Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił na przejściu i uciekł. Policja szuka opla astry

Utworzony przez ~Gosc2~, 7 grudnia 2009 r. o 12:07 Powrót do artykułu
tacy kierowcy nie powinni wsiadac za kierownice.Pewnie byl pijany i uciekl.A kobieta szla z rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zrobic apel o wszystkich swiadkow zeby sie zglosili na policje. Takie sytuacje nie moga sie powtorzyc... Jak sie pije to sie nie prowadzi, powinni zamontowac czujniki alkocholu we wszystkich samochodow, a zlodzieje takie powinne siedziec, bez litosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno łatwo będzie ustalić sprawce ponieważ jest ustawiona kamera na skrzyżowaniu ulic Piaskowa i Leśna a o tej godzinie jest niewielki ruch pojazdów. Na tej ulicy Piaskowej kierowcy przekraczają dopuszczalną prędkość, jeżdzą jak szaleni. Radar by się przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Widze ze nawet nie przeczytales calego artykulu a snujesz brednie. Przeciez napisali ze kamera nie byla ustawiona owego zajcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sauron napisał:
Trzeba zrobic apel o wszystkich swiadkow zeby sie zglosili na policje. Takie sytuacje nie moga sie powtorzyc... Jak sie pije to sie nie prowadzi, powinni zamontowac czujniki alkocholu we wszystkich samochodow, a zlodzieje takie powinne siedziec, bez litosci
alkoholu dyskutancie za dychę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
[Widze ze nawet nie przeczytales calego artykulu a snujesz brednie. Przeciez napisali ze kamera nie byla ustawiona owego zajcia.
Wiem co piszę i wiem co czytam. Ruch przy ulicy Piaskowej to nie ruch panujący przy Marszałkowskiej w Warszawie. Miej więcej wiadomo o której godzinie miało to zdarzenie a kamery zarejestrowały mam nadzieję to auto jadące w stronę hali targowej. "greg" jesteś osobą słabo myślącą , chyba miałeś pod górkę do szkoły, że tak nie kumasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dziennikarze maja zle informacje.Z tego co wiem bo znam ta osobe kobieta nie ma zlamanej reki tylko powazniejsze obrazenia.Dziennikarze zanim cos napisza niech sie lepiej dowiedza i nie pisza takich glupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- właśnie takich mamy dziennikarzy za DYCHĘ-no i piszą BZDURY jak zawsze - ile razy już tu zwracano im na to uwagę że piszą nieprawdę - ale to pozostałości po komunie - więc gdzie się mieli UCZYĆ pisać PRAWDĘ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...