Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Postawiła się bandytom, teraz boi się zemsty

Utworzony przez P.Ł., 16 lutego 2010 r. o 07:34 Powrót do artykułu
kartka z nazwiskami zaginęła, ciekawe kogo ważnego syn był tam zapisany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za dzielna kobieta. Sama ustaliła nazwiska sprawców. Coś mi się zdaje, że święta to ona nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie Polska. Umiesz liczyć? To licz na siebie. Chcesz pokrzyżować szyki bandytom? To pobij się sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaki bar chodzi? Myślałem,że corner pub,vabank,albo oranżerię .Co prawda tylko obok oranżerii jest sklep mięsny chyba,że obraz złapała kamera z zaplecza.No i ta córka w przedszkolu???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytamy, że: – Jeśli tylko zostaną wykryte nowe okoliczności, wznowimy śledztwo – zapewnia Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. To chyba same będą musiały się wykryć, bo policja tyłka nie ruszy z nory, co można wykumać patrząc na dotychczasowy odzew na sygnały tej pokrzywdzonej właścicielki pubu . Niech więc Pani z Prokuratury nas -czytelników- nie rozśmiesza... kobieta przynosi wam informacje, a puławska policja nic nie wie, nic nie pamięta że kartkę otrzymała... Wam to i bandytę przyprowadzić za ucho pod biurko i też powiecie, że się tym nie zajmiecie... bo nie macie dowodów. Co wy, z bandytami trzymacie czy z ludźmi, bo zaczynam mieć wątpliwości. Tacy śledczy jak w W11 to chyba tylko na filmach... albo gdzie indziej (bo na pewno nie w Puławach)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisła napisał:
o jaki bar chodzi? Myślałem,że corner pub,vabank,albo oranżerię .Co prawda tylko obok oranżerii jest sklep mięsny chyba,że obraz złapała kamera z zaplecza.No i ta córka w przedszkolu???????????
A co cię to tak interesuje? Masz tam jakiś "romans"? Chodzi o sednio sprawy - jak Policja się tym "zajmuje", a nie o to jaki to bar....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To jest właśnie Polska. Umiesz liczyć? To licz na siebie. Chcesz pokrzyżować szyki bandytom? To pobij się sam!
otóż to.... jak już bandyctwo cię dopadnie, znikąd pomocy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ma swoje rodziny i znajomości. Policjanci nie będą się narażali. Kobieta może zostać oskarżona o medialną napaść na urzednikow państwowych. Przeszkadza w pracy policjantom, którzy chcą spokojnie dotrwać do emerytury w wieku 35 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało że na liście tej pani były nazwiska pracowników policji z Puław albo ich rodzin i siłą rzeczy lista znikła bo wiadomo że w takiej instytucji koleś zawsze broni kolesia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy ludzie złośliwi jesteście i niesprawiedliwi! co byście bez tej policji zrobili? patrzyli udając że nic się nie dzieje i myśląc "ja nic nie mogę zrobić" jak 17 latek wkłada nóż pod żebro facetowi na środku ulicy w biały dzień. a ten facet to akurat policjant , jedyny człowiek który który zareagował na chuligaństwo. ale dla was to nic wielkiego przecież ; On na pewno taki sam jak inni- tylko czekał na emeryturkę po 15 latach. nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to były dawne czasy -chłopaki z ZOMO w DZIESIĘĆ MINUT ZROBILIBY PORZĄDEK I ZNALEŹLIBY SIĘ SPRAWCY.Ale teraz mamy nową POLSKĘ i nowe....................................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPIA BABA WIERZY POLICJI I PROKURATURZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
ale wy ludzie złośliwi jesteście i niesprawiedliwi! co byście bez tej policji zrobili? patrzyli udając że nic się nie dzieje i myśląc "ja nic nie mogę zrobić" jak 17 latek wkłada nóż pod żebro facetowi na środku ulicy w biały dzień. a ten facet to akurat policjant , jedyny człowiek który który zareagował na chuligaństwo. ale dla was to nic wielkiego przecież ; On na pewno taki sam jak inni- tylko czekał na emeryturkę po 15 latach. nie?
Rzec by można że są dwie prawdy o policjantach jest zły i dobry policjant ale odnieść to można i do innych zawodów jest uczciwy i nieuczciwy prawnik -lekarz ,inżynier też może być dobry i zły szkoda tylko że wspomniany dobry policjant został zamordowany z premedytacją ,a jaki będzie sąd ? jaki sędzia to osądzi , dobry czy zły to jest trudne ale dopóki będziemy tolerancyjni to takie dylematy będą się powtarzać coraz częściej .Zaś w odniesieniu do policji tak ! co byśmy zrobili bez tej policji ? jest pytaniem uzasadnionym ja tylko się dziwę że było kilku dorosłych facetów i że nikt nie pomógł to jest porażające ja obojętnie bym nie stał ! mimo że policjantów specjalnie nie lubię ale to ze względu właśnie na tą druga ich statystyczną część jednak ten człowiek zareagował mimo że może nie musiał tylko on był jednym z tych dobrych policjantów , co potrafili myśleć bo gdyby tam siedziało dziecko wasze dziecko lub kogoś bliskiego i ten kosz okaleczył by je to też nie reagowalibyśmy bo co mnie to obchodzi od tego jest policja ? musimy bandytom powiedzieć wspólnie dość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić ... Tak już jest .... normalny człowiek jak nie ma pleców to może sobie narobić aby problemów a i tak to się nie zmieni....Wiemy również jak to jest z policją, prokuraturą i sądami....Dobrze że kobieta zrezygnowała z tego biznesu, może jakoś to ją uchroni. Chociaż wątpię - i tak będzie żyła w strachu bo Ci panowie o niej nie zapomną.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Ł. napisał:
kartka z nazwiskami zaginęła, ciekawe kogo ważnego syn był tam zapisany...
Policja nic nie wie i dowodów tyz nie ma ))) Oni nawet o Zielonej Budce nie wiedzieli:) Wiec co sie im dziwicie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wszystko nagrywać mieć komórke z dyktafonem, ja tak robię gdzie kolwiek idę tak więc mam ubezpieczenie jak by coś sie działo ma dowód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo "Lenin" też komuś płacił haracz od agencji i innych interesów. Zgadnijcie komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka nadzwyczajna troska o obywateli ... w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy niereagowanie na popełnione przestępstwo nie jest przypadkiem karalne? Czy w tym kraju prawo nie obowiązuje wszystkich jednakowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej powagi! ..chciał rzec w temacie kilka słów. A mianowicie dziwne wydaje mi się, że pokrzywdzona przynosi kartkę z nazwiskami sprawców a ona ginie. O losie cóż za pięknie napisany scenariusz tego artykułu jak w filmie kiepskiej akcji. Wierzcie że wszystkim prowadzącym takie postępowanie zależy na ukaraniu winnych. Ten bohomaz pasowałby i uwierzyłbym w niego 20 lat temu, ale nie teraz. Zresztą wiem chyba o którą panią pokrzywdzoną chodzi w tym całym śmiesznym artykuliku i dlatego proponowałbym wyluzować i nie wierzyć we wszystko co tam jest nabazgrolone...Pozdrawiam wszystkich zapienionych, uważajcie bo wyłysiejecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...