Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator zajmie się pobiciem w puławskiej szkole

Utworzony przez Marcin, 4 kwietnia 2014 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Jeśli na nagraniu jest bijatyka, to ciekawe czym były moje i kolegów zabawy, hmm :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma o co się czepiać ! byli przed lekcją religii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne miałeś zabawy 5 na jednego czułeś się herosem??? Gratulacje pewnie jakiś dresiarz, bo oni czują się pewni w 5 na jednego, dalej życzę takiej zabawyt dresiarzu, aby nie Twoim dzieciom...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo babcia. Bać to powinno się tych kilku pryszczatych a nie nauczyciele. Na początek prace społeczne w wakacje np. sprzątanie chodników w centrum Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast rozmowy z nauczycielem, pedagogiem, uwagi czy nagany sprawą zajmie się prokurator. Więc spieprzy małym dzieciakom dzieciństwo. Takie sytuacje to dobry wyznacznik państwa policyjnego. No ale nic, babcia się w takim wychowywała, a prokurator o takim marzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja za wszelką cenę chciała zamieść sprawę pod dywan i nie zrobiła nic w tej sprawie.Kiedy pobicie zostało zgłoszone przez opiekunów ,teraz oczernia chłopca w mediach wraz z rodzicami sprawców pobicia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast rozmowy z nauczycielem, pedagogiem, uwagi czy nagany sprawą zajmie się prokurator. Więc spieprzy małym dzieciakom dzieciństwo. Takie sytuacje to dobry wyznacznik państwa policyjnego. No ale nic, babcia się w takim wychowywała, a prokurator o takim marzy...
Obrońca się znalazł.Za parę lat ciebie po plecach mogą wygrzmocić.Od babci to się odwal "postępowy" człowieku,dający przyzwolenie na przemoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca się znalazł.Za parę lat ciebie po plecach mogą wygrzmocić.Od babci to się odwal "postępowy" człowieku,dający przyzwolenie na przemoc.
Nie wiem ile masz lat ale czy jak chodziłeś do podstawówki się nie bili, czasami zabójczo na serio? Przemoc w szkołach to nie jest świeża rzecz, jak nie w szkole to na podwórku. Chyba, że żyjesz w utopii bez przemocy albo marzysz o świecie gdzie nikt nie łamie prawa i wszyscy są święci. Jeśli tak to masz poważny problem z postrzeganiem świata. Pozdrawiam.  A, mówiąc odwal w stosunku do mnie stosujesz też pewien rodzaj przemocy. Tylko strasznie tchórzliwy. Tak jakbyś pluł ludziom z zaskoczenia w twarz i później uciekał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Anonim Twoja pseudoelokwencja jest porażająca. Już dawno nie czytałem takiego bełkotu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja za wszelką cenę chciała zamieść sprawę pod dywan i nie zrobiła nic w tej sprawie.Kiedy pobicie zostało zgłoszone przez opiekunów ,teraz oczernia chłopca w mediach wraz z rodzicami sprawców pobicia.
nie pierwszy raz - pani dyrektor odkąd pamiętam udawała ze "w jej " szkole nie ma przemocy -- doszło do tego ze nauczyciele boją sie zgłaszać jakiekolwiek problemy - bo dyrektorka wtedy mści sie na -nauczycielu --- więc lepiej udawać ze problemu nie ma--już w zerówce zdarzają sie akty przemocy ,ale jak rodzic zgłasza do dyrekcji problem to ona nic z tym nie robi!! najwyższa pora zmienic dyrektorke --- metoda zastraszania -jedyna metoda działania--- brawo pani dyrektor!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze , że wreszcie wyszło jakie metody działania preferuje pani dyrektor--- ktokolwiek miał styczność z tą szkoła --wie o czym mówię !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile masz lat ale czy jak chodziłeś do podstawówki się nie bili, czasami zabójczo na serio? Przemoc w szkołach to nie jest świeża rzecz, jak nie w szkole to na podwórku. Chyba, że żyjesz w utopii bez przemocy albo marzysz o świecie gdzie nikt nie łamie prawa i wszyscy są święci. Jeśli tak to masz poważny problem z postrzeganiem świata. Pozdrawiam.  A, mówiąc odwal w stosunku do mnie stosujesz też pewien rodzaj przemocy. Tylko strasznie tchórzliwy. Tak jakbyś pluł ludziom z zaskoczenia w twarz i później uciekał. 
Do szkoły podstawowej  chodziłem bardzo dawno 50 lat temu i wtedy też aniołków wśród uczniów nie było.Oglądając reportaże w tv często są pokazywane niepełnosprawne dzieci ,które uległy takim wypadkom podczas bójek gdziekolwiek by one nie były.Wtedy to każdy wymiguje się od odpowiedzialności a rodzice zostają sami z problemem.Żeby takie przypadki się nie zdarzały trzeba dmuchać na zimne i zapobiegać im wcześniej.Rodzenie się nienawiści do innych u 10 letnich dzieci jest nie do przyjęcia przez zdrowo myślących ludzi.Nadmiar energii mogą dzieciaki rozładować na zajęciach dodatkowych z boksu,teekwondo itp.Przecież te dzieci w większości chodzą na lekcje religii czy katecheta uczy je takiego stosunku do bliźniego,żeby mu skórę przetrzepać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ile masz lat ale czy jak chodziłeś do podstawówki się nie bili, czasami zabójczo na serio? Przemoc w szkołach to nie jest świeża rzecz, jak nie w szkole to na podwórku. Chyba, że żyjesz w utopii bez przemocy albo marzysz o świecie gdzie nikt nie łamie prawa i wszyscy są święci. Jeśli tak to masz poważny problem z postrzeganiem świata. Pozdrawiam.  A, mówiąc odwal w stosunku do mnie stosujesz też pewien rodzaj przemocy. Tylko strasznie tchórzliwy. Tak jakbyś pluł ludziom z zaskoczenia w twarz i później uciekał. 
Za to Twoje"spieprzy" to takie "kulturane" wyrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...