Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt precyzyjne są Pańskie pytania ,ale myślę ,że chodzi Panu O PRZEPIS NA SERNIK BEZ SERA Czy to w ogóle możliwe , żeby sernik był bez sera ?... To co to za sernik ?! Okazuje się , że jest to możliwe , a co ciekawsze wcale nie odczuwa się braku tego sera. Jego rolę spełnia jogurt - najlepszy podobno bałkański , greckie też są dobre , chociaż nieco kwaśniejsze , a ja używam zwykłych jogurtów naturalnych Dannon. Sernik jest niezwykle delikatny (nawet bardziej od sernika japońskiego , którego do tej pory uważam za najdelikatniejszego) , jak pianka , wprost rozpływa się w ustach. Przepis znalazłem u Szkrabeki z bloga "Nice & Smooth" , która zaczerpnęła go z forum CinCin , a tam z kolei przywędrował z forum Smaczny. Wcześniejszych losów przepisu nie znam , ale bardzo dziękuję autorce (autorowi) za wspaniałą recepturę - w kraju , gdzie prawdziwy biały ser jest nieosiągalny , to przepis na wagę złota ;-) Gorąco polecam ! Składniki: - 5 jajek - 1 i 1/2 szkl. cukru pudru - 1 budyń śmietankowy (40 g) - 1 cukier waniliowy (16 g) - 1/2 szkl. oleju - 2 duże jogurty bałkańskie* (w sumie ok. 800 g) - biszkopty lub herbatniki na spód formy Tortownicę (u mnie o średnicy 26 cm) wyłożyć herbatnikami lub biszkoptami. Żółtka utrzeć z 1/2 szkl. cukru pudru. Dodać jogurty , budyń , olej i krótko zmiksować. Białka ubić na sztywno , pod koniec ubijania dodać 1 szkl. cukru pudru i cukier waniliowy. Delikatnie wymieszać z masą jogurtową i przelać do tortownicy. Piekarnik nagrzać do temp. 160-170 st.C. , na dole ustawić dużą blachę i napełnić ją gorącą wodą. Tortownicę wstawić na kratkę ponad blachą. Piec ok. 1 godz. i 20 minut (mojemu sernikowi nie zaszkodziłoby nawet trochę dłużej). Wyłączyć piekarnik i zostawić ciasto w środku do całkowitego wystygnięcia. *Zamiast jogurtów bałkańskich można użyć greckich , a nawet zwykłych naturalnych (ja użyłam właśnie takich). Następnym razem dodałabym jednak jeszcze jeden budyń lub trochę mąki ziemniaczanej - zwykłe jogurty nie są tak gęste jak greckie , czy bałkańskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I w tym cały problem, że Was, mających się za patriotów, interesuje tylko wspominanie, wypominanie, mówienie o tym głośno, domaganie się kolejnych przeprosin, jątrzenie, rozdrapywanie starych ran, zaognianie stosunków z sąsiadami, szukanie wrogów, marsz na Moskwę a potem na Berlin. A cała reszta takie jak rozwój gopspodarczy czy sprawy społeczne która interesuje resztę społeczeństwa chcącą żyć normalnie Was nie interesuje bo na tym się nie da zbić kapitału politycznego i nie da się pokrzyczeć. Dzięki Bogu żyjemy tu gdzie żyjemy, bo gdybyśmy żyli gdzie indziej i byłyby ku temu sprzyjające warunki zapewne bylibyście terrorystami.
Pełne koryto i ciepłe legowisko - każde zwierzę zna ten cel. Ludzie mają jeszcze świadomość własnej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe jest to prawdą co Pan insynuuje Panie Kruk -St insp ZS "Strzelec" J. Sidoruk nie odpowiada za struktury ZS "Strzelec" w Puławach od dawna!!!. Pełni on zaszczytne funkcje w Komendzie Głównej ZS "Strzelec" Pańskie pomówienia i oszczerstwa Panie Kruk to żenada,aż żal mi Pana-chyba czas zacząć się leczyć!!!! Oto link dot statusu J. Sidoruka na dzień dzisiejszy: http://www.zsstrzelec.com.pl/viewpage.php?page_id=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Józefefie Sidoruk czy to prawda, że: 1. Związek Strzelecki "STRZELEC" pogonił Pana na zbity pysk ze swoich szeregów? 2. Czy nadal organizuje Pan pijackie orgie w których rozpija Pan młodzież ze "STRZELCA" i nieletnim daje wódkę i bimber własnej roboty? 3. Czy wie Pan panie Sidoruk, że ORLIK takich pijusów kazałby wychłostać do krwi? 4. Dl;aczego podszywa się pod nielegalny KPN, podczas kiedy do KPN wstąpił dopiero wiosną 1991 roku? Czy w tym okresie było to związane z najmniejszym nawet ryzykiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Józef Sidoruk wstąpił do KPN Rejon Puławy wiosną 1991. W tym okresie KPN działał już od 2 lat legalnie. Wstąpienie do KPN w tym okresie nie związane było z najmniejszym elementarnym ryzykiem. W okresie tym do KPN garnęły się przede wszystkim wszelkiej masci szumowiny i mitomani. Jednym z\ nich był premanentny tchórz i mitoman, mały Józef Sidoruk. W grudniu 2000 mały Sidoruk związał się z komunistyczną grupą Janiszewskiego i Karwowskiego. z ich upowżnienia infiltrował struktury Związku Strzeleckiego "Strzelec". W ramach "patriotycznej" działalnosci mały komuch Sidoruk organizował pijackie orgie i częstował wódą młodzież zrzeszoną w Związku Strzelecki "Strzelec". W latach 2000-2011 mały komuch Sidoruk działał w kilku komunistycznych partiach takich jak komunistyczny Ruch Społeczny Altermatywa, komunistyczna Polska Partia Pracy Alternatywa i komunistyczna Polska Partia Pracy. Z komunistycznych list mały komuch Sidoruk kandydował do Sejmu i Sejmiku Wojewódzkiego. W latach 1991-2010 komunista Sidoruk wraz z Jerzym Lenartowiczem i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w którym dyrektorką jest Małgorzata Lenartowicz. Komuch Sidoruk won do komuchów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania: 1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR? 2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz? 3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR? 4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u? 5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985) 6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie? 7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku? 8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
Panie Józefie Sidoruk, mam jeszcze dodatkowe pytania: 1. Z jakich pobudek Pana serdeczny przyjaciel Jerzy Lenartowicz znalazł się w PZPR? 2. Czy Jerzy Lenartowicz do PZPR wstąpił jako szczery ideowy komunista, czy też jako zwykły komunistyczny karierowicz? 3. Ile lat Jerzy Lenartowicz był komunistycznym aktywistą w PZPR? 4. Ile mieszkań bez kolejki otrzymał Jerzy Lenartowicz od komuchów z PZPR-u? 5. Jak długi był wtedy w Puławach okres oczekiwania na mieszkanie dla bezpartyjnych (1972 i 1985) 6. Czy komunista Jerzy Lenartowicz zatajając komunistyczną przeszłość przy wtępowaniu do KPN postąpił etycznie? 7. Dlaczego nikt nie jest w stanie potwierdzić pana uczestnictwa w KPN przed wiosną 1991 roku? 8. Dlaczego tak gorączkowo wypiera się pan współpracy z Moniką Jaruzelską córką Wojciecha Jaruzelskiego- komunistycznego zbrodniarza z PZPR i WRON?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna gwiazda internetu http://www.youtube.com/watch?v=hF-c-OCHIvg&NR=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 1991-2010 komunista Józef Sidoruk wraz z komunistą Jerzym Lenartowiczem z PZPR-u i Małgorzatą Lenartowicz zajmował się wykradaniem danych osobowych oraz fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Do fałszerstw komunista Sidoruk wykorzystywał Przedszkole Miejskie nr 10 w Puławach. Dyrektorką Miejskiego Przedszkola nr 10 w Puławach jest pani Małgorzata Lenartowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR! Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jerzy Lenartowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Lenartowicz napisał:
Nigdy nie wstydziłem się przynależności do PZPR! Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. PZPR miała dla członków świoetny program mieszkaniowy. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jerzy Lenartowicz
GIEREK TEŻ JEST W NIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu. Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista! Jerzy Lenartowicz www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Tel. 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Lenartowicz z PiS to Prawdziwy Bohater!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Lenartowicz z PiS to Prawdziwy Polski Bohater. Na polecenie AK wyniknął w szeregi PZPR po to aby zniszczyć PZPR od środka! Latami maskował się. Udawał tylko zagorzałego komunistę z PZPR. W rzeczywistości walczył z komuną w szeregach PZPR. Co tam Orlik. Co tam Zapora. Co tam Łupaszka. Strzelać zza węgła do komunistów to każdy by potrafił. Ale walczyć podstępnie tak jak Jurek Lenartowicz to potrafił tulko nasz Jurek Lenartowicz i Konrad Wallenrod. Jurek Lenartowicz powinien kandydować na Prezydenta Miasta Puławy i na posła Ziemi Puławskiej z listy Prawo i Sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...