Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w bloku w Puławach. Strażacy ewakuowali pięćdziesiąt osób

Utworzony przez człowiek z dzielnicy, 17 lutego 2010 o 11:26 Powrót do artykułu
to chłopaki zaszaleli w ostatki może to koniarz wariat pozdro SNK JP 100% na dzielnicy musi być wesoło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
współczuje
0
Jaka dzielnica tacy mieszkańcy... Pozdrawiam dresiarzy z sienka! CP 100%
0
Mam nadzieje że gościa złapią i dostanie odpowiedni wpier*ol na komendzie w sumie to i tak wcześniej czy później skończy cwelony gdzieś za kratami
0
do ~człowiek z dzielnicy~: JP na 100%- Jesteś Pedałem na 100%
0
Gość napisał:
do ~człowiek z dzielnicy~: JP na 100%- Jesteś Pedałem na 100%
powiec mi to w oczy a nie na forum
0
człowiek z dzielnicy napisał:
powiec mi to w oczy a nie na forum !!! nie do człowiek z dzielnicy tylko człowieka z dzielnicy analfabetyzm w 100% z czym do ludzi i to jeszcze na forum !!!
0
powiec mi to w oczy a nie na forum
co to jest "powiec".coś z owiec?
0
pytam napisał:
co to jest "powiec".coś z owiec?
KTO SIE WYZYWA TEN SIE TAK SAM NAZYWA !!!
0
weź się lepiej za naukę bo cię z gimnazjum wyrzucą :/
0
jc napisał:
weź się lepiej za naukę bo cię z gimnazjum wyrzucą :/
JA w przypadku do ciebie mam więcej szkół skończonych.Powiem Mi to w twarz w oczy dajesz co wymiękasz
0
przydałaby ci się przynajmniej jedna ponadpodstawowa
0
Co jeszcze musi się stać na tym osiedlu, żeby służby zainteresowały się gówniarzami. Pare bloków dalej jest podobna sytuacja, picie, palenie, dewastacje. Policja czy Straż Miejska, do której się dzwoni jedzie ok 30min albo wcale. Zastanawiające są dobre "statystyki" policji, którymi się chwalą, a na wyrostków nie mają sposobu. Poprostu brak słów.
0
kj napisał:
Co jeszcze musi się stać na tym osiedlu, żeby służby zainteresowały się gówniarzami. Pare bloków dalej jest podobna sytuacja, picie, palenie, dewastacje. Policja czy Straż Miejska, do której się dzwoni jedzie ok 30min albo wcale. Zastanawiające są dobre "statystyki" policji, którymi się chwalą, a na wyrostków nie mają sposobu. Poprostu brak słów.
Nic się nie musi stać ponieważ wszystko co tylko było możliwe się stało,jakie służby?Policja nie ma wolnego radiowozu lub kierowcy,olej napędowy albo benzyna zamarzła (jak by na dobrym stacjach paliw tankowali to nie zamarznie nigdy) Straż miejska pracuje do 18 proszę dzwonić na policje nawet jak pies jakiś lata żeby zabrali go do schroniska.Schronisko zamknięte już dawno PN – Pt od godziny 8 – 16 sobota 9:30 do 11:30.Proszę dzwonić na policje,a policja przeprowadza wywiad z tym co dzwoni i na koniec zgłoszenie zostało przyjęte w kolejności zgłoszeń będą wysyłane patrole. Przyjeżdżają dwóch chłopaczków z prewencji po szkółce policyjnej i proszą żeby się rozejść nawet na dworze nie wysiadają bo się boja to otwierają szybę i proszą żeby się rozejść.Jak by przyjeżdżali dwa patrole tylko takich dobrze zbudowanych policjantów to by było inaczej.a we dwóch to się boją wyjść jak stoi taka grupa młodzieży.
0
KTO SIE WYZYWA TEN SIE TAK SAM NAZYWA !!!
Samiec owcy to hahah baran.
0
ja bym dodala do kontrolowania tego osiedla nie jeden a dwa radiowozy ze trzy dobre psy i z pieciu duzych gliniarzy z dobrymi gumami. gdyby dostal tak kazdy gnojek ze dwa razy guma to szybko by sie uspokoili i poszli spac zamiast tu ludziom popielca wyprawiac w nocy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: