Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Puławach nie ma miejsca na spalarnię (I SŁUSZNIE!), ale w Lublinie już nie jest to takie pewne. Szkoda tylko, że ta lubelska spalarnia ma nie powstać pod ratuszem. Spalarnie, elektrociepłownie na biomasę to zatruwanie ludzi, zasmradzanie miasta i zapraszanie szczurów. Natomiast te niby plusy są wyciągane dla przepchania czyjegoś planu, bo wszyscy wiedzą, że jak już coś stanie, to trudno będzie się tego pozbyć, jak raptem okaże się, że plusy są tylko dla właściciela spalarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć, aby sprawujący blisko 40 lat władzę pan prezydent nic nie wiedział o inwestycji. Myślę, że koalicjantem ugrupowania pana prezydenta pozostała nadal PO, to jak nic zafundowali by mieszkańcom Puław spalarnię niebezpiecznych odpadów. Ale na szczęście współrządzi PiS. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć, aby sprawujący blisko 40 lat władzę pan prezydent nic nie wiedział o inwestycji. Myślę, że koalicjantem ugrupowania pana prezydenta pozostała nadal PO, to jak nic zafundowali by mieszkańcom Puław spalarnię niebezpiecznych odpadów. Ale na szczęście współrządzi PiS. :)
PiS nie współrządzi. Siedzi w radzie kilku matołków, którzy ani be ani me. Na czym polega współrządzenie PiS??? Nie zrobiliście nic, tylko wykonujecie polecenia urzędników i realizujecie plany PO. Nie macie nic do powiedzenia, bo we wszystkim brakuje wam elementarnej wiedzy. Syf w spółkach miejskich, a wy słowem nie umiecie się odezwać. a co to miało nie być? Tymczasem dalej rządzi w spółkach PO, a wy kasę tam ładujecie bezmyślnie, bez cienia refleksji. Żenada. Nie  macie w swoich szeregach mądrych, postępowych ludzi. Wy nawet nie macie kim zastępować Platformiaków, bo u was to wielu nawet matury nie ma (nawet wśród radnych są takie orły). Do niczego nie jesteście zdatni. Jestem wami strasznie rozczarowany. Zahamujecie rozwój miasta na lata mohery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć, aby sprawujący blisko 40 lat władzę pan prezydent nic nie wiedział o inwestycji. Myślę, że koalicjantem ugrupowania pana prezydenta pozostała nadal PO, to jak nic zafundowali by mieszkańcom Puław spalarnię niebezpiecznych odpadów. Ale na szczęście współrządzi PiS. :)
PiS nie współrządzi. Siedzi w radzie kilku matołków, którzy ani be ani me. Na czym polega współrządzenie PiS??? Nie zrobiliście nic, tylko wykonujecie polecenia urzędników i realizujecie plany PO. Nie macie nic do powiedzenia, bo we wszystkim brakuje wam elementarnej wiedzy. Syf w spółkach miejskich, a wy słowem nie umiecie się odezwać. a co to miało nie być? Tymczasem dalej rządzi w spółkach PO, a wy kasę tam ładujecie bezmyślnie, bez cienia refleksji. Żenada. Nie  macie w swoich szeregach mądrych, postępowych ludzi. Wy nawet nie macie kim zastępować Platformiaków, bo u was to wielu nawet matury nie ma (nawet wśród radnych są takie orły). Do niczego nie jesteście zdatni. Jestem wami strasznie rozczarowany. Zahamujecie rozwój miasta na lata mohery.  
Aż trudno uwierzyć, aby sprawujący blisko 40 lat władzę pan prezydent nic nie wiedział o inwestycji. Myślę, że koalicjantem ugrupowania pana prezydenta pozostała nadal PO, to jak nic zafundowali by mieszkańcom Puław spalarnię niebezpiecznych odpadów. Ale na szczęście współrządzi PiS. :)
Oczywiście, ze prezydent wiedział. Poszukajcie na stronach dziennika wschodniego artykułu Nowe inwestycje w Puławach: zakład przetwarzania odpadów w strefie ekonomicznej. W artykule wiceprezydent Puław zachwyca się tą inwestycją. Mówi, ze jest pożądana. Artykuł jest sprzed roku. Ale pani radna Jarzabek jak zwykle nic nie wie. już by się nie ośmieszała. Czytać nie umie? A większego demagoga niż Czeżyk to nikt nie widział. Facet umie tylko głupoty gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam pracuję na Azotach i jestem za takimi inwestycjami. Wszyscy na Azotach popierają takie przedsięwzięcia. To nie jest spalarnia, tylko instalacja przetwarzająca śmieci na ciepło, które będą odbierały Azoty. Tylko ignoranci piszą głupoty - nie spalarniom i.t.p. To już jest wszystko tak nowoczesne, że nie wydostają się żadne zapachy czy dymy. Jeśli takie inwestycje nie będą powstawać to zatoniemy w śmieciach. Puławy już toną w odpadach i to niebezpiecznych. Tylko nikt o tym nie mówi. ZUK jest zawalony takimi odpadami. Nowoczesne miasta powinny stawiać na takie rozwiązania - to jest właśnie ekologia, a nie robienie kolejnych miejsc na składowiska. A pan Czeżyk to niech się najlepiej do krzyża przybije ze swoimi średniowiecznymi poglądami. Szkoda, że taki ciemnogród rządzi tym miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jaka ciemnota. Nawt nie znają technologii i nie bo nie i to w strefie przemysłowej . A nowe miejsca pracy ??? Nie lepiej różańce z kamieni układać na skwerze niepodległości, :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostali kopert to się wyparli normalne w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jaka ciemnota. Nawt nie znają technologii i nie bo nie i to w strefie przemysłowej . A nowe miejsca pracy ??? Nie lepiej różańce z kamieni układać na skwerze niepodległości, :)
To nie wiedziałeś że oszołomstwo bardziej niebezpieczne niż spalarnia niebezpiecznych odpadów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam pracuję na Azotach i jestem za takimi inwestycjami. Wszyscy na Azotach popierają takie przedsięwzięcia. To nie jest spalarnia, tylko instalacja przetwarzająca śmieci na ciepło, które będą odbierały Azoty. Tylko ignoranci piszą głupoty - nie spalarniom i.t.p. To już jest wszystko tak nowoczesne, że nie wydostają się żadne zapachy czy dymy. Jeśli takie inwestycje nie będą powstawać to zatoniemy w śmieciach. Puławy już toną w odpadach i to niebezpiecznych. Tylko nikt o tym nie mówi. ZUK jest zawalony takimi odpadami. Nowoczesne miasta powinny stawiać na takie rozwiązania - to jest właśnie ekologia, a nie robienie kolejnych miejsc na składowiska. A pan Czeżyk to niech się najlepiej do krzyża przybije ze swoimi średniowiecznymi poglądami. Szkoda, że taki ciemnogród rządzi tym miastem
  Firma zajmuje się odpadami medycznymi. A kto wie czy nie rozszerzy działalności na odpady radioaktywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma zajmuje się odpadami medycznymi. A kto wie czy nie rozszerzy działalności na odpady radioaktywne.
 
Firma zajmuje się odpadami medycznymi. A kto wie czy nie rozszerzy działalności na odpady radioaktywne.
  I te radioaktywne też będzie spalać, prawda? Oj ty biedny matołku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie wiedział? A może miał nie wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ciekawe PiS jest przeciw spalarni odpadów na azotach a za budową spalarni śmieci w mieście 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ciekawe PiS jest przeciw spalarni odpadów na azotach a za budową spalarni śmieci w mieście 
dokładnie - te matołki z PiS nawet nie wiedzą, jaką bombę ekologiczną szykuje ZUK. Nie mają pojęcia jaka to będzie szkodliwa technologia, a głosują "ZA". to właśnie ZUK będzie truł miasto. Ale czy ktoś z tych pisorowych "mózgowców" umie czytać takie projekty? Kupa nieuków i emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie wiedział? A może miał nie wiedzieć
Jak nie wiedział - zobacz artykuł z dziennika wschodniego sprzed roku. Prezydent wypowiada się, że to pożądana inwestycja. z kogo on chce durnia zrobić? Naraża miasto na potężne odszkodowanie. znów poprzegrywa wszystko w sądach jak z Castoramą. Przegrał we wszystkich instancjach. Tu będzie tak samo, tylko jeszcze go rąbną o odszkodowanie, a i tak wybudują. Bo skoro Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zaakceptowała inwestycję, no to nie ma bardziej restrykcyjnej instytucji. Ja jestem za wszystkim, co służy gospodarczemu rozwojowi Puław. Sadurska i jej banda niech rządzą w Końskowoli. A od miasta wara zacofańcy. Ta inwestycja to chleb dla 100 rodzin. Co oni oferują w zamian? Jakie miejsca pracy tworzą? Różańce wokół krzyża tylko by kładli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ciekawe PiS jest przeciw spalarni odpadów na azotach a za budową spalarni śmieci w mieście 
Ale ta na Azotach to nie jest spalarnia tylko przetwórnia odpadów na energię cieplną. Mówiąc wprost - zamieniają odpady na coś bardzo pożytecznego i potrzebnego. To czysta ekologia. W dodatku inwestycja jest poza miastem. Żaden samochód nie wjedzie na teren Puław. Ale trzeba mieć pojęcie. Spalarnię w mieście to właśnie robi prezydent z pisiorami w ZUK. Odpady będą zamieniać na jeszcze bardziej toksyczne odpady w postaci setek ton żużlu, które będzie trzeba składować za bardzo dużą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma zajmuje się odpadami medycznymi. A kto wie czy nie rozszerzy działalności na odpady radioaktywne.
Odpady medyczne od wielu lat są spalane w Puławach w dwóch spalarniach. dodatkowo w jednej z nich spalane są zwłoki zwierząt zakażanych najgorszymi wirusami. I jakoś żyjesz. nawet nie wiesz, że takie spalarnie od lat są w ścisłym centrum Puław - jedna przy szpitalu, druga w instytucje weterynarii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy już w tej sprawie się wypowiedzieli. Prezydent cztery razy ogłaszał konsultacje społeczne w sprawie tej inwestycji. Nie wpłynął nawet JEDEN sprzeciw. normalni młodzi ludzie chcą rozwoju miasta, chcą miejsc pracy. Puławy umierają na stojąco, bo starzy ludzie nie chcą niczego oprócz krzyży i pomników. My chcemy pracy. Ta inwestycja daje pracę i podatki dla miasta. Dlaczego kilku pierdyków ma decydować za większość. Panie Prezydencie, radni - opamiętajcie się. Wyganiacie wszystkich inwestorów. Jak tak można. Po to przecież powstała strefa ekonomiczna w Puławach. Nie dziwi was, że w innych miastach strefy są pełne firm, a u nas nie ma tam nikogo poza jedną inwestycją Azotów? za co wy bierzecie pieniądze. Za zarzynanie przyszłości młodych ludzi? Wszystkich stąd wygońcie najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy już w tej sprawie się wypowiedzieli. Prezydent cztery razy ogłaszał konsultacje społeczne w sprawie tej inwestycji. Nie wpłynął nawet JEDEN sprzeciw. normalni młodzi ludzie chcą rozwoju miasta, chcą miejsc pracy. Puławy umierają na stojąco, bo starzy ludzie nie chcą niczego oprócz krzyży i pomników. My chcemy pracy. Ta inwestycja daje pracę i podatki dla miasta. Dlaczego kilku pierdyków ma decydować za większość. Panie Prezydencie, radni - opamiętajcie się. Wyganiacie wszystkich inwestorów. Jak tak można. Po to przecież powstała strefa ekonomiczna w Puławach. Nie dziwi was, że w innych miastach strefy są pełne firm, a u nas nie ma tam nikogo poza jedną inwestycją Azotów? za co wy bierzecie pieniądze. Za zarzynanie przyszłości młodych ludzi? Wszystkich stąd wygońcie najlepiej.
Jestem strasznie rozczarowany rządami PiS w Puławach i postępowaniem p. Sadurskiej. To znaczy trudno mówić o rządach, bo choć mają pełnię władzy to nie robią NIC. Zmarnowałem głos, bo liczyłem na zmiany. Skończyło się na hasłach i kolejnej partii darmozjadów, która tylko wyciąga łapy po diety. Wstyd drodzy Państwo. Jesteście beznadziejni. siedzicie jak myszy pod miotłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ta inwestycją - to miejsca pracy dla 100 osób. W dodatku przy jej budowie zarobią puławskie firmy. Pracuję w jednej z nich i wiem, że mamy realizować to przedsięwzięcie. Władze Puław nie mogą bez powodu odwracać się plecami od firm, które chcą wpompować w Puławy i tutejszą gospodarkę kilkadziesiąt mln zł. To jest jakiś absurd. Od tego jest strefa ekonomiczna, żeby takie firmy tam powstawały. Ktoś jednak ma chyba w tym interes, żeby zablokować to przedsięwzięcie. Tak się zastanawiam - skoro tak się traktuje w Puławach przedsiębiorców, którzy chcą wykładać grubą kasę i zatrudniać ludzi, to skąd Puławy wytrzasnęły statuetkę i tytuł miasta przyjaznego dla biznesu. W tej sytuacji powinny zrzec się tego tytułu. Dla mnie ta sprawa śmierdzi, a zachowanie władz miasta jest niepoważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły lobbing tu odchodzi. Szkoda tylko, że nie oparty na faktach.   Śmiać mi się chce jak czytam te bajeczki o 100 miejscach pracy, warto najpierw co nieco się dowiedzieć zanim się taką głupotę napisze. 15- 20 miejsc pracy to jest maks.   Szkoda też, że nikt nie wysilił się jakiego typu materiały miałyby być spalane w tej cudownej spalarni i dziwnym trafem nikt nie zwrócił uwagi na to, w jaki sposób mają być transportowane odpady do spalenia. Ja jestem przeciwny temu żeby przez nasze miasto jeździły ciężarówki z odpadami niebezpiecznymi.   Jedyną korzyść z tej spalarni odniesie firma, która będzie na niej zarabiać i Azoty, które zarobią na dzierżawie. Nie ma w tym nic złego, ale dlaczego muszą robić to u nas?   Jaka jest gwarancja, że po wybudowaniu tej spalarni nie będą do nas przyjeżdzać odpady niebezpieczne do spalenia nie tylko z całego regionu, ale i kraju? To prawda, że w Weterynarii jest taka spalarnia, ale różnica polega na tym, że instytut pozbywa się tylko swoich odpadów, a nie prowadzi ich spalania na masową przemysłową skalę, nie przywozi niebezpiecznych odpadów do utylizacji tonami, tak jak miałoby się to odbywać w nowej spalarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...