Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiatowy Dzień Kultury w Puławach. Lista wyróżnionych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Koniczynka z Lbn po co tam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O koleżance Ani zapomniał a tyle....... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie hehehe yhm Ania........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wlasnie dobrze, że przyjechał. Widać ze mu zalezy i jest tam gdzie go prosza. A pisiory są tylko przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta jest z PSL to i był poseł z tego ugrupowania. Ale impreza było naprawdę bardzo piękna. Ladnie to Starosta i jego ludzie przygotował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w *** polityke i politykow ale lopata jest spoko gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne wydarzenie. Znakomite podsumowanie pracy ludzi kultury. Tak trzymać! Brawa dla nagrodzonych oraz organizatorow za wysoki poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowniki starostwa! Do roboty, a nie pochwalne peany wyglaszac na czesc szefa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ta Solecka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie są zasługi pani Soleckiej tak lansowanej przez "dyktafona". To odrażające. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ktoś ma kompleks radnego. Ty zapewne byś otrzymał I miejsce za pisanie zgryźliwych i nienawistnych komentarzy. Ten kto pisze takie komentarze na pewno nie reprezentuje sobą niczego dobrego. Poza tym uważaj, bo takie hodowanie w sobie nienawiści do innych może cię doprowadzić do zawału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Dom Chemika nie podlega pod starostę, nie byłoby takich szopek prawicy puławskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto to jest ta Solecka???
No właśnie - kim jest ta baba. Jakie ma zasługi jakaś Solecka? Za jej dyrektorowania muzeum regionalne zeżarł grzyb. Do dziś sie nie podnosło z upadku. To było z 10-15 lat temu. Od tamtej pory nie widziałem, żeby miała jakieś osiagnięcia oprócz pisania bzdetów w biuletynie pana starosty z PSL. Ludzie - kiedy skończą się takie szopki. Jeszcze lepszy jest niejaki Ciotucha, którego osiągnięciem jest trzymanie sztandaru PSL na uroczystościach, ale to z kulturą nic wspólnego nie ma. Panie starosto - te nagrody to jaja. Obrażacie luidzi, którym naprawdę się należą przyznając je tylko za to, że jest się wiernym, miernym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony na maksa napisał:
Jeszcze lepszy jest niejaki Ciotucha, którego osiągnięciem jest trzymanie sztandaru PSL na uroczystościach, ale to z kulturą nic wspólnego nie ma.
Oj Pawełku, ty Misiu o Bardzo Małym Rozumku... Opowiem mów ulubiony motyw z Karola May'a, co ciekawe nie z dzikiego zachodu, tylko z Afryki. Do wybrzeży przybija statek, pasażerowie biorą perkal i koraliki i idą na "handel" z krajowcami, kapitan odwiedza miejscowego kacyka. Kacyk pyta go, skąd jest, na to ten, że z Niemiec. Kacyk się zamysla "Niemcy..? Niemcy..? To musi być jakiś mały nędzny kraik, nigdy o nim nie słyszałem". A tak na serio, możesz sobie poszukac w bibliotekach, choć raczej w CBR, bo tam sam zanosiłem, nie wiem, czy w Miejskiej to będzie. Jeśliś jednak leniwy, możesz zapytać wicestarosty Godlińskiego, powinien pamiętać, bo sam mówił, że od tej strony to mnie nie zna, zresztą uzasadnienie nie jest tajne i myślę, że można się z nim zapoznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...