Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A od kiedy to sprawę puławskiego policjanta prowadzi puławska prokuratura ? Co  to  za standardy ?Przecież to z daleka śmierdzi przekrętem. Panie redaktorze zainteresuj się tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to podgrzewany kotlet sprzed ponad miesiąca. Ale sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skarge to zlozyc na pijanego pal........ta za falszywe oskarzenie .mial szczescie ze nie mial doczynienia z amerykanskim policjantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawy dotyczące policjantów badane są ze szczególną uwagą ? TZn. inne sprawy prowadzone są z mniejszą uwagą.To jest skandal,że przykładają się tylko do spraw Policjantów a zwykłych obywateli mają gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptaszek o stu twarzach z niego nie wolno się śmiać tylko płakać nad jego głupotą beznadziejny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze ten artykół już był i nic nowego nie wnosicie. W ten sposób nie poprawicie popularności. Napiszcie może jak ukarzą albo uniewinnią tego Policjanta . Wtedy to będzie coś. A jak tam prawo jazdy tego policjanta . Czego nic nie piszecie, że wyszlo iż mógł je robić na zwolniwniu. Powinniście to odszczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor nie daje żyć. Więc już dobrze.  Tu macie nagranie z kamery.  Wszystko tu widać  jak policja uderza żeby potem nie było śladu .  Po takim czymś pozostają głębokie rysy na psychice. Czytałem, że nawet dochodzi do rozdwojenia osobowości i do zaniku mowy w różnym stopniu. Często jedyne co dotkniety taką przemocą może powiedzieć do końca życia to tylko takie sylaby : me, me, ME, meeeeee ! Największy odstetek meczących wykazują ludzie pełniący jakieś funkcje tz. funkcyjni. Uwaga DRASTYCZNE !! https://www.youtube.com/watch?v=-fBRcDrchMk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde niezadowolenie i rewolucje Panie Darku rodzą się z nierównego traktowani obywateli. Panowie myśleliście że macie do czynienia z ciemna masa pracującą. Niestety te małpy na rysunku w teorii Darwina doszły do takiego rozwoju że was teraz przewyższają  inteligencją i intelektualnie. Potrafią was tak wyśmiewać że naruszenie przez nich prawa jest nie do udowodnienia. I tak naprawdę to was denerwuje, bo jesteście bezsilni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde niezadowolenie i rewolucje Panie Darku rodzą się z nierównego traktowani obywateli. Panowie myśleliście że macie do czynienia z ciemna masa pracującą. Niestety te małpy na rysunku w teorii Darwina doszły do takiego rozwoju że was teraz przewyższają  inteligencją i intelektualnie. Potrafią was tak wyśmiewać że naruszenie przez nich prawa jest nie do udowodnienia. I tak naprawdę to was denerwuje, bo jesteście bezsilni.
ciekawe pppp czy ktoś tą rewolucje Darwina powstrzyma. Z mojego punktu widzenia jest to nie do powstrzymania heehhehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chłopcy- ppp i walenrodzie- bredzicie.Nie żyjecie w czasie okupacji niemieckiej czy sowieckiej. Opisywanie rzeczywistosci w humorystyczny sposób już nie jest przestępstwem a jeśli ktoś umie zrobić z tego komedię to znaczy, że ma poczucie humoru. Oczywiście tyrani nie maja poczucia humoru ale ludzi i tak to nie powstrzymuję. Czy ten koleś przypomina wam jakiś ludzi z którymi na co dzień macie do czynienia ? https://www.youtube.com/watch?v=cBY-0n4esNY#t=51 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marcinie P wiem, ze niesmak po zwolnieniu lekarskim pozostał i każdy się za panem oglada. Nie rozumiem jednak dlaczego jest taka atmosfera w ruch drogowym. Walka starych glin z mładymi jest głupotą. Zamiast razem się szanowac kopiecie dołki pod sobą. Ale co robią przełożeni - powinni to załatwić pozytywnie a nie odwracać się. Oni chyba nie widzą żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chłopcy- ppp i walenrodzie- bredzicie.Nie żyjecie w czasie okupacji niemieckiej czy sowieckiej. Opisywanie rzeczywistosci w humorystyczny sposób już nie jest przestępstwem a jeśli ktoś umie zrobić z tego komedię to znaczy, że ma poczucie humoru. Oczywiście tyrani nie maja poczucia humoru ale ludzi i tak to nie powstrzymuję. Czy ten koleś przypomina wam jakiś ludzi z którymi na co dzień macie do czynienia ? https://www.youtube.com/watch?v=cBY-0n4esNY#t=51 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Hihihihi .... :P :P :P To odprawa służb dyżurnych i PDOZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrtażenie że czytam opinie o oszo........ach. Styl , głupota i porabane zdania. Pozdrawiam uczonych policjantów i milicjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marcinie P wiem, ze niesmak po zwolnieniu lekarskim pozostał i każdy się za panem oglada. Nie rozumiem jednak dlaczego jest taka atmosfera w ruch drogowym. Walka starych glin z mładymi jest głupotą. Zamiast razem się szanowac kopiecie dołki pod sobą. Ale co robią przełożeni - powinni to załatwić pozytywnie a nie odwracać się. Oni chyba nie widzą żadnego problemu.
STARYM NIE CHCE SIE PRACOWAĆ A MŁODZI PEŁNI ZAPAŁU.A KTÓRY Z KOMENDANTÓW JEST ODPOWIEDZIALNY ZA RUCH DROGOWY. POWINIEN ZA TO BEKNĄĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje. Stary glina to zły glina, lenie. Myśla że sa najlepsi ale rutyna ich gubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
STARYM NIE CHCE SIE PRACOWAĆ A MŁODZI PEŁNI ZAPAŁU.A KTÓRY Z KOMENDANTÓW JEST ODPOWIEDZIALNY ZA RUCH DROGOWY. POWINIEN ZA TO BEKNĄĆ
Oczywiście, że tak. Ale prawdziwych komendantów już nie ma. Brak kontroli nad policjantami sprawiło, że co chwilę słychac jakieś afery. Pijany dzielnicowy na służbie. Prawo jazdy zrobione na zwolnieniu lekarskim a teraz pobicie przez policjanta. Widać, że ktoś tu nie panuje nad ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOKO A TY NIE OBGADUJ KOLEGÓW PRZEPRASZAM ZNAJOMYCH BO TY NIE MASZ KOLEGÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O2 to dziad i beton bez ludzkich wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak skończy się sprawa dzielnicowego który tak się przepracował, że az urosło mu do 2 promili. Tak jak pisał dziennik wschodni jeszcze prawdopodobnie kierował samochodem. Na przedpolu ZA dopilnowali go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde niezadowolenie i rewolucje Panie Darku rodzą się z nierównego traktowani obywateli. Panowie myśleliście że macie do czynienia z ciemna masa pracującą. Niestety te małpy na rysunku w teorii Darwina doszły do takiego rozwoju że was teraz przewyższają  inteligencją i intelektualnie. Potrafią was tak wyśmiewać że naruszenie przez nich prawa jest nie do udowodnienia. I tak naprawdę to was denerwuje, bo jesteście bezsilni.
Ja tam na klimat  nie mogę narzekać. Co do nierówności to też takich nie zauważyłem. Pracuję od niedawna ale szybko dostrzegł mnie  O2 i w ciągu jednego roku  zostałem dwukrotnie nagrodzony za swoje zasługi podniesieniem uposażenia i stopnia.  Wiem, że inni czekają  i po 15 lat na taki stopień ale trzeba najpierw coś  z siebie dać to wtedy i karierę się szybko zrobi.  A jak nic się nie zmieni to na pewno niedługo wyślą mnie na oficerkę.Sam po sobie wiem, że można tylko trzeba coś z siebie dać. Pozdrawiam marudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...