Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poród w toalecie. Dziecko nie przeżyło

Utworzony przez doktor g., 27 lutego 2013 r. o 16:16 Powrót do artykułu
no chyba nie da się "celowo" urodzić dziecka w 6 misiącu, prawda? jedyne "ale" to dlaczego nie wezwali pogotowia wcześniej, kiedy tylko kobieta poczuła ból i skurcze, ale pewnie nie da się udowodnić czy trwało to chwilę czy np kilka godzin? w każdym razie ja tu naprawdę przestępstwa nie widzę... nieszczęśliwy wypadek poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to,że kobieta bagatelizuje sobie ryzykując zdrowiem własnym i nienarodzonego dziecka nie będzie jednym z zarzutów zaniedbania.Nie była przecież pod opieką lekarską ogólnie dostępną dzisiaj.Jak dla mnie jest to trochę dziwne...czy taka nieświadomość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu w ogóle do lekarza nie chodziła? Głupia czy "tylko" ciemna? Badania lekarskie dla ciężarnych powinny być OBOWIĄZKOWE od najwcześniejszych tygodni ciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Ciekawe czemu w ogóle do lekarza nie chodziła? Głupia czy "tylko" ciemna? Badania lekarskie dla ciężarnych powinny być OBOWIĄZKOWE od najwcześniejszych tygodni ciąży.
zgadzam się w 100% tylko żeby dostać się do dobrego lekarza graniczy cudem, dlatego ja będąc w ciąży jestem "zmuszona" chodzić prywatnie ponieważ nie chcę chodzić do lekarza który nawet mnie nie zbada przy pierwszych 3 wizytach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami, a zapłodnienia też powinien dokonać lekarz ginekolog...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu piszecie takie głupoty w tych artykułach, ratownicy to nie grabarze nie zabierają nieboszczyków. Co artykuł to bzdury z palca wyssane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś kolejna powalona. Byłam w ciąży kilkakrotnie i wiem, że normalnej kobiecie poród do muszli klozetowej nie mógłby się zdarzyć, bo jest ostrożna. Uważam, że go wymusiła. Świadczy o tym chociażby fakt, że nie chodziła do lekarza. Mam nadzieję, że wyrzuty sumienia będą ją gnębiły do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że biegli lekarze to ocenią, czy istnieje możliwość takiego przypadku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Mam nadzieję, że biegli lekarze to ocenią, czy istnieje możliwość takiego przypadku....
h** ci do tego miernoto u siebie w majtach sobie oceniaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Mam nadzieję, że biegli lekarze to ocenią, czy istnieje możliwość takiego przypadku....
h** ci do tego u siebie w majtach sobie oceniaj krowo rozplodowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Puław z os. Wróblewskiego ta patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Czemu piszecie takie głupoty w tych artykułach, ratownicy to nie grabarze nie zabierają nieboszczyków. Co artykuł to bzdury z palca wyssane!!!
Jesteś chyba osobą ograniczoną umysłowo, bo wystarczy pomyśleć że została podjęta reanimacja i trwała przez całą drogę do szpitala i jeszcze w szpitalu. Także pomimo że płód nie dawał oznak życia nie znaczyło że był martwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***ą suke powiesić. kolesia 25 lat. rozwiązać pierd...ny ruch palikota bo przez to bydło bez zycia bez wartosci moralnych to wszystko. suke bym zatłukł gołymi rękami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
je***ą suke powiesić. kolesia 25 lat. rozwiązać pierd...ny ruch palikota bo przez to bydło bez zycia bez wartosci moralnych to wszystko. suke bym zatłukł gołymi rękami,
Kolesiowi z pobliskiego osiedla przywal jak ci pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
z Puław z os. Wróblewskiego ta patologia
Ty z którego,że tacy tam wszyscy porządniccy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach bierze się jakieś ciapy do szpitala? Mnie to nie dziwi, ani nie obrusza, gdyby miała dostęp do legalnej aborcji nie byłaby całej tej historii, ale że żyjecie w ciemnogrodzie, choć to najpiękniejszy kraj jaki znam, to zbieracie tego żniwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
je***ą suke powiesić. kolesia 25 lat. rozwiązać pierd...ny ruch palikota bo przez to bydło bez zycia bez wartosci moralnych to wszystko. suke bym zatłukł gołymi rękami,
Puknij sie w leb ty tepy neandertalczyku, idz sam sie powies to wyswiadczysz przysluge spoleczenstwu, mam nadzieje ze sam dzieci nie masz i nie bedziesz mial bo takie DNA jak twoje powinno byc wyeliminowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak bedzie dalej, dzieci w kapuscie i toaletach dopoki nie rzad nie wprowadzi legalnej abocji. Ja sie ciesze ze to sa juz ostatnie podrygi mizoginow w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jeśli celowo poroniła to co? Wsadzą ją do więzienia? Kobieta, która dokonała aborcji nie podlega żadnej karze. Tak samo jak nie jest karalne nie dbanie o siebie w ciąży: jedzenie fast foodów, palenie, picie, ćpanie, nie chodzenie do lekarza. Kobieta ma prawo zrobić ze swoim ciałem co jej się podoba, to że płód jest z nią połączony nie czyni z niej jego niewolnicy. Dlatego ważne jest, żeby ciąża była chciana, antykoncepcja łatwo dostępna, a aborcja legalna we wczesnym etapie ciąży. Wtedy wcześniaki umierające w klozetach będą ograniczone do minimum. Inaczej "ochrona nienarodzonych" to zwykłe pitu pitu. NIE DA SIĘ ochronić życia przed kimś, kto nosi je we własnym, osobistym organizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...