Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taa, a niewinny chłoptyś nagle odkrył że ma zaburzenia psychiczne.. terefere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Taa, a niewinny chłoptyś nagle odkrył że ma zaburzenia psychiczne.. terefere
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Badania psychiatryczne obejmują Klaudiusza, a artykuł jest o Jerzym Kopaczu. Życzę wiekszej wnikliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot mi nowosc. a to nie bylo juz przypadkow ze lubelska prokuratura trzymala ludzi po polora roku i wypuszczala? bo jednak to nie oni? choc przez kolejny rok nie zdjeli z nich zarzutow choc innego skazali? albo szukala czegokolwiek aby dowalic innej osobie przez 2,5 roku? jak nie jedno to drugie, jak nie drugie to trzecie? to nie nowosc. ale niestety - jakie rzady w prokuraturze takie jej dzialanie. bo to ze wydzialem sledczym kieruje ktos zamieszany bardzo mocno w inne afery to kogo to obchodzi. prawda? co zreszta w swiatku jest glosnym ze stanowisko dzieki niej zreszta jest (patrz. Szczeklik) ale co tam panstwo w panstwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie jest w tej sprawie proste i jednoznaczne.dopuszczono się tutaj wszelkiego rodzaju zaniechań jeśli chodzi o prace prokuratury dochodzenie dowodowe trwa zbyt długo a co do samej winy Jerzego jest ściśle widoczne to iz nie był ona w stanie popełnic zarzucanego mu czynu gdyż jak jest napisane reczyło za nim wiele osób a on sam może być co najwyżej posadzony o udziałw bójce o co tez nie do końca wiemy czy możemy go oskarzyć. Prokuraturze lubelskiej powinnien zostac postawiony zarzut za zaniechanie czynności dążacych do ustalenia waznych faktów w sprawie gdyż zachodzi domniemanie że osoba prokuratora stara się zatajić prawde jakoby chroniąc swoja prywatność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y napisał:
tym kolejnym dwom wpisom chce zyczyc aby ktos z ich najblizszych musial przejsc to co przechodza ci ludzie pierwszy raz zatrzymani.moze nabiora troche pokory jak mozna zlamac , komus zycie .ale odszkodowanie zaplacimy wszyscy. A może ten chłopak sam sobie złamał życie postępując tak lekkomyślnie? Jakoś w swoim życiu nie spotkałem niewinnego siedzącego za kratkami kilka miesięcy
Jakoś ostatnio słyszeliśmy o kimś kto przesiedział 18 lat w celi śmierci w USA, a potem okazało się że jest niewinny morderstwa. Sądy i prokuratura niestety też są omylne lub szukają winnego na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
tak to juz jest w tym kraju winny niewinny statystyki musza byc .dlaczego jak zlapia syna prokuratora czy sedziego ,albo policjanta na duzo gorszym przestepstwie nie zamykaja ich tylko tuszuja sprawy i bardzo szybko uniewinniaja.nawet zaklady karne to sa dla najbiedniejszych mieszkancow,bo z czegos musza zyc ci od wymierzania sprawiedliwosci.wiedza ,ze rodzice zrobia wszystko dla swoich dzieci i wydra ostatnia zlotowke bez skrupulow od rodzin , a jak wiedza ,ze rodzina juz zostala ogolocona ze wszystkiego to ich tekst , ze juz nic sie nieda zrobic.malo tego taki zatrzymany wsadzany jest z najgorzym bandziorem poto , aby go zmusic do przyznania sie do rzeczy ,ktorych tak naprawde nie zrobil i nikt w areszcie nie widzi co tam z nim wyprawiaja.wiem cos o tym bo mam nato dokumenty,ktore do mnie dotarly z za murow aresztu i caly zyciorys osoby , ktora miala za zadanie zmusic zatrzymanego do muwienia , a raczej do przyznawania sie do tego czego zadal prokurator.taka jest prawda o lubelskim wymiarze sprawiedliwosci.
mówienia bo mowa znajomości ortografii by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze raz wódka stała się powodem nieszczęść młodego wykształconego chłopaka a przy okazji biednych kochających rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
467 napisał:
sranie w banie. Gnój po pijaku nawywijał. to teraz rodzice szukają wszędzie winnych. A jak zwykle najmniej winny jest własny syn...
A rzekomo napadnięci ludzie stali jak pokorne baranki, w szczególności laska która rozbiła butelkę na głowie chłopaka, aż zalał się krwią. Może kto inny nawywijał i próbuje odwrócić sytuację ?......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Polska Wschodnia.Byłem świadkiem tzn. widziałem jak policjant koło Lublina spowodował wypadek będąc w stanie nietrzeźwym.I co ??I nic.Popracował jeszcze trochę i przeszedł na zasłużoną emeryturę w wieku mocno produkcyjnym.A my wszyscy płacimy mu niezłą kasę chociaż jest zdrowy jak wół i ma czterdzieści parę lat.To parę to może jest 5 może 7.Napewno nie więcej.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
467 napisał:
sranie w banie. Gnój po pijaku nawywijał. to teraz rodzice szukają wszędzie winnych. A jak zwykle najmniej winny jest własny syn...
O to chodzi że w obronie Jurka stają nie tylko rodzice ale cała masa znajomych, bo jest to wyjątkowo dobry człowiek. Czy za jakimś bandziorem ujmowałoby się tylu ludzi, podpisywałoby się swoim nazwiskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Starym Mieście nietrzeźwi Kopacz i jego kolega zadali się z Klaudiuszem W. Wcześniej go nie znali. Nieprawda że byli nietrzeźwi. O ile Jurka nie znam, to tego drugiego - tak. To mój znajomy. Spotkałam go na Starym Mieście krótko po tym zajściu, i moge powiedziec że był na 100 procent trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeznałaś to w prokuraturze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...