" czy "9".... Dzienniku wschodni - nie możecie ustawić tych krojów na jakąś jedną ale normalną czcionkę, gdzie P wygląda jak "P", 8 wygląda jak "8".... itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant to jakiś OSZOŁOM jeśli myślał, że mu to ujdzie na sucho. Rozumiem, że mógł spytać o telefon, ale te nachalne sms-y to już przegięcie. Po prostu zatrudnili idiotę w policji a jego idiotyzm po prostu wyszedł na jaw - musiał wyjść, wcześniej czy później....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to frajer je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
a to frajer je***y
W tym wypadku użyłbym raczej imiesłowu czynnego, a nie biernego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sąd posadzi frajera to sexu będzie miał pod dostatkiem pewnie nie będzie chciał wyjść z puchy jak mu się spodoba......cwel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go sąd może posadzić jak za ten czyn grozi mu do 3 lat wiec nikt go nie posadzi, jak to w Polsce bywa wyrok w zawieszeniu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie !!! Miejmy nadzieje ze trafi do więzienia (pewnie i tak dostanie tylko zawiasy) i wtedy na bank dupsko mu pęknie. A myśląc dalej czy te wszystkie kobiety nie miały mężów czy też partnerów?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mnie też to zaczyna irytować, już się człowiek mierzy oczami z monitorem, a tu SRUT.... reklama na 2/3 ekranu... a ten PIPEK zamykający jaą.... poza ekranem. I się wku***łem
Zawsze można zainstalować przeglądarkę Firefox od mozilli, z dodatkami i spokój. Policjant też chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nikt wcześniej nie zauważył jego dziwacznego zachowania kiedy jeszcze pracował w komendzie przy ul.Narutowicza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainstalujcie sobie Mozille i Adblock plus.Nie widziałem długo żadnej reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWP WRD mieści się na ul; Północnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypuszczam , że kontrolował mnie opisany policjant, ale czy jego zachowanie było jakieś niestosowne ? nie uwazam tak , wielu facetów jest natarczywych , a ważne jest być stanowczym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrolowana napisał:
przypuszczam , że kontrolował mnie opisany policjant, ale czy jego zachowanie było jakieś niestosowne ? nie uwazam tak , wielu facetów jest natarczywych , a ważne jest być stanowczym .
Też tak uważam. Najpierw dają się podrywać, a potem oskarżają o najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrolowana napisał:
przypuszczam , że kontrolował mnie opisany policjant, ale czy jego zachowanie było jakieś niestosowne ? nie uwazam tak , wielu facetów jest natarczywych , a ważne jest być stanowczym .
A może to mężuś lub kochaś coś wypatrzył, no i trzeba się bronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napisał:
A może to mężuś lub kochaś coś wypatrzył, no i trzeba się bronić?
Znam tego policjanta osobiście i nie chce mi się wierzyć w to wszystko. Po prostu to nie jest prawda. Kobiety często sobie wszystko wyolbrzymiają , nawet jak facet się do nich uśmiechnie to myślą że na nie leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...