Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracowali na polu. Znaleźli silnik od pocisku rakietowego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2017 r. o 13:16 Powrót do artykułu
W polu trzeba uważać na bomby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nebelwelfer to była wyrzutnia rakiet a nie pocisk rakietowy . Kolejny brak wiedzy . Z pomocą Nebelwelfer-a , wystrzeliwane były pociski rakietowe wyposażone w silnik o nazwie Wurfgranate Spreng ( pocisk odłamkowo burzący) lub Wurfkörper Spreng ( pocisk burzący)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero teraz zobaczyłem że błąd jest jeszcze w pisowni bo to jest Nebelwerfer a nie Nebelwelfer. W błąd ( kolejny) wprowadził mnie redaktor a ja go powieliłem w mojej wcześniejszej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
56 wagonów... fajne były fajerwerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod Lublinem było widać i słychać. Chyba jeszcze ze dwóch sprawców żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BCh wysadzało pociągi ? to chyba niezgodne z ustaleniami IPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek mi opowiadał ze 40 lat temu, że jak ten pociąg wyleciał w powietrze, to w Puławach spadały pociski, być może były to właśnie takie rakiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...