Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jeszcze wójcie wytypuj kilku na profesora oświaty, zabierz dodatki mieszkaniowe, wysyłaj na badania kontrolne medycyny pracy najdroższych+umowy terminowe i kilkaset tysięcy zostanie...... na ogrzewanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo rozdaje miliony na inwestycje i samochody dla Rydzyka a tu żałuje. Widocznie gdy głupszy naród można nim łatwiej manipulować. Sprawdza się wtedy teoria kurskiego.Głupi lud wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosy jeżą się na głowie, kiedy czyta się takie brednie wypowiadane przez przedstawiciela kuratorium. To urzędnik kuratorium zdecydował o finansach gminy Wąwolnica. No to wraca socjalizm w pełnej krasie, im wyższy urzędnik tym większa władza. Uważam, że kuratoria oświaty należy zlikwidować i rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji, które marnuje czas i papier na wypisywanie głupot o ewaluacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zamykajcie szkoly bo teraz jak dostaną za darmo po 500 zl od zrobienia jednej sztuki dziecka to dopiero będzie przyrost i gdzie będa się uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś się zastanowił jak to oddzielenie miałoby wyglądać. To są dwie sale lekcyjne jedna z nich to największa w szkole. Wiem bo chodziłam do tej szkoły i moje dziecko chodzi. Jak gmina rozliczalaby się ze stowarzyszeniem?dla mnie bezsens zupełny. 1. Ogrzewanie. 2. Prąd.3. Wywóz śmieci. 4. Wywóz szamba. 5. Wynajem tych dwóch Sal. Toalet. Szatni. 5. Opłata za zużycie wody. 6. Jak rozwizany byłby problem sprzątania w salach na zewnątrz. 7. Korzystanie z placu zabaw. Też dzierżawa czy wynajem. A najważniejsze organizacja dla rodziców. Wszelkie sprawy gdzie by mieli załatwiać?do wawolnicy jeździć. Z opłatami. Czy z innymi problemami. No to kolejny bezsens w naszej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosy jeżą się na głowie, kiedy czyta się takie brednie wypowiadane przez przedstawiciela kuratorium. To urzędnik kuratorium zdecydował o finansach gminy Wąwolnica. No to wraca socjalizm w pełnej krasie, im wyższy urzędnik tym większa władza. Uważam, że kuratoria oświaty należy zlikwidować i rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji, które marnuje czas i papier na wypisywanie głupot o ewaluacji.
lepiej zlikwidować gminę Wąwolnica. Kto zdecydował o takim podziale administracyjnym? Z czego ta gmina ma się utrzymywać? Wąwolnica to wieś i tyle. Rozdzielić gminę między sąsiednie: Nałęczów, Końskowola, Kazimierz i po sprawie. A kurator decydował nie o "finansach gminy" tylko o tym gdzie lepiej będzie dzieciom i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...