Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny bus wjechał w \"malucha\"

Utworzony przez xxx, 18 maja 2009 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Ciekawe dlaczego Policja nie podała że ten bus to był policyjny ford transit. Jechałem po 8 tą drogą: w rowie maluch z uszkodzonym tyłem i radiowóz z rozbitym przodem. Dookoła kilku policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to "ślepy" bus zderzył się z "małym" fiatem.. a nie na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWIŚCIE WSZYSCY BYLI TRZEŻWI.A NO ZOBACZYMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk zawsze okaże się że to nie wina policji tylko malucha, widać kierowca malucha zwolnił nie dając kierowcy transita możliwości zachowania bezpiecznej odległości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu chociaż raz, przyczyną nie będzie "nadmierna prędkość". Tym razem pewnie będzie to za mała prędkość tego malucha. A może jednak nadmierna prędkość ale busa lub niedostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drodze? A może brak umiejętności kierowcy busa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie było sreberko ?? Przecież to najskuteczniejsze narzędzie walki z piratami drogowymi. Nawet tymi w maluchach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Ciekawe dlaczego Policja nie podała że ten bus to był policyjny ford transit. Jechałem po 8 tą drogą: w rowie maluch z uszkodzonym tyłem i radiowóz z rozbitym przodem. Dookoła kilku policjantów.
Chociaż raz byli szybko na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najmniej połowa z kierujących radiowozami oblałaby egzamin zarówno praktyczny i teoretyczny.Kiedy jadę bacznie obserwuję ich zachowanie. Przedwczoraj jechałem za "kijanką" i na odcinku ok.500m popełnił 3 wykroczenia. Gdybym miał kamerkę byłby idealny materiał do TVN- turbo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą gliniarze jak kaleki,myślą że jak ich do radiowozów wsadzili to przepisy ich nie obowiązują czy co.Przejazd na czerwonym to normalka,brak sygnalizacji zmiany pasa codziennośc,porażka powinni dawac przykład a oni co,łamią przepisy i stwarzają zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...