Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe jak sobie poradzi biedna pani pielęgniarka z taka sytuacja panie stefan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie pierwszt problem która pan wójt zostawił. A co z mieszkańcami Sadłowic, których zostawia bez kanalizacji, a dzieci w Górze, które mają problem z przejściem itd. Żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie pierwszt problem która pan wójt zostawił. A co z mieszkańcami Sadłowic, których zostawia bez kanalizacji, a dzieci w Górze, które mają problem z przejściem itd. Żałosne!
:) Oczywiście, obiecanki cacanki pani Seredyn przecież rozwiążą wszystkie problemy. Szkoda że nikt nie wspomina o matkach niepełnosprawnych dzieci którym tak bardzo pomogła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie już przejrzeli na oczy. Pan wójt dalej obiecuje rozbudowę wałów, chociaż nic do nich nie ma. Ile rozbudował przez ostatnie 4 lata? Zero! Już wiem dlaczego podziękowali mu w Poniatowej. Teraz pewnie będzie udawał, że go wszyscy atakują. Biedny muzyk.
Ojej, mocny argument :) kolejny od pani seredyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie pierwszt problem która pan wójt zostawił. A co z mieszkańcami Sadłowic, których zostawia bez kanalizacji, a dzieci w Górze, które mają problem z przejściem itd. Żałosne!
Akurat co do Sadłowic to KILKAKROTNIE na radzie była o tym mowa- IUNG za wszelką cenę chce gminie sprzedać "oczyszczalnię" czyli rurę do rzeki. Gmina chce odkupić OCZYSZCALNIĘ, ale tam takiej nie ma..... i nie ma gdzie zbudowąc szamba ani oczyszczalni bo IUNG wszystko naokoło już sprzedał. IUNG sprzedał ludziom mieszkania bez kanalizacji, a wójt jest winien. Ech, polskie piekiełko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) Oczywiście, obiecanki cacanki pani Seredyn przecież rozwiążą wszystkie problemy. Szkoda że nikt nie wspomina o matkach niepełnosprawnych dzieci którym tak bardzo pomogła
A może popytajcie na temat ludzi któzy z nią jeżdżą. Oj, będzie zdziwienie...... Dziwię się, że Brzeziński do tej pory tego nie wyciągnął, powinien powiedzieć wprost o panach T. B. i B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, mocny argument :) kolejny od pani seredyn
Słuchaj ze zrozumieniem! Wójt nie obiecywał budowy, ale starania w kierunku poprawy stanu wałów. I Od Gołębia aż do Borowej wały były remontowane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj ze zrozumieniem! Wójt nie obiecywał budowy, ale starania w kierunku poprawy stanu wałów. I Od Gołębia aż do Borowej wały były remontowane!!!
Jestem za wójtem, to był sarkazm. Nietrudno stwierdzić że komentarze "anty" i ta cała sprawa są na zamówienie pewnej pani 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OŚWIADCZENIE   W związku z przedstawieniem mi zarzutu i przesłuchaniem mnie w charakterze podejrzanego na podstawie artykułu 13 ust. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1984 roku Prawo prasowe oświadczam, iż wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku bez ograniczeń uzasadnionych względami anonimizacji podejrzanego oraz wnoszę o posługiwanie się w kontaktach z mediami i innymi zainteresowanymi podmiotami moimi pełnymi danymi osobowymi. Uprzejmie proszę o uszanowanie mojej prośby zważywszy, iż zanonimowany sposób prezentacji mojej osoby sprzyja naruszeniom moich dóbr osobistych oraz może potencjalnie prowadzić do utraty zaufania do mnie jako osoby pełniącej funkcję publiczną oraz stanowić instrument brudnej kampanii wyborczej. Niezależnie od oceny materiału dowodowego, jaką ostatecznie wyrazi Prokurator, czuję się niewinny i chcę mieć możliwość występowania pod własnym nazwiskiem bez elementów, które w moim przypadku nie służą anonimizacji, a przyczyniają się jedynie do stygmatyzacji w oczach opinii publicznej. Jednocześnie oświadczam, iż w całej swojej działalności publicznej kierowałem się i kieruję nadal jedynie dobrem Gminy Puławy i jej Mieszkańców starając się budować ich zaufanie i szacunek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...