Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To mi się podoba wreszcie normalny chłop anie płaczace CIOTY. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak i znowu się zaczęło kto do diabła wynosi nasze brudy z KPP Puławy, komu na tym zależy, czy ktoś jeszcze panuje nad tym co się dzieje w tym grajdołku o co tu chodzi. Będąc obiektywnym to musi przyjść tu taki człowiek, który wszystkim zaciśnie jaja od góry do dołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie!!! powiem tylko tyle lepiej to już bylo a i tak stołków nam nikt nie zabierze. Co najwyżej zmienią sie nazwy albo znowu powolaja sztaby a my i tak w nich będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chyba chodzi kolego o obronę starego skostniałego układu, który czuje oddech nowej władzy na plecach. Po prostu w KPP każdy wie kto z jakiego układu był namaszczony. Nikt mi nie powie że w KPP Puławy liczą się tylko to kto jakie ma plecy. Kto nie z mieciem tego z miećiem taka jest prawda a kto tego nie widzi chyba jest ślepy i głuchy ściany w tej komendzie mają wielkie uszy panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadomcie Komitet Obrony Demokracji aby bronił układu okrągło stołowego bo go korniki podgryzają od dołu.HAHAHHAHAH KRA KRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że tu pisza osoby które mają kłopoty ze zdrowiem psy.....ym. Treśc komentarzy jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Rozumiem że pisza to zbulwersowani policjanci sytuacją w komendzie ale Panowie troche kultury i dystansu. Dziwie się że policjanci takimi dużymi dziecmi. Najlepiej w ramach protestu przynieście zwolnienie lekarskie od psychiatry tak jak zrobili to wasi koledzy. Wstyd, Panowie w mundurach i z bronia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy piszą to co myślą i każdemu wolno czy komuś się to podoba czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że tu pisza osoby które mają kłopoty ze zdrowiem psy.....ym. Treśc komentarzy jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Rozumiem że pisza to zbulwersowani policjanci sytuacją w komendzie ale Panowie troche kultury i dystansu. Dziwie się że policjanci takimi dużymi dziecmi. Najlepiej w ramach protestu przynieście zwolnienie lekarskie od psychiatry tak jak zrobili to wasi koledzy. Wstyd, Panowie w mundurach i z bronia.
SUPER CHLOPAKI. POZDRAWIAM PATROLÓWKE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest że za kolizję jednemu zabiera się trzynastkę a drugiemu się daruje i mówi oj nic się stało. Powinno się wszystkich równo traktować. Wtedy za obiektywność Pan zastępca Komendanta miał by szacunek a tak to każdy ma to gdzieś i przychodzi do pracy aby odrobić pańszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie dlaczego jedni w plutonie pracują na rano a reszta musi za nich pracować na popołudnia i nocki. Jak rozmawiam z ludzmi w innych komendach tego nie ma wszyscy maja równo rozłożone służby.Pamiętam że ten problem był poruszany dwa lata temu i nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie dlaczego jedni w plutonie pracują na rano a reszta musi za nich pracować na popołudnia i nocki. Jak rozmawiam z ludzmi w innych komendach tego nie ma wszyscy maja równo rozłożone służby.Pamiętam że ten problem był poruszany dwa lata temu i nic.
DZIECINADA. NAPISZCIE SWOJE PROBLEMY DO PAPIEŻA FRANCISZKA. PANIE ZASTĘPCO NIEKTÓRZY POWINNI PRACOWAĆ W PLUTONIE DO EMERYTURY. W GĘBIE SA MOCNI A W CZYNNOŚCIACH SŁUŻBOWYCH BRAK UMIEJETNOŚCI I CHĘCI POPRAWY TEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie ptaszku z porannych zmian dobrze idzie walenie z ucha a tak naprawdę jesteś zakompleksiony bo nic w życiu ci nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem zobaczyłem i zwątpiłem. Wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że tu pisza osoby które mają kłopoty ze zdrowiem psy.....ym. Treśc komentarzy jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Rozumiem że pisza to zbulwersowani policjanci sytuacją w komendzie ale Panowie troche kultury i dystansu. Dziwie się że policjanci takimi dużymi dziecmi. Najlepiej w ramach protestu przynieście zwolnienie lekarskie od psychiatry tak jak zrobili to wasi koledzy. Wstyd, Panowie w mundurach i z bronia.
Ładnie prezentujecie siebie i Policję. Jako cywil nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczenstwa w Puławach pilnują tacy beznadziejni ludzie.  Chciałem przeczytać o waszym koledze co pobił kogoś a tutaj niespodzianka komentarze samych ludzi co naprawdę potrzebują pomocy przynajmniej psychologa. Przez wasze komentarze wszystko wiadomo o waszych brudach w zakładzie pracy. Dziwie sie, że piszecie o takich tematach co niepowinny wyjść za mury waszej komendy. I wy jesteście policjantami. Ja pierdziele. Szanownik Panowie Komendanci zostało mi zlozyć Panom wyrazy wspólczucia z kim panowie pracują . Co za barany piszą takie ciekawe tematy. Dla nas cywili komentarze są bardzo ciekawe a zarazem śmieszne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co tu przeczytałem to przebija polską debatę publiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach. Ty anonim a co ty k...a wiesz o dochodzeniowce. Jesteś w prewencji i kurczowo trzymasz się spodni komemdanta, a o dochodzeniówce słyszałeś tylko z opowiadań a do tego piszesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Lalusiowaty chopaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie prezentujecie siebie i Policję. Jako cywil nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczenstwa w Puławach pilnują tacy beznadziejni ludzie.  Chciałem przeczytać o waszym koledze co pobił kogoś a tutaj niespodzianka komentarze samych ludzi co naprawdę potrzebują pomocy przynajmniej psychologa. Przez wasze komentarze wszystko wiadomo o waszych brudach w zakładzie pracy. Dziwie sie, że piszecie o takich tematach co niepowinny wyjść za mury waszej komendy. I wy jesteście policjantami. Ja pierdziele. Szanownik Panowie Komendanci zostało mi zlozyć Panom wyrazy wspólczucia z kim panowie pracują . Co za barany piszą takie ciekawe tematy. Dla nas cywili komentarze są bardzo ciekawe a zarazem śmieszne. 
Mnie całe życie uczono, że jaki szef, taki pracownik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach. Ty anonim a co ty k...a wiesz o dochodzeniowce. Jesteś w prewencji i kurczowo trzymasz się spodni komemdanta, a o dochodzeniówce słyszałeś tylko z opowiadań a do tego piszesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Lalusiowaty chopaku.
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w wydziale takich przyglupów jeszcze nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...