Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny pościg z Końskowoli do Puław. Już wiadomo dlaczego kierowca uciekał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 13:23 Powrót do artykułu
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma problemy z jakimiś nałogami to polecam przeczytać ---> Wyszukiwarka : " Jedyny lek na depresje lęki uzależnienia część 2 - most do życiodajnej relacji "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już myślałem że to Kwapek jechał bez prawka i uciekał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
 Czym ich mają skazić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład idzie z góry. Pijany kierowca radny Artur K. przeprosił, nie ma sobie nic do zarzucenia i nie zamierza rezygnować z zasiadania w Radzie Miasta Puławy. NIC SIĘ NIE STAŁO przecież nikt nie ucierpiał. DOŚĆ pobłażania pijanym kierowcom. KARAĆ ICH PRZYKŁADNIE i piętnować za świadome narażanie zdrowia i życia innych uczestników ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieg wykroczeń i przestępstw dostanie 25 lat albo dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+ścieżka zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara mustafa napisał:
undefined napisał:
"Jak się okazało, 35-latek z Nałęczowa uciekał bo nie miał uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia. Najgorsze jednak było to, że mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu." Jestem poruszony do bólu i do łez! Kurde, to mamy już w powiecie puławskim epidemię 1,6 promila! Znany skądinąd  i lubiany przez internautów puławski radny 1,6 promila zaraził 35-cio lata z Nałęczowa, który osiągnął ten sam wynik. Nie wiem czy płakać, czy śmiać się czy może gratulować następcy. Ale jedno wiem, że dopóki ich nie skażą prawomocnym wyrokiem obaj mają szansę zostać radnymi na kadencję 2018 - 2022!
Czym ich mają skazić?Najlepiej denaturatem albo lac po lapach silacych sie bez slownika.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łamie przepisy na podwójnej ciągłej ale kierunek wrzucił. Wzór kierowcy kuźwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód bez ubezpieczenia, koleś nie ma uprawnień, a na dokładkę w organiźmie 1,6 promila. To jest wzór kuźwa kierowcy..... i 5 lat? Kuźwa 20 do paki dla gnidy narażającej ludzi na utratę życia. Dobrze, że wtedy po przejściu nikt nie przechodził bo by pozabijał zjeb jeden. I takiemu 5 lat grozi???..... to ma byc prawo? To ma być sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.6 D już by się ze trzy razy rozwalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze dzielne puławskie zuchy. Są dobrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...