Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie nowy sztandar miasta

Utworzony przez Papa Smerf, 12 marca 2009 o 11:52 Powrót do artykułu
Moje Smerfy orzekły jednoznacznie, że orzeł jak leci, to nie patrzy, ani w lewą, ani w prawą stronę, ale patrzy zawsze PRZED SIEBIE (czytaj: na wprost). Moje Smerfy mają też w tej sprawie opinie Ornitologów, Gajowych oraz przeprowadziły także w tej sprawie rozległe i na dużej populacji orłów badania naukowe. ....... Pozatym Orły są apolityczne i nie mają ochoty patrzenia, ani na LEWICĘ, ani na PRAWICĘ puławskiej Rady.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koledzy ze stowarzyszenia! Znów macie powód do protestu! Czyz życie nie jest wspaniałe? Gdzie bedziecie zbierac podpidy przeciwko zmianie sztandaru? Jak bede w okolicy na kebabie, to chetnie wam podpisze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: