Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiesz co "kierowco"? przeczytalem cala dyskusje, zerknalem gdzie trzeba i coz... wynik jest miazdzacy dla ciebie. i tak sobie mysle, ze gdybys te 5% czasu spedzonego na pisaniu ty bzdur poswiecil na czytanie przepisow to nie robil bys z siebie idioty. kierowca chyba wozu drabiniastego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla bla bla bla
  przy wysyłce do odbiorców krajowych nie jest stosowany transport kombinowany   0,5% zabrakło zera - taka jest tolerancja zarówno wagi wyjazdowej jak i stosowana przy kontroli  81 740 69 71 telefon pod którym możesz się przekonać o swojej ignorancji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosiłem o podstawę prawną Twoich wywodów. A co do 0.5% - przyjedź i wywieź te swoje 0.5% - zapraszam. I nie kompromituj się już. Natomiast do jednej pomyłki się przyznam - nie chodzi o BBM tylko o firmę w Sopocie, w tej chwili nie pamiętam jej nazwy. A Ty może się odniesiesz do tego co ja Tobie wypunktowałem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to sam jestes anonimowy bo nawet sie nie podpisałes a po drugie to nie masz pojecia o ekonomi poczytaj sobie artykuły o opłacalnosci elektrowni gazowej a weglowej i moze dojdziesz do jakiegos rzeczowego wniosku dodam tylko ze elektrownia w lublinie nie pracuje to samo kraju takim jak Niemcy tez nie jest to opłacalne
  WOW, cóż za argumenty :D  Proponuję samemu poczytać, pierwszy z brzegu artykuł http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19079923,osw-niepewna-przyszlosc-energetyki-weglowej-w-niemczech.html?disableRedirects=truejasno z tego wynika że Niemcy mają coraz większy problem z elektrowniami węglowymi bo nie są w stanie zachować norm emisji. Nawet mimo OGROMNYCH nakładów na niskoemisyjne technologie (!), na które Polska nigdy nie będzie mogła sobie pozwolić z oczywistych ekonomicznych względów. Dla mnie to zamyka dyskusję. Podobnie jak fakt że elektrownia w Puławach nie będzie w 100% gazowa, pozostanie węgiel ale w takiej ilości że nie będzie miał negatywnego wpływu na emisję. Poza tym jakby nie patrzeć to będzie dywersyfikacja paliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy wysyłce do odbiorców krajowych nie jest stosowany transport kombinowany   0,5% zabrakło zera - taka jest tolerancja zarówno wagi wyjazdowej jak i stosowana przy kontroli  81 740 69 71 telefon pod którym możesz się przekonać o swojej ignorancji 
A tak z ciekawości - wjeżdżałeś po mocznik to na pewno wiesz jaką możesz mieć maksymalną tarę, żeby wywieźć 19 palet mocznika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intermodalny leci do Navitransu (baza Gdynia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiegoś powodu jednak stoisz te dwa dni. Przecież Puławy nie są jedyne, możesz kupować gdzie indziej jak ci się nie podoba. Trollujesz i tyle.
    Dokładnie. Zawsze się znajdzie taki co wiecznie narzeka. Niech pokaże zakład gdzie obsługa spełniłaby jego wyśrubowane wymogi. Pewnie by chciał aby mu stolik jeszcze postawili przy tirze, przynieślli 3 gorące dania i zaprosili na "dżakuzi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złoty człowiek,a teraz PISUARY go odwołują. ... Jestem z Panem p.Marianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...