Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Którego mieszkańca żle potraktował nowy burmistrz Kazimierza? Wskaż jakieś nazwisko. Może lepiej traktował Dunia który unikał interesantów,zwracał się tonem wyższości .drwiny , zapomnieliście ile osób za jego przyczyną straciło pracę, ile spraw sądowych nie dogadywał siè tylko do sądu z mieszkańcami gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy miasto polaka gdy przyjdzie muzułmanin wypier*ol go za fraka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym powiecie musiały się w ostatnich dniach posypać ładne pieniążki na głowy naszych "rządzących". Pogratulować solidarności z mieszkańcami Kazimierza jaką obiecano przez wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos pytał ludzi o zdanie na ten temat? bo mnie osobiscie nikt nie zadał pytania czy chce i czy jestem spokojna ? odpowiadam- nie chce i boje sie tych ludzi. ok wszystko bezpiecznie nazwane uchodzcy.. jaka pewnosc maja wladze, ze posrod nich nie ma idiotów dzihadystów i innym popierdzielenców zabijajacych nawet swoje małe dzieci bo TAk?? co za swiat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bsddffdesd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to na Romów nie można było razem z cyganami? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za co ci uchodzcy beda zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
95 % Polaków jest przeciwnych przyjmowaniu uchodźców no ale wystarczy że rudy lis tusk za brukselski stołek jest za i już i jego pachołki podejmują decyzje rozp****ce gospodarkę prządek rynek kulturę i wartości Polskie. Nie dla islamizacji polski, z czego ci ludzi będą żyć po co oni są tutaj sprowadzani!!!! mają się tu osiedlać? a moze za chwile zapuka do mojego domu i każe mi z niego się wynosić. Po co z otwartymi rękami unijni politycy ich przyjmują - to jest podstawowe pytanie, przecież ich będą miliony, i gdzie będą się osiedlać za co żyć? my mamy 100 000 armię zdolną raptem obronić jedno województwo!!!!!!!!!!! a oni wpuszczają hordy młodych mężczyzn w kwiecie wieku jak konia trojańskiego do kraju. Czesi zamierzają wesprzeć w obronie granic Węgrów. Orban to prawdziwy mąż stanu, gdyby on stał na czele narodu Polskiego człowiek spałby spokojnie!!!!!!!!!!!!!!!! a tak wyprzedali nas, wyniszczają młode pokolenie, nie dają perspektyw, decydują za mnie kiedy dziecko ma pójść do szkoły, łaskawie zezwalają na sprzedaż drożdżówek w szkole to jest dyktatura a nie demokracja. i teraz jeszcze ISLAMIŚCI którzy nie będą się do nas dostosowywać tylko z nami walczyć z naszymi wartościami kulturą i religią!!!! tego chcecie?????????????????????????///////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Godliński stawał wbrew zaleceniom Kaczyńskiego? Michałkiewicz zaraz go ustawi, wszak w PiS własne zdanie jest dozwolone tylko jeśli jest takie samo jak prezesa. Banda populistów, ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Puławy to było takie piękne miasto. Spokojne, czyste. Jeżeli ta dzicz tu przyjdzie skończy się sielanka. No cóż, trzeba będzie robić porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodźcom mówimy stanowcze NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE NAJPIERW SWOIM DACHY NAD GŁOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeszcze mało mamy darmozjadów cyganów.Teraz jeszcze niech przyjmą brudasów z Syrii!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 miesiące zasiłek, potem praca za 1200zł. A jak nie Ty wyp....... . Nie ma tu miejsca dla kolejnych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wśród komentarzy jest tyle nienawiści? Tam są matki z dziećmi, ojcowie z córkami, którzy uciekają przed wojną. Widzieliście reportaże z Syrii, tam są ciągłe bomby i ostrzały. Nikomu nie życzę takiej egzystencji. Jak czytam te nienawistne komentarze to widzę propagandę PiSowskiej bandy. Ja głosuję na Karpińskiego i PO, bo jestem człowiekiem tolerancyjnym i wrażliwym na krzywdę ludzką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koran to Szariat. Szariat to pedofilia. Mahomet był pedofilem. Muzułmanin moze poślubić 6 latke w wieku 9 lat może z nią współżyc. Hamas organizuje masowe śluby pedofilskie. Islam to pedofilia, szowinizm, brak poszanowania czlowieka. Islam powinien być scigany z urzedu jak nazizm. NIE DLA RELIGI PEDOFILÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla Islamu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Żyrzyn nie zapewnia swoim mieszkańcom pracy, lokali socjalnych a mają ją mieć uchodźcy! to kpina!!! Nie chcemy syryjczyków w Żyrzynie, won! Przyjącą i będą siedzieć na socjalu. Nie znają jezyka, nawet angielskiego. Co niby będa robić w naszym cudnym powiecie? Tu dla ludzi młodych nie ma pracy...muszą emigrować za granicę. Zaś rząd Pani Kopacz będzie przyjmował muzułmanów do katolickiego kraju i jeszcze sponsorował im pobyt. To chore!!! Dobrze że zbliżają się wybory . PA PA PO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, bez paniki. Przecież i tak w zrujnowanym kraju nie posiedzą długo. Zwieją do Niemiec, a my dostaniemy na ich utrzymanie z UE. Co do pedofilii, w Koranie biegły nie jestem, ale czteroletnia Jadwiga (przyszła królowa Polski i święta Kościoła) została zaręczona z ośmioletnim Wilhelmem z dynastii Habsburgów. Odbyła się nawet ceremonia zaręczyn mających charakter formalnego ślubu pomiędzy dziećmi (sponsalia de futuro).Żoną Jagiełły została w wieku 12 lat. Sorry, takie były czasy. Muzułmanie nie są brudasami. Islam kładzie duży nacisk na czystość, zarówno w sensie fizycznym i duchowym. Muzułmanin jest zobowiązany do dokonania ablucji (mycia) przed każdą modlitwą (co najmniej pięć razy dziennie) i przed recytacją lub czytaniem Koranu. Akt ablucji jest konieczny w następujących przypadkach: po oddaniu moczu lub kału, „puszczenia wiatru” i w wielu innych jeszcze sytuacjach.   I co brudasku, po sikaniu rąsie umyte?  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że Islam potępia homoseksualizm, katolicyzm nie.   dalej ksiądz Charamsa (jak myślisz, to w kąciku ust to ślina czy..., )     Watykan cofnął zakazy, jakie Jan Paweł II nałożył na arcybiskupa Juliusza Paetza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...