Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy pogorzelcom wrócić do domu

Utworzony przez anna, 20 maja 2010 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Czy ktoś wie w jakim wieku są te dzieci? Mogę oferować trochę ubrań. Z kim się skontaktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się nie mylę to chodzi o bursę szkolną, najlepiej tam pytać, nr tel. 886-37-05, 886-39-36 wziąłem ze strony www bursy. Ale nie jestem pewien czy to tam. Można spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARTO I TRZEBA POMÓC !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o burse tylko o internat, ale to jest niedaleko bursy. ######czart.pulawy.pl/?op=399 Dzieci są bardzo małe. Nie wiem na 100 % ale jedno ma ok. 2 lat. Szkoda mi jej, jednak to tragednia, zwl. szkoda dzieci ale nauczycielka wredna ( uczyla mnie kiedys)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INTERNAT I L.O. IM. KS. A. J. CZARTORYSKIEGO W PUŁAWACH www.internat.czart.pulawy.pl Adres: Partyzantów 18 24 - 100 Puławy Kontakt: tel/fax: (81)8863492 (81)8043072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci są w wieku 3 lata oraz chyba rok i 8 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie nauzycielka złota kobieta - ale to wiadomo, ile osób tyle opinii Tragedia jest nieopisana, każdy z nas stara się w jakiś sposób pomóc pani Edycie, jej mężowi ale i w szczególności dzieciom... Są przecież takie małe... Każdy kto może niech jakoś pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczynka nosi rozmiar 86, chlopczyk 110.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...