Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
za 1 mln można było przerobić ale co tam trzeba burzyć. lepiej by było przenieść dworzec na STary dworzec tam zbudować coś większego i atrakcyjniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje układy oraz defraudacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł taki jakby cokolwiek od prezydenta w tej kwestii zależało. Przecież to własność PKP- Ministerstwo Skarbu Państwa ma tu więcej do powiedzenia. Puławy mają swojego ministra i mógłby w końcu coś zrobić dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważniejsze od dworców są pociąg, a z tym jest cienko. Równie dobrze można by wybudować ekskluzywną restaurację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie dworzec, którego nie będzie widać z peronu bo parterowy ma być. Ktoś kto przejeżdża przez Puławy może kręcić wzrokiem z pytaniem - gdzie dworzec? Pociągi IC się zatrzymują a dworca widać nie będzie (jakiś barak chyba postawią).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że pisząc o "budzącym kontrowersje nowym dworcu" nie pokażecie jakiejś wizualizacji. Co mi po słowach jak na oczy nie widziałem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Rynku Kolejowym w artykule o tytule "Dworzec Puławy Miasto powstanie od nowa" piszą, że pojawi się wieża dworcowa. Ciekawe o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Po co wydawać prawie 3 mln PLN? Obecny budynek spełnia wszystkie funkcje dworca i można go wyremontować. Nowa elewacja wymiana drzwi okien, remont generalny, wymiana kibela, winda na peron i mamy super dworzec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Po co wydawać prawie 3 mln PLN? Obecny budynek spełnia wszystkie funkcje dworca i można go wyremontować. Nowa elewacja wymiana drzwi okien, remont generalny, wymiana kibela, winda na peron i mamy super dworzec!
    Powiedz to tym czubkom z PKP. Pewnie chodzi o wyprowadzenie kasy (naciągany przetarg). Dlatego tak naciskają na to, aby nie przeszła im możliwość zarąbania nieco kasy przy okazji.... 3 bańki że niby a będzie o wiele mniej. Reszta pójdzie do kieszeni. Bo niech mi ktoś wyjaśni, że budowa domu  140m kosztowała mnie 300 000 zł, a jakiś niewiele większy dworzec chcą postawić aż za 3 miliony?! To z czego on ma być? Ze złota? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Kolej ma za dużo kasy niech kupi następne Pi ....lino. A budynek dworca można remontować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotacje są pewnie do budowy a nie remontów. Sory taka polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...