Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zlewnia doliny Wisły to prawie 2/3 kraju, to ogromna powierzchnia. Kiedy "planiści" z Warszawki załapią, że jedynym skutecznym rozwiązaniem jest budowa zbiorników retencyjnych w początkowych odcinkach Wisły i jej dopływów. Żeby nie wiem jak wyregulowali koryto nie uchroni to miast w centralnej i północnej Polski przed powodziami, może nieznacznie zmniejszy częstotliwość. Problem w tym że oni są przyzwyczajenie do inwestowania jedynie w swoim regionie a tu trzeba dużo pieniędzy zainwestować na "prowincji"... no i jak tu zrobić żeby "swoi" na tym skorzystali... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby tylko te konsultacje, te zespoły przeciwpowodziowe,te spotkania się nie przeciągały zbyt długo i nie pochłonęły całej kasy, za którą można by wyremontować wały, uregulować dno rzeki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 powódż nam nie grozi !! mamy , wreszcie, wspaniałe zbiorniki retencyjne, nowe wały przeciwpowodziowe Na terenach zalewowych, nikt nie mieszka, ci, którzy tam mieszkali, dostali domy i ziemię, gdzie indziej. Niejaki Ryży, ten od zielonej wyspy, wraz z przydupasami osobiście sypali, owe wały, przez ostatnie 7 lat!! nawet amerykanie, co rusz, przyjeżdżają do polski, obejrzeć, owe wały, sami będą takie budować na Mississippi!! Ponadto, jak powszechnie wiadomo, mamy najwybitniejszego na świecie fachowca do walki z powodzią, niejakie cimoszątko!!   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ty kraju, cokolwiek będzie normalne o ile interes społeczny będzie stał ponad własnym i układem koleżeńskim. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: