Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny bus wjechał w \"malucha\"

Utworzony przez xxx, 18 maja 2009 o 09:48 Powrót do artykułu
Ciekawe dlaczego Policja nie podała że ten bus to był policyjny ford transit. Jechałem po 8 tą drogą: w rowie maluch z uszkodzonym tyłem i radiowóz z rozbitym przodem. Dookoła kilku policjantów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to "ślepy" bus zderzył się z "małym" fiatem.. a nie na odwrót
0
OCZYWIŚCIE WSZYSCY BYLI TRZEŻWI.A NO ZOBACZYMY.
0
JAk zawsze okaże się że to nie wina policji tylko malucha, widać kierowca malucha zwolnił nie dając kierowcy transita możliwości zachowania bezpiecznej odległości
0
W końcu chociaż raz, przyczyną nie będzie "nadmierna prędkość". Tym razem pewnie będzie to za mała prędkość tego malucha. A może jednak nadmierna prędkość ale busa lub niedostosowanie prędkości do warunków i sytuacji na drodze? A może brak umiejętności kierowcy busa?
0
A gdzie było sreberko ?? Przecież to najskuteczniejsze narzędzie walki z piratami drogowymi. Nawet tymi w maluchach...
0
xxx napisał:
Ciekawe dlaczego Policja nie podała że ten bus to był policyjny ford transit. Jechałem po 8 tą drogą: w rowie maluch z uszkodzonym tyłem i radiowóz z rozbitym przodem. Dookoła kilku policjantów.
Chociaż raz byli szybko na miejscu...
0
Co najmniej połowa z kierujących radiowozami oblałaby egzamin zarówno praktyczny i teoretyczny.Kiedy jadę bacznie obserwuję ich zachowanie. Przedwczoraj jechałem za "kijanką" i na odcinku ok.500m popełnił 3 wykroczenia. Gdybym miał kamerkę byłby idealny materiał do TVN- turbo.
0
Jeżdżą gliniarze jak kaleki,myślą że jak ich do radiowozów wsadzili to przepisy ich nie obowiązują czy co.Przejazd na czerwonym to normalka,brak sygnalizacji zmiany pasa codziennośc,porażka powinni dawac przykład a oni co,łamią przepisy i stwarzają zagrożenie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: