Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest pedagogów trafił do kuratorium i związków

Utworzony przez henryk szczepanski, 4 października 2008 r. o 06:14 Powrót do artykułu
Pozdrawiam P.Basię, P.Lidkę i P.Marka i wszystkich nauczycieli w ZS 1 Trzymajcie się i nie dajcie się. Racja jest po waszej stronie. Były uczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - ile lat ma ten pan , który obraża nauczycieli i emerytów? To on się wypalił, jest zgorzkniały i złośliwy....Jego miejsce powinien zająć młody człowiek prosto po studiach;) Co ten wapniak karierowicz jeszcze robi - pora odpocząć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh! Pan starosta chyba nie wie co mówi! Jestem absolwentką szkoły ZSZ nr 1 dokładnie LE i znam i Panią Bińczak i Pana Marka Górskiego i innych. Jako pedagodzy są świetni, Pani Basia pokazała że ekonomia i inne przedmioty zawodowe są Ok (jestem mgr ekonomii) A dzięki Panu Markowi i Pani Wielickiej zdałam maturę z polaka. To super kadra. I nie tylko ja jestem tego zdania ale także wielu moich znajomych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie w gimnazjach jest tak samo zatrudnia się emerytów zamiast młodych nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze powiedział. Podobno to taki stresujący zawód.Skoro mają wiek emerytalny to do domu i wnuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką technikum i uważam, że tyle serca, przyjaznych postaw których doświadczyliśmy przez lata nauki w tej szkole od Wszystkich nauczycieli dają mi wiarę, że dorosłość może być fascynująca a dalsza nauka oknem na świat. Całusy dla Wszystkich nauczycieli, pewnie niedługo przyjdę i opowiem jak mi tu w dużym mieście (Wa-wa), pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta hipokryzja, z jednej strony walka o wcześniejsze emerytury, a z drugiej kurczowe trzymanie stołków. Odprawy, uszczerbki na zdrowiu i praca dodatkowo. nic z tego nie rozumiem a co na to inni, którzy za to muszą zapłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta hipokryzja, z jednej strony walka o wcześniejsze emerytury, a z drugiej kurczowe trzymanie stołków. Odprawy, uszczerbki na zdrowiu i praca dodatkowo. nic z tego nie rozumiem a co na to inni, którzy za to muszą zapłacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To polityczny i brutalny atak na szkołę. W szkole pracuje dwóch czy trzech emerytów na szczątkach etatów i z resztą świetnych fachowców.Szuka się dziury w całym bo pani dyrektor nie jest poddana panu staroście i całej tej PISowskiej ekipie.To tylko taka IV Rzeczpospoilita w skali lokalnej.Trzymajcie się, brawo panie Marku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
To polityczny i brutalny atak na szkołę. W szkole pracuje dwóch czy trzech emerytów na szczątkach etatów i z resztą świetnych fachowców.Szuka się dziury w całym bo pani dyrektor nie jest poddana panu staroście i całej tej PISowskiej ekipie.To tylko taka IV Rzeczpospoilita w skali lokalnej.Trzymajcie się, brawo panie Marku.
Ten pan starosta z Pisu to strasznie chce zrobić karierę ,tylko ja się pytam czyim kosztem?Kręci lody z Palikotem, wsadza niewinnych ludzi do więzienia, coś nam się wydaje że za bardzo się zagalopował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem artykuł i jestem zażenowany jak jakiś koleś w oparciu w sumie o jakieś kompleksy i zawiść może takie teksty jako ba starosta wygłaszać. Kończ waść przeprość i wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest przestroga przed nadmiernym wpływem samorzadowców na edukację. Zgdyby to zalezało od starosty zapewne w tej szkole pracowaliby " znajomi króliczka" i byłaby najlepsza szkołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele i uczniowie z Garów, nie dajcie się obrażać i zastraszać. Upolitycznianie szkoły na pewno nie służy jej rozwojowi. Pan Starosta miał i ma świetnego kandydata na stanowisko dyrektora a boli go przegrana jego pupila w konkursie, mimo nacisków, prób unieważniania nie dał rady. Jestem z Wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że absolwenci Garów mają problemy z rozumieniem tekstu. Jakoś nie moge się w artykule doczytać krytyki przez starostę działań szkoły za dawnych lat. Wydaje mi się, że sprawa dotyczy czasu teraźniejszego, więc nie rozumiem ataku dawnych absolwentów. Po drugie drodzy Państwo jak sobie przypominam w którejś z puławskich gazet przeczytałam, że cała sprawa zaczęła się od skargi rodziców obecnych uczniów. I to oni poszłi do gazety się poskarżyć na jakość pracy szkoły, a konkretnie na nauczycieli i panią dyrektor. Jakoś nie dostrzegam w Państwa komentarzach krytyki rodziców i gazety. Pani Iwon też daleko do rzetelności dziennikarskiej, bo opiera się na tamtej gazecie, a nie przytacza wypowiedzi innych osób. Więc trochę sprawiedliwości i mniej zacietrzewienia Państwu życzę, bo warto być obiektywnym. Poza tym wystarczy pogadać z dzisiejszą młodzieżą i zapytać, jak w rankingu szkół średnich plasują się Gary. Na samiutkim końcu. Jestem akurat świeżutką absolwentką innej szkoły średniej i mam dużo znajomych w tym wieku. Każdy mówi: wszędzie, aby nie do Garów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne jest to co piszesz Olga, nie masz nic wspólnego z Garami a wypowiadasz się... tak to bardzo dziwne , ja jestem absolwentką Garów, mgr ekonomii, maturę zdałam śpiewająco... no cóż a Twoi znajomi nie? w kręgu jakich znajomych się poruszasz... no tak jesteś absolwentką innej elitarnej szkoły - niech pomyślę "szpulki", "budowlanka" no bo nie I LO- ze sposobu w jakim piszesz wnoskuję, że na pewno nie z I LO.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sadura, tak pan dzielnie broni obrażanych i ucisnianych przez starostę. A ja pytam: gdzie pan w zeszłym roku jak pana koleżanka z PO pani wiceprezydent obrażała 100 razy bardziej jedną ze szkół podstawowych w Puławach? Wtedy siedział pan jak mysz pod miotłą, a rodzice protestowali, zbulwersowani postawą pani wiceprezydent. Wszytsko się działo na miesiąc przed końcem roku i dzieci były przerażone, jak dostaną się do dobrych gimnazjów idąc z taką opinią i piętnem. Dlaczego wtedy pan nie bronił słabych i pokrzywdzonych? To ja panu odpowiem - bo obrzucająca błotem pani prezydent jest z pana opcji politycznej, wiec się sprawę wycicszyło i koniec. Wygodne, nie? Nawet ci dzielni he, he redaktorzy przycichli. A teraz tak chętnie podkręcają sprawę. Czyżby też wyłaziły na wierzch uprzedzenia polityczne? NIedobrze sie robi czytając te komentarze, szczególnie pana Sadury. Jest pan przedstawicielem społeczeństwa puławskiego, ale wstyd mi z tego powodu okropnie. Reprezentuje nas HIPOKRYTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi uczniowie idą do Lo Czartoryskiego i do pospolitej 9 tki. W Garach od wielu lat dużo osób nie zdawało matury ale to nie wina nowej dyrektorki. Nauczyciele idący na wcześniejsze emerytury są młodzi z dużą wiedzą. Nie ma zakazu zatrudniania emeryta w Polsce. To czepianie się tej szkoły jest dziwne. Nie ma poważnych problemow do rozwiązywania w Urzędzie tylko kadrowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eli napisał:
Najlepsi uczniowie idą do Lo Czartoryskiego i do pospolitej 9 tki. W Garach od wielu lat dużo osób nie zdawało matury ale to nie wina nowej dyrektorki. Nauczyciele idący na wcześniejsze emerytury są młodzi z dużą wiedzą. Nie ma zakazu zatrudniania emeryta w Polsce. To czepianie się tej szkoły jest dziwne. Nie ma poważnych problemow do rozwiązywania w Urzędzie tylko kadrowe?
Matury nie zdaje ten kto nie chce i ten kto nie przykładał się do nauki przez kilka lat. A i w garach zdać maturę można i to całkiem nie źle jeśli tylko tego się chce. Sama jestem tego najlepszym przykładem. Zdałam tu maturę . U Wielickiej miałam 5 i tak też było na maturze. Dostałam się na studia. Zdawał tu maturę i mój syn, dzisiaj student. Ja mam kilka fakultetów i satysfakcjonującą pracę. Wiwat gary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...