Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w szpitalu w Puławach. Ogień zaprószył pacjent zapalniczką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2016 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Obciazyc kretyna kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro leży w szpitalu,. to jest chory i po kij mu zapalniczka? Personel poda leki, a ten baran na dymka pójdzie, mimo bezwzględnego zakazu palenia na terenie szpitala. Powinni takich wywalać ze szpitala z rachunkiem za leczenie, bo to strata publicznych = naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na karzdym prawie oddzialach sa palacze ale nie w saloach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palaczy nie wpuszczać do szpitala !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jest regulamin, gdzie jasno jest napisane że za palenie wywala sie ze szpital - dlaczego lekarze nie maja odwagi użyć tego przepisu? Chyba nic im sie nie chce - tym leniom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i c..uj strzlil remont oddziału - witamy w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 tys za co za stojak na kroplowke i to łóżko które pamięta komunie hahahaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie koszty odnowienia, odkupienia i zapłaty za straz powinien ponieść winny sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 tys. kto szacował te straty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna oddziałowa przewodnicząca przysnęła i pacjentów nie dopilnowała? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa poniżej , może trochę mniej złośliwie? Co ma głupota i niefrasobliwość pacjenta do pańskich antypatii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ja uwielbiam radną oddziałową przewodniczącą. A moje pytanie wynika jedynie z troski i zaniepokojenia. Wiadomo przecież że w szpitalu zwolniono 140 osób, w większości pielęgniarek. Niepokojące jest to czy czasem nie jest teraz tak, że nie są one w stanie sprawować odpowiedniej opieki i pieczy nad bezpieczeństwem pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to chyba zapytanie do dyrekcji i władz powiatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent czytał gazetę pod kołdrą przyświecał sobie zapalniczką pielęgniarki i lekarz zareagowali od razu po zobaczeniu efektu. Kto mógł by się spodziewać takiej głupoty. Personel gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w szpitalu już tak źle że prąd pacjentom wyłączają? A dyrektor chwali się że zyski ma, to pewnie dlatego ze prądu zabronił używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A to chyba zapytanie do dyrekcji i władz powiatu?
Tak się skałada że radna odziałowa przewodnicząca zasiada we władzach powiatu. Adresat więc jak najbardziej właściwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent tłumaczył się tym że nie chciał przeszkadzać innym pacjentom dla tego nie zapalił światła przy łóżku ja wiem że niektórzy wszystko pociągają pod politykę oczywiście zawsze krytyczne kto by nie rządził tak im się wydaje że są mądrzejsi, ja będę chwalił personel i jego postawę kto jest kim i dlaczego mnie nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak personel nieodpowiedzialny, nie wywiązuje się z obowiązków a ty to pod politykę podciągasz, gratuluję dedukcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak po pożarze spełnił swoje zadanie nowy kierownik działu technicznego znany puławski harcerz pan Cybula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to oddziałowa ma siedzieć w szpitalu 24h na dobę, żeby pilnować pacjętów??? Oddziałowe pracują od 7 do 15. Twój komentarz jest ponieżej krytyki. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...