Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O Boże dopiero się zaczna komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieroszewskiego 11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda po co spotkania z mieszkańcami . o tym wszystkim powinien wiedzieć dzielnicowy. Wszystko pod publikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest dzielnicowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baranie jak nie wiesz do zadzwoń do przyjaciela. On ci podpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pracować nad mapami - to skoro mata tą wiedzę - poprawcie tam bezpieczeństwo. A nie - zrobią mapę w celu "unikaj tego", i pozamiatane..... w dupie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieroszewskiego 11
  Odkąd pojawił się vis'a vis sklep z wódą, tak się pogorszyło, Butelki walają się przy bloku bo pijaki lezą na ławkę i chleją tam piwo, rzucają obelgami, drą ryje..... Kto ku*** pozwolił na otwarcie sklepu z wódą obok bloku. Nawet jeśli to czemu policja nie patroluje tego miejsca w weekendy i wieczorami skoro tyle razy się o tym mówi, że pijactwo zakłóca spokój? Za komuny tak by się nie pier***ili jak teraz z bydłem. Pałą w łeb i do suki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapa zagrożen jest tak potrzebna jak ............... Po wykonaniu tej mapy obywatelu - unikaj niejsc zagrożonych, nie wychodź z domu o określonych godzinach itd. Obywatele sami muszą dawać sobie radę bo patrole w godzinach nocnych śpia a tam gdzie jest bałagan omijają te miejca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pracować nad mapami - to skoro mata tą wiedzę - poprawcie tam bezpieczeństwo. A nie - zrobią mapę w celu "unikaj tego", i pozamiatane..... w du*** mają.
Tak może być dlatego mapę można robić ale na potrzeby patrolówki i dzielnicowych. Jest jeden warunek, że będa to sumiennie realizowali. W takiej atmosferze jaka panuje w komendzie trudno w to uwierzyć. Ale może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się ze słowami  pana Jara. Atmosfera w komendzie jest ciągle ta sama już od 2010 roku. Od tego czasu komenda osiągała i osiąga najwyższe wskaźniki. Więc nie mam żadnej obawy, że nagle  spadnie ilość wystawianych mandatów czy innych oddziaływań restrykcyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widać ta atmosfere jak sie czyta komentarze. Mie ma co siebie oszukiwac-atmosfera jest tragiczna. W komentarzy=ach funkcjonariuszy nawet komendantom sie dostało a w szczegolności zastępcy. Najgorszy jest brak reakcji zer strony przełozonych. A teraz JSIEK dla ciebie najeazniejsze są jakieś mandaty. Widocznei tak musi być - po trupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjesz w zaścianku i nic nie wiesz o świecie. Wejdź na portal dowolnego miasta w polsce i przekonasz sie że w innych jednostkach ludzie maja taka samą atmosferę. Np. http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000175774,jest-nowy-komendant-wojewodzki-policji-w-lublinie-z-cbs.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest dzielnicowy ?
  Kiedyś mówiono, że dzielnicowy jest jak Yeti. Wszyscy wiedzą, że jest, ale nikt go nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu masz całkowita racje. Dzielnicowy jak yeti słychać go ale nikt go nie widział. Tak nie powinno być! Jedyny dzielnicowy został trafiony jak miał prawie 2 promile. Pisano o nim i mówiono w polsacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu masz całkowita racje. Dzielnicowy jak yeti słychać go ale nikt go nie widział. Tak nie powinno być! Jedyny dzielnicowy został trafiony jak miał prawie 2 promile. Pisano o nim i mówiono w polsacie.
Kazdemu się może zdażyć. Nie ma ludzi bez grzechu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze miejsce to komeda w kurowie to tam można zostać ofiarą przestepstwa seksualnego jak został jeden nie pełnosprawny umysłowo chłopak z markuszowa Łukasz przez dwóch policjantów z tamteejszej komedy robili mu to na służbie gwałt podobno jest zbronią ściyganą z urzedu ale nie w tym przypadku się okazuje iż jak opowiedziałem to pani prokurator rządkowskiej nic z tego nie wyszło jak opowiedziałem o tych zwyrolazh mojej kuratorce edycie b to z góry stwierdziła i próbowała mnie przekonać że ci policjanci napewno uprawiali sex z tym chłopakiem za pieniądze mogło tak być ten chłopak napewno rodzinie pomagał i pieniądze biednej matce oddawał a ci policjanci robili to z nim z dobroci serca i jeżeli to było jakiś czas temu to nie ma co tego rostrząsać bo sprawa jest pewnie przdawniona no ale to nic pózniej ci policjanci pod wpływem szataży mataczyli w powarznym przestepstwie raz osobiście ich szatażowałem dróga niebezpieczna okolica to komeda w puławach ale to już dla kobiet byłem świadkiem jak policia pijaną dziewczyne z połamaną nogą targała za włosy po korytażu bili ją wyzywali żucili do ,mnie pod nogi i powiedzieli do niej że jak mi zrobi loda to ją puszczą czy coś takiego w lublinie była swego czasu kawka a teraz policja z puław chce zabolysnąć a 3ecie miejsce to prokuratura idąc tam i składając o nadłużuciu policj lub popełnieniu przez nich przestepstwa prokuratura zacheca do złożenia skargi na piśmie po czym okazuje się i uświadamia przez prokurature że pan prokurator bedzie wszystko robił żeby okazało się że składamy fałszywe zeznania i nie warto bo grozi za to 8 lat umarza postepowanie nie przesłuc***ąc nawet a ni jednego świadka w sprawie tak że te 3y instytucie powinny się znaleść pryioretytowo na tej mapie a co do tych policjantów z kurowa to mogę nawet po nazwiskach ich tu wymienić wykolejeńców to się do mediów nadaje i tv powinna się za to wziąść bo prokuratura już mnie utwierdziła w przekonaniu że bedzie mataczyć i wyjdzie mi to tylko nbokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci policjanci pod wpływem szantaży mataczyli w poważnym przestepstwie osobiście ich szatażowałem ale prokuratura już mnie utwierdziła w przekonaniu że nie ma co ich powiadamiać bo jeszcze pójdę siedzieć na 8 lat do więzienia za to że oskarżam policie że niby zmyślam tym media powinny się bakowo zająć a ci zwyrole powinni być zamknięci w Gostyninie komeda w Kurowie jest miescem które pryrtowo powinno się znaleść na tej mapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...